podjęliśmy decyzję

Podjęlismy decyzję o adopcji. Było duzo rozmów, dyskusji, przemysleń, czy aby na pewno damy radę, a co będzie jak uda nam się kiedys naturalnie. Ale teraz juz wiemy że damy radę, że będziemy to dziecko bardzo, bardzo kochac a gdyby udało się kiedys naturalnie to będziemy mieli swoich dwoje:) Zresztą zawsze marzylismy o trójce więc w czym problem. Sławek wyszukuje w internecie sklepy z łóżeczkami a przeciez dopiero jutro idziemy na pierwsze spotkanie do ośrodka. Ale juz widzę jak śmieją mu sie oczy kiedy o tym rozmawiamy. Może juz na Swięta Wielkanocne nasz synek będzie z nami. Bardzo byśmy tego chcieli:))

0
Twoja ocena: Brak

Odpowiedzi

Portret użytkownika nini

Magdaleniu właśnie zrealizowało się Twoje największe marzenie o byciu mamą:)) Masz cudownego synka, kochana będziesz cudownym rodzicem. Gratuluję Ci:)

nini

I IUI nieudana
II IUI nieudana
IMSI nieudane

Portret użytkownika IzuniaT

Droga Magdaleniu, Przeczytałam Twój dziennik, i wiesz, jakbym o sobie czytała. Inne przypadłości, ale rezultat i przezycia dokładnie te same (to żadne odkrycie bo na Bocianie pewnie co druga dziewczyna mogła by napisać tak samo). Bardzo Wam gratuluję decyzji o adopcji. My zrobiliśmy to samo, mamy już adoptowana dwójkę i TO JEST TO! Są nawet momenty, chociaż mało komu się do tego przyznaję, że cieszę się, że ich nnie musiałam rodzić! Widok ciężarnych kobiet przestał na mnie działać depresyjnie. Rozmawiam z koleżankami o ich porodach, o objawach ciążowych, cieszę się z nimi jak zachodzą w ciążę. Naprawdę! Moje dzieci całkowicie mnie wyleczyły z ciągłego myślenia o swojej niepłodności. Nie mam na to czasu, bo muszę myśleć o NICH!
Magdaleniu, z całego serca życzę Ci tego samego, co więcej, wiem, że tak będzie, chociaż na pewno bęzie musiało minąć trochę czasu. Samo czekanie też jest beznadziejne, ale przecież WIESZ, że WKRÓTCE nastąpi jego kres, chociaż nie wiesz dokładnie kiedy. Trzymam kciuki, żeby to było jak najszybciej. Całuję, Izunia.

Izunia, mama adopcyjna
Michasia (III. 2001) i Agusi (XI. 2002)

Portret użytkownika Allunia

Magdaleniu, życzę Wam jaknajkrótszej i jaknajłatwiejszej drogi do Waszego adoptowanego szczęścia, może już na Boże Narodzenie będziecie mieli Własne Dziecię?? Życzę Wam tego z całego serca!! Ala

Okruszek - VII.04 [*]
Gabrielka - X.05
Arturek - IX.07
Basia - III.14