Bardzo złe wyniki badania nasienia diagnoza TERATOZOOSPERMIA

Dziś odebrałem swoje wyniki badań nasienia.Wyniki oraz diagnoza załamały mnie.Zdiagnozowano u mnie Teratozoospermię.Mam bardzo duży odsetek nieprawidłowych plemników,a prawidłowych jest tyle co kot napłakał.Poczytałem trochę na internecie na ten temat i nie znalazłem niczego co mogło by mnie w tym momencie pocieszyć.3 grudnia idę z tymi wynikami do androloga.Chciałbym mieć choć odrobine nadziei,że będę mógł zostać ojcem.Ale patrząc na wyniki moje a innych boję się, że te nadzieje są bardzo nikłe :(.

0
Twoja ocena: Brak

Odpowiedzi

Portret użytkownika aneta26-1981

mój mąż ma azoospermę czyli

mój mąż ma azoospermę czyli całkowity brak plemników w nasieniu i ty mówisz że jesteś załamany..A co my mamy powiedzieć???

Portret użytkownika asiarem

wiem że teraz jesteś

wiem że teraz jesteś załamany, ale współczesna medycyna nie przekreśla Cię żebyś został ojcem. Icsi to jest dobre rozwiązanie. Kciuki trzymam.

KUBUŚ
Jesteś moim szczęściem :love:

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni....

Portret użytkownika agnes1009

pomocne ramie

Słuchaj nie poddawaj się uszy do gory napewno zostaniesz tatą bardzo w to wierze i trzymam kciuki.

Agnieszka

Portret użytkownika barbarajoniak

Witaj

Na blogu jestem dopiero od wczoraj . być może uznasz że to co Ci piszę jest niedorzeczne , ale wierz mi, mój mąż nie może być tatą , jesteśmy po szkoleniu w OAd i czekamy na tzw telefon o dzieciątku . Nigdy nie byliśmy z sobą tak blisko jak po podjęciu decyzji o adopcji , szkolenie wszystkie te procedury bardzo nas do siebie zbliżyły . Wbrew pozorom był i jest to jeden z najlepszych okresów w naszym małżeństwie .Jemu też było ciężko i to bardzo ale daliśmy radę . Pozdrawiam

Portret użytkownika Pisklaczek78

Mój mąż w ostatnim badaniu

Mój mąż w ostatnim badaniu nasienia miał tylko 2% prawidłowych plemników- mieliśmy przygotowywac sie do inseminacji- czekałam na miesiączkę i nie doczekałam się- jestem w 13 tyg ciąży... Cuda się zdarzają a my jesteśmy tego najlepszym przykładem. Sprobuj witaminy, może zrób posiew nasienia czy nie ma bakterii, badanie na przeciwciała przeciw plemnikowe- to też obniża parametry nasienia. U nas badania wyszły oki a nasienie i tak było kiepskiej jakości a jednak cud sie zdarzył. Powodzenia

staranka od 2008
HSG- ok jajowody drożne,
armia słaba- brak przeciwciał, brak bakterii,
Polmed- decyzja- przygotowania do IUI
20 września- niespodzianka dwie piękne krechy,
Maluszek rośnie jak na drożdżach ;)
Dominik ur 30.05.2011r

Portret użytkownika MARZENA99

HEJ NIE PODDAWAJ SIĘ

HEJ NIE PODDAWAJ SIĘ DZISIEJSZA MEDYCYNA JEST W STANIE ZDZIAŁAĆ CUDA ZNAM KILKA TAKICH PRZYPADKÓW NAWET BARDZIEJ BEZNADZIEJNYCH TRZEBA MOCNO WIERZYĆ !! TRZYMAM KCIUKI :)

NADZIEJA UMIERA OSTATNIA..........
9 lat starań niepłodnosc idiopatyczna
4 inseminacje :-(
in vitro transfer:-(
in vitro transfer mroz- :-(

Portret użytkownika fenix

Wierzę, że jesteś załamany,

Wierzę, że jesteś załamany, bo taka wiadomość to szok, ale jeszcze możesz być ojcem biologicznym dzięki ICSI (tak jak mój mą - mamy dziecko dziecko dzięki in vitro) lub ojcem adopcyjnym.
Trudne wybory przed Tobą. Życzę Ci szczęścia na wybranej z dróg :)

"Ucz się czekać. Albo zmienią się rzeczy albo twoje serce" -J.M. Sailer