DIAGNOSTYKA dla Twojej ciąży – czas na Bielsko-Białą! Otwarte spotkanie dla przyszłych Mam.

Temat: 
Ciąża po latach walki

DIAGNOSTYKA dla Twojej ciąży – logoOgólnopolska akcja „DIAGNOSTYKA dla Twojej ciąży”, której celem jest uświadomienie przyszłym Mamom roli profilaktyki zdrowotnej oraz znaczenia diagnostyki laboratoryjnej, zagości tym razem w Bielsku-Białej.

Lekarze ginekolodzy oraz diagności laboratoryjni radzić będą, jak bezpiecznie przejść przez szczególny w życiu każdej kobiety czas ciąży. Aby czerpać z niego jak najwięcej radości i świadomie śledzić jego kolejne etapy, każda przyszła Mama potrzebuje rzetelnej informacji.

Nie zabraknie zatem zaleceń na temat badań, które należy wykonywać w okresie ciąży, czy porad na temat radzenia sobie z najczęstszymi w tym okresie dolegliwościami. Panie będą również miały anonimową możliwość zadania pytań zaproszonym specjalistom.

Najbliższe spotkanie, na które serdecznie zapraszamy odbędzie się:

30 września 2010 r.
w Bielsku-Białej
w Park Hotel Vienna
przy ul. Bystrzańskiej 48
o godz. 18:00

Chcemy, by ten niepowtarzalny, ale wypełniony jakże różnymi niepokojami czas uczynić spokojniejszym i wolnym od stresu poprzez pogłębianie wiedzy przyszłych Mam na temat szeroko rozumianych aspektów zdrowotnych związanych z okresem ciąży. Frekwencja i aktywność uczestniczek podczas poprzednich spotkań dowodzi, że istnieje ogromne zapotrzebowanie na tego typu informacje - mówi dyr. Marketingu sieci laboratoriów DIAGNOSTYKA, organizatora kampanii.

Tym razem fachową wiedzą medyczną ze zgromadzonymi Paniami dzielić się będą:
lek. med. Bogdan Fender, ginekolog-położnik, specjalista z zakresu badań prenatalnych,
dr n. med. Agnieszka Zemanek-Wojnowska, specjalista ginekolog-położnik
.
Oprócz sporej dawki wiedzy merytorycznej na przyszłe mamy czeka także moc atrakcji: porady położnych ze szkoły rodzenia, pokazy wiązania chust do noszenia niemowląt czy rozmowy na temat diety i higieny w czasie ciąży. Dodatkowo każda z Pań otrzyma upominek kosmetyczny ufundowany przez firmę Flos-Lek oraz weźmie udział w losowaniu wielu atrakcyjnych nagród.

Spotkania z cyklu „DIAGNOSTYKA dla Twojej ciąży” mają swoją bogatą tradycję; odbyły się już w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu czy Gdyni i za każdym razem cieszyły się ogromną popularnością. Z akcji skorzystało już ponad 1,5 tys. kobiet.

SPOTKANIE MA CHARAKTER OTWARTY I JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNE!
Zapraszamy wszystkie Panie!

Więcej o akcji na stronie: www.bezpiecznaciaza.diag.pl

0
Twoja ocena: Brak

Odpowiedzi

Portret użytkownika phoeberogers

Various screening tests can

Various screening tests can help identify whether you have a high risk of carrying a baby.Health care provider can help weigh the pros and cons of the tests. - YOR Health