Jak ci się podoba nowa strona "Naszego Bociana"

ładana, czytelna, przyjemnie się korzysta
27% (121 głosów)
aaa, to coś się zmieniło
2% (10 głosów)
toporna, niczego nie mogę znaleźć
65% (289 głosów)
chciał\a bym więcej powiedzieć w tej sprawie, piszę więc komentarz
5% (24 głosy)
Razem głosów: 444

Odpowiedzi

Portret użytkownika chluma

Trzeba dopracować i będzie dobrze

Strona może być-kwestia przyzwyczajenia-mi nawet odpowiada. Forum również nie najgorsze, jedynie to że odpowiedzi zajmują więcej miejsca. Ale najgorzej jest z bocianowymi pamiętnikami. Trudno znaleźć gdzie można dodać swój wpis, a jeszcze trudniej śledzić wpisy w bocianowym blogu- zajmuje mi dłuższą chwilę zanim zorientuję się czyj wpis czytam. Najnowsze wpisy powinny być umieszczone jeden pod drugim a nie obok siebie bo to strasznie chaotyczne. Bardziej powinna być wyróżniona nazwa (nick) użytkownika, który napisał notkę w blogu ( a nie na samym dole jakieś chluma's blog.... dno!!!, a tytuł notki aż krzyczy swoją wielkością!) Generalnie wolałabym aby w pamiętnikach było jak na dawnym bocianie. Widać było od razu kto dodał nowy wpis i śledziło się wpisy tylko tych co się chce, bo było PRZEJRZYŚCIE!

Portret użytkownika kawek

Mi się bardzo podoba :)

Ja jestem zadowolona z nowego wizerunku i dla mnie dużo bardziej przejrzysta stronka.
pozdrawiam

02.2017 ICSI
10.2017 synek :loving:
09.2019 crio 6dpt-8; 10-105; 12-318, 14-881, 18-3370
27 dpt <3
TP 08.06.2020

Portret użytkownika tosia04

Stary Bocian wyróżniał się na

Stary Bocian wyróżniał się na tle innych stron o podobnej tematyce. Teraz jest jedną z wielu kolorowych, "nieuporządkowanych", działającą z problemami. Mam porównanie , ponieważ przez ten tydzień korzystaliśmy zastępczych strony i powtarzało się narzekanie. Wreszcie , gdy jest Bocian czuje się jakbym była na tamtym forach. Rozumiem ,że trzeba iść z postępem ,ale po co zmieniać coś co działa dobrze. Mogli Państwo przed zmianami zrobić ankietę, czasowo włączyć dla porównania nowa stronę.

Portret użytkownika Agaaaa

beznadziejne forum!!!

Forum jest fatalne! Za duże litery i okna poszczególnych postów.To nie jest chyba forum dla osób z problemami ze wzrokiem, ale z płodnością? Co chwilę wyrzuca mnie na stronę główną - wylogowywuje. Funkcja zapamiętywania i automatycznego logowania raz działa, raz nie.Czasem trzeba się po pięć razy logować zanim w końcu się uda. No i strasznie wolno przechodzi od strony do strony... Oddajcie nam stare forum bociana!!!

Portret użytkownika duffy

Mnie najbardziej brakuje

Mnie najbardziej brakuje "śledzonych wątków" na forum, chyba że są tylko ja nie widzę....
ale generalnie mało przejrzyste, pewnie się przyzwyczaje, ale wolałam "starego" boćka

Portret użytkownika zosia82

gorzej

Kilka przemyśleń na temat nowe szaty....

Po pierwsze,
Forum jest tak toporne, a wypowiedzi wielkie, że przytłaczają formą a gubi sie treść. Po co takie wielkie avatary, one miały służyć wyróżnieniu a nie być ozdobą kiepskiej jakości.
po drugie,
Wypowiedzi zajmują więcej miejsca, są puste i ogromne. Osoby nie mające problemu z oczami mogą oczopląsu dostać.
Po trzecie,
Brak możliwośći zmniejszania (nie licząc ctrl - , który zmniejsza całą stronę co nie załatwia problemu. Powinna zmniejszać się czcionka a nie cała strona.
Po czwarte,
pisząc PW w treści automatycznie cytuje wypowiedź, po co nie wiem. Najczęściej na PW piszemy z tematami niezwiązanymi z aktualną rozmową na forum.
Po piate,
Brak edycji wypowwiedzi (pogrubienie, ikony) w podstawowej formie utrudnia pisania. Trzeba wejść dodatkowo w pełną edycję aby nadać poążdaną formę.
Po szóste,
Szara czcionka nie jest najszczęśliwszym wyborem, powinna być mozliwość wyboru.

Portret użytkownika eee

jestem na NIE

nowa szata Bociana jest do bani. nic nie można znależć, w prawdzie to pewno kwestia przyzwyczajenia, ale - jestem na NIE. :(

maj 2005 Aniołek
luty 2006 Aniołek
luty2008 Aniołek
grudzień 2008 Aniołek
Prof.Malinowski
sierpień 2009 zielone światło
lipiec 2010 Aniołek
29.05.2011 Nasz Cud: HANIA

Portret użytkownika marago

nowy bocian

Jestem bardzo niezadowolona. Przykro mi, że stworzenie tak okropnej strony pochłonęło tyle czasu. Ceniłam sobie bardzo, że Bocian nie jest jaskrawy, ma stonowaną kolorystykę, czuło się, że jest to strona "na poważnie". Teraz, przy nowej szacie tracę do Bociana zaufanie.
Bardzo trudno jest cokolwiek znaleźć, list informujący o odpowiedzi zawiera kilka linków zamiast jeden, jedna odpowiedź na forum zajmuje o wiele więcej miejsca niż kiedyś, co sprawia, że trudniej się dany temat śledzi.
Właściwie nie widzę żadnych plusów. Najprawdopodobniej będę korzystała z Bociana o wiele rzadziej, jeśli w ogóle, czego żałuję, bo do tej pory była to dla mnie kopalnia wiedzy i wsparcia. Teraz szkoda mi czasu na poszukiwania.
pozdrawiam

Portret użytkownika Elvira_

moje zdanie

Sama strona moze być... ale forum... szkoda pisać, a było nam tak dobrze na naszym forum... a teraz ehhhh ZRÓBCIE COŚ Z TYM!!!!!!!!!!!!!

Do trzech razy sztuka... dziękujemy dr G :love:
16/01/2011, g 3.02 i g 3.03 - na świecie pojawiły sie moje szczęścia Tomuś i Maciuś! :love:
Być może dla świata jesteście TYLKO ludźmi - dla mnie jesteście CAŁYM ŚWIATEM!!!! :love:

Portret użytkownika dzwoneczek40

gdzie jest wyszukiwarka???

gdzie jest wyszukiwarka na forum???

TP 28.04.2011