Autor:

Aga78

Data publikacji:

04.10.2012

zaloguj się, żeby móc oceniać artykuły

kolejny wpis

CZAS BIEGNIE NIEUBŁAGANIE...

MOJA 6 LATKA PRZESTAŁA INTERESOWAĆ SIĘ HELLO KITTY TERAZ NA TOPIE JEST MONSTER HIGHT:) WSZYSTKO CO DOTYCZY TYCH MAŁYCH CZAROWNIC JĄ INTERESUJE. GENERALNIE JEST NA TO SZAŁ W SZKOLE.

TAK BO MOJA CÓRCIA POSZŁA DO I KLASY- ROZPOCZĘŁA EDUKACJĘ. JUTRO MA PASOWANIE NA UCZNIA.
JEDYNA DOBRA RZECZ Z TEGO, ŻE NIE PRACUJĘ TO MOŻLIWOŚĆ POŚWIĘCENIA SIĘ DZIECIOM. I MOŻLIWOŚĆ BYCIA Z NIMI W WAŻNYCH WYDARZENIACH.
DWA RAZY W TYGODNIU PO LEKCJACH JEST BASEN. TAKŻE BIEGAM ABY POMOC JEJ I JEJ KOLEŻANKOM SIĘ PRZYGOTOWAĆ A POTEM WYSUSZYĆ... MASAKRA Z TYMI PIERWSZAKAMI...

B POWTARZA WSZYSTKO. BARDZO DUŻO MÓWI. NIEKTÓRE WYRAZY PO SWOJEMU, ALE MY GO ROZUMIEMY... CIĄGLE COŚ KOMENTUJE: WYCHODZI NA DWÓR MÓWI O ZIMNO, ALBO DESZCZE PADA, JUŻ CIEMNO; DO BABCI JEDNEJ I DRUGIEJ MÓWI PO IMIENIU:) UWIELBIA ZWIERZĘTA. SZCZEGÓLNIE KONIE.

NIEDAWNO POŻEGNALIŚMY SIĘ Z PICIEM MLEKA I SMOCZKIEM. ZREZYGNOWALIŚMY Z MLEKA CELOWO PO UZGODNIENIU Z LEKARZEM. PONIEWAŻ B ZAMIAST JEŚĆ WOLAŁ KILKA RAZY W CIĄGU DNIA PIŁ MLEKO. A TERAZ ZACZĄŁ W KOŃCU JEŚĆ. I JAKOŚ NIE MUSI MLEKA W NOCY PIĆ 3 RAZY (WCALE NIE PIJE).

JAK MI LEPIEJ BO MOGĘ WIĘCEJ PRZESPAĆ. CO NOCKI, ZE MA OCHOTĘ NA SOK CZY WODĘ. ALE POPIJE I ŚPI DALEJ. MOGŁAM SIĘ POŻEGNAĆ Z PODGRZEWACZEM I TRZEMA BUTLAMI WODY ORAZ MIARKAMI MLEKA W SYPIALNI.

A ZROBILIŚMY TO RAZEM. B WRZUCIŁ KARTON Z MLEKIEM I SMOKA DO REKLAMÓWKI. A PÓŹNIEJ WRZUCIŁ TO DO KUBŁA.
JA OCZYWIŚCIE WCZEŚNIEJ ZMIENIŁAM WOREK W KOSZU NA ŚWIEŻY. SPECJALNIE KAZAŁAM MU DO REKLAMÓWKI TO WŁOŻYĆ BO JAK WYSZEDŁ Z KUCHNI TO WYJĘŁAM MLEKO I SMOKA I SCHOWAŁĄM. ALE OKAZAŁO SIĘ, ZE B ZAPYTAŁ PARĘ RAZY O "INKO"O "didi". JA MU POWIEDZIAŁAM, ŻE WYRZUCIŁ I DAWAŁ SPOKÓJ.
RAZ BYLIŚMY NA ZAKUPACH W MARKECIE. PATRZĘ MŁODY BIEGNIE DO MNIE I WOŁA DIDI. ZABRAŁ SMOKA I SIĘ UCIESZYŁ. JA NA NIEGO PATRZĘ I MÓWIĘ NO SUPER, ZE DIDI, ALE B JEST DUŻYM CHŁOPCEM A MALUCHY TYLKO SMOKA UŻYWAJĄ. POPATRZYŁ NA MNIE I ODŁOŻYŁ NA MIEJSCE SMOCZEK... ALE BYŁAM DUMNA...

Komentarze

 • avatar
  Tykrokylek

  04/10/2012 - 19:10

  Wszystkiego najlepszego dla pierwszoklasistki...
  A butlę z mlekiem i ze smokiem Tygrys pije do dziś... Nie ma mowy aby zrezygnował z mleka z puszki!

  Tygrysek i ...
  http://picasaweb.google.com/KwiatkowyTygrysek/Magda?authkey=Gv1sRgCOnSppWiprioHA#
  http://tykrokylek.blogspot.com/
 • avatar
  martencja

  05/10/2012 - 20:10

  MONSTER HIGHT:)-też to znam :))) mojej sześciolatce najpierw wcale te lalki się nie podobały,ale teraz gdy połowa dziewczynek je ma to ona też marzy...a mi się wcale to nie podoba :(
  Tyle,ze moja sześciolatka jeszcze w przedszkolu została :)
  Gratuluję dla B. kolejnego kroku w "dorosłość":)))
  Każde pożegnania bywają trudne,fajnie,że tak sobie poradziliście.
  Rosną dzieciaczki...dużo zdrówka dla Was!!!i jak najwięcej dobrych chwil!!!

  Serduszko-13.06.05r 7/8t Kruszynka- 07.04.06r 7/8t Słoneczko-09.04.099/10t
  moją drogę oświetlają 3 gwiazdy
  Karolinka ur. 22.12.2006 27tc,
  Agatka ur.11.04.2011 39tc
  jak dobrze,że są...moje dwa serduszka