nadzieja o zabarwieniu ciepła...

Zauwazylam ze wracam tutaj, za kazdym razem kiedy odzyskuje nadzieje... Tak wiele sie dzieje... za niedlugo mam miec robiona inseminacje. Gdy dowiedzialam sie od lekarza ze to juz za m-c w nastepnym cyklu, po przyjsciu do domu ogarnely mnie straszne watpliwosci. Czy sobie poradze, czy naprawde jestem gotowa, na to zeby to stalo sie juz. Bylo to tym bardziej dziwne dla mnie gdyz czekam i pragne tej kruszynki od czterech lat. Patrzac z boku widze jak sie zmienilam, jak te przezycia mnie zmieniają.
W zeszly piatek napisalam kolejny list....
"Listy pisałam do Ciebie Kochanie... mowilam, ze kocham, ze tesknie i czekam. Jakze wiec moglam teraz tak się przejac, do głebi, ze sen moj nie wyśniony jawą miałby stać się.

Tyle razy z uśmiechem przyglądałam sie Tobie, jak bawiłaś sie przy mnie maleńka istotko, śmiałaś się i piszczałas, machając rączkami.
Jakże wiec mogłam ulec lekowi tak głęboko. W chwili kiedy jesteś już prawie tak blisko, na wyciągniecie dłoni, na ktorej lezy od tak dawna przemokłe od łez zaproszenie do Naszego domu.

Wierze, a jednoczesnie niewiara przeze mnie przemawia. Niedowierzanie, lek przed kolejnym rozgoryczeniem. Ufność swą pokładam w łasce Wszechmocnego, pewnością bym chciała napełnic wytesknione do bólu serce.
Strumieniem jasnego światła, ku zawierzeniu, przemierzam droge właściwą mnie jednej wybraną.

Pomimo nagłego zamętu, obejmujacego ma postac zwątpieniem, podjełam próbe stawiajac samej sobie te wszystkie trudne pytania, czy jestem gotowa, czy milość moja wystarczy by udzwignac powierzone wobec Ciebie zadania.

Nie przestane... przywoływac Twej postaci w kolorowych szkielkach wyobrazni. Kazdego wieczora w myslach utule Cie do snu... aż kiedyś wtulone w ramiona przy mnie zaśniesz... by rankiem przywitac nowy dzien... "
Dzis...bylam u pewnego bioenergoterapeuty. Ginekolog przepisal mezowi zastrzyki na polepszenie jakosci nasienia. Jakos jest tak, ze rodzi sie... juz sie zrodziła we mnie wiara w spelnienie. Jestem dzis pełna cieplych mysli. Dobranoc...

0
Twoja ocena: Brak