Autor:

MalaMi87

Data publikacji:

03.07.2019

zaloguj się, żeby móc oceniać artykuły

Gdzie Ty się pchasz dziewczyno...?

Właśnie odczytałam swoje wyniki. AMH spadło z 6 na 2, fsh wzrosło z 12 na 13. LH wzrosło z 7 na 12. Co ja sobie myślałam... przecież nie mam szans, to tylko strata pieniędzy :(

Znowu mnie ogarnia ten pierwotny, bezkresny lęk, że to już koniec mojej drogi, że nigdy już nie zostanę mamą.

To by było na tyle. Dobranoc :(

Komentarze

 • avatar
  Alicjaaaaa

  04/07/2019 - 06:07

  Moje AMH wynosiło nieco ponad 1, natomiast FSH skakało jak szalone, raz było prawidłowe, a innym razem miałam prawie 18 (czyli powyżej tej granicy stymulacja do ivf jest bardzo trudna i rzeczywiście przy końskich dawkach były tylko 2 jajeczka). Mój lekarz mnie przez to nie skreślał, tylko robił swoje. Z dobrym skutkiem, jak wiesz. Nie panikuj, będzie dobrze.

  Starania od czerwca 2012 r.
  Endometrioza + słabe nasienie
  05. 2011 r. - laparoskopia
  10. 2016 r. - IMSI (3 zarodki, 2 podane, nie udało się)
  03. 2017 r. - laparoskopia 2
  05. 2017 r. - IMSI 2 (2 zarodki, 2 podane, 12 dpt beta 312,5 i są 2 serduszka!)
 • Motyl16

  05/07/2019 - 11:07

  MałaMi, nie poddawaj się Dziewczyno. Nasz Synek jest dzięki procedurze KD w Salve Medica, ponieważ miałam przedwczesną menopauze, mój mąż z kolei coś na "o" ;)
  Moje Fsh skakało od 4 do 36,AMH 1,02. I sześć miesięcy po cc jestem w ciąży spontanicznej. Długa droga przed nami, ale żyję nadzieją, że może być dobrze.

  Chcę Ci dodać otuchy i wiary, że może być naprawdę dobrze.

  2014-ciaza naturalna (*6tc)
  pwcj,mutacja MTHFR 1298C, nt,
  2017-leczenie immuno... MLR 14,3%,
  2017-ciaza naturalna (*11tc),
  2.1.2018-transfer 2 Zarodków KD,beta 11 dpt:765 i 4.9.2018-Syneczek,
  20.05.2019-mamy bijące serduszko Niespodzianki,

  Mamy jeszcze jedno Serduszko w Salve... 

 • clakofrecladetrustiwashupreswadrucotulevophaswomejatitruspeu

  12/02/2020 - 22:02

  Kochane kobiety czy próbowałyście powierzyć sprawę poczęcia dzieciątka dobremu Bogu? Moja siostra nie zachodziła w ciążę przez wiele lat zaczęla modlić sie na Różańcu i odrazu zaszła w ciążę. Jest wiele świadect par którewy modliły ptomstwo, na które nie mieli szans według lekarzy. Bóg jest Bogiem miłości,cudów, miłosierdzia,wierzę że Was wysłucha. Bóg was kocha i chce waszego dobra czasami trzeba być poprostu cierpliwym i nie poddawać się. Powierzcie to Jemu i Jego Matce i naszej Mamie kochanej Maryi. Poproście o modlitwę wstawienniczą np. we wspólnotach lub kapłana,zamówcie Msze Świętą. Bóg Was kocha i chce Waszego szczęścia tylko dajcie Mu szansę ,otwórzcie się na Jego Miłość.
  Invitro jest złą metodą, poczyna sie dzieci kosztem innych istnień ludzkich, zamraża sie zarodki to jest nieludzkie, ja rozumiem ból jaki przechodzicie, ale ta metoda godzi w godność człowieka i życie ludzkie, które jest już życiem od pierwszych chwili, potwierdzają to badania naukowe, maluszek już od pierwszych chwil zapłodnienia kontaktuje sie z organizmem mamy.
  Sa inne metody naprotechnologia albo można adoptować dziecko. Prawdziwa wiara polega na tym, że my powinniśmy chodzić ścieżkami Bożymi, słuchać Go, a nie żyć według własneej drogi, bo mozemy sie zagubic i potem żałować naszych złych decyzji. Trzeba poprostu nie poddawać się, zyć według praw Bożych, Bóg Was kocha, bądzcie mu wiernne, On Wam to wynagrodzi. In vitro jest złem.
  Rozumiem jak zalezy Wam na dzieciatku. Znam przypadek gdzie dziewczyna 7 lat starała się o dzieciatko, nic nie pomagało, i na modlitwie wstawienniczej którą słuchała przez internet stał sie cud, została uzdrowiona przez Pana Jezusa, ksiądź który prowadził ta modlitwę miał poznanie od Pana Boga że oglada tą modlitwę kobieta ,która pragnie mieć dzieciątko a nie może z jakiś przyczyn zdrowotnych i że w maju pocznie dziecko bo została uzdrowiona i tak się stało. Niedawno urodziła. Polecam bardzo stronę wspólnoty na której przez internet są prowadzone modlitwy wstawiennicze, są Msze Swiete z modlitwą o uzdrowienie. Można odsłuchac i pomodlic się nawet przez internet. Nie poddawajcie się kochane, uwierzcie, Bóg Was kocha. Nie ustawajcie w modlitwie,wierze że będziecie mieć upragnione dzieci.
  Tu jest strona tej wspólnoty i tam też są linki do modlitw,dużo modlitw wstawienniczych jest też na You Tube.
  https://mimj.pl/?fbclid=IwAR3AvkOeq558ifzLXJhagtq10tlYK1mY6wm6FVRgTIDfRSVjdXDOk1yRrrs
  Spróbujcie jeszcze postu w intencji poczecia dziecka, niektóre sprawy można wyprosic tylko postem i modlitwą. Polecam też modlitwę o uwolnienie od skutków zła w życiu waszym i waszych rodzin, słyszałam niedawono świadectwo o parze która starała się o dziecko i nic im nie pomagało, dopiero po pokucie za skutki grzechu w rodzinie zostali uwolnieni przez specjalna modlitwę w tej intencji i dziewczyna po 2 tyg modlitwy zaszła w ciążę. Tak jak ponosimy na czasami na ciele skutki złych wyborów i np chorujemy tak i na duchu. Myślę że Pan Bóg chce abyście to wiedziały. Wiara to oddanie się Bogu bez reszty. Jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu wszystko inne jest na właściwym. Metoda in vitro jest niewłaściwa. Bóg pragnie waszego szczęścia i kocha Was.