Autor:

Alicjaaaaa

Data publikacji:

21.04.2017

zaloguj się, żeby móc oceniać artykuły

Drugie podejście

Dzisiaj dostałam zastrzyk w tyłek rozpoczynający protokół długi stymulacji do IMSI.
W lodówce już czekają 2 opakowania Menopuru, ale poczekają jeszcze 18 długich dni do rozpoczęcia właściwej stymulacji. Przez ten czas nie będzie żadnych zastrzyków.

Przedtem miałam protokół krótki, więc nie bardzo wiem, czego się spodziewać. Gin twierdzi, że przy endometriozie lepiej sprawdza się długi.

- Czy któraś z Was miała prot. długi? Jak wrażenia?
- Czy to wyciszenie przed właściwą stymulacją mam traktować już jak część stymulacji i np. unikać alkoholu, oszczędzać się itp.? Co mogę, a czego nie mogę? (np. leki przeciwbólowe)
- Czy właściwa stymulacja potrwa tyle co w krótkim, czyli 8-14 dni?

Komentarze

  • AgataTofik

    21/04/2017 - 17:04

    No to super, ze zaczynacie!
    U nas dlugi wygladal tak, ze bralam zastrzyki z gonapeptylu chyba ze 40 ale to ze wzgledu na moja adenomioze. U Ciebie widze jest jeden na wyciszenie. Potem bralam jednoczesnie gonapeptyl i wlasciwy gonal u Ciebie menopur. Na koniec zastrzyk na pekniecie pecherzykow. U mnie na krotkim stymulacja byla dluzej bo chyba 13-14 dni a na krotkim 11 albo 12. Juz dokladnie nie pamietam. Ja na wyciszaniu normalnie zylam. Ale nie pamietam jak z alkoholem. Chyba tez normalnie. Tylko najlepiej dr zapytac tymbardziej, ze masz inne wyciszanie. Leki przeciwbolowe bralam.
    U nas lepiej sie spisal krotki, ale na to sie skladalo wiele czynnikow. Wydaje mi sie, ze to po prosfu trzeba "sprawdzic". Powodzenia!