Najnowsze artykuły

Tyle pytań bez odpowiedzi

Druga stymulacja dobiega końca. Dziś zastępcza wizyta u innej dr po której wyszłam bardzo przygnebiona. Poĺykam łzy bo czuję się strasznie wybrakowana nawet spośród wszystkich innych staraczek. W niedzielę punkcja a dziś? Tylko 4 lub 5 obiecujących pęcherzyków. Estradiol 1111. Co mogę więcej wykrzesać z jednego jajnika i przy tak słabym amh. Nie poszłam po to by usłyszec - jest mało szans ale że jest ich aż 5 :( nie potrzebuje 5 dzieci a chociaż jedno :( dlaczego przyszło mi się juz tak bać :( nigdy nie odkladałam ciąży. Tak bardzo poczułam się beznadziejna,chora, słaba...

ostatnia prosta

mamy 38 tc ,w poniedziałek ostatni wizyta u lekarza i ustalenie co jak i kiedy ,wstępny termin mamy na 2 grudnia ( czyli nie długo się poznamy ).
Ten pobyt w szpitalu będzie nieco inny od poprzedniego bo w domu zostaje mój ukochany synek który ma nie całe 2 lata ,będę tęsknic za nim bardzo ale pociesza mnie myśl ze wrócimy do domu razem .

poszukuję rodziny biologicznej - Poznań

Witam serdecznie
Właśnie odebrałam odpis zupełny aktu urodzenia i wszystkich o pomoc może ktoś coś wie albo słyszał o takich ludziach. Bardzo zależy mi na odnalezieniu rodzeństwa - ja urodziłam się jako 5 dziecko więc sami rozumiecie... jak ważna jest dla mnie każda informacja
Urodziłam się 4.5.1974 w Poznaniu na ul. Polnej

Gdzieś

Jak masz na imię? W którym mieście mieszkasz? Co dziś dano Ci na kolację? Czy właśnie zasypiasz? Czy przytulasz się do misia? Jakiej wielkości są Twoje rączki, dłonie? Jak na poduszce układają się Twoje włoski? Czy jak śpisz, otwierasz buźkę? Kogo zobaczysz, kiedy się obudzisz? I czy uśmiechniesz się na ten widok?

Czekam. Czekamy. Niech ktoś wreszcie Ci to powie!

Czy miłość ma koniec?

Mam syna. Jestem mamą. Miłość się rodziła powoli. Mówiłam mu, że go kocham ale nie czułam, że to jest szczere. Potem kochałam całą sobą ale byłam pewna, że kocham go za mało. Że powinnam go kochać bardziej. Że on zasługuje na więcej miłości. Tyle na niego czekaliśmy, on tyle czekał na nas a ja nie daję mu tyle miłości ile powinnam, ile on potrzebuje. Szukałam tej miłości w sobie. Całując stopy, poliki, cmokając go w plecy i robiąc pierdzioszki na brzuchu.

złość

Przeczytałam wywiad z panem Bogdanem Sękiem, posłem PiS w piśmie "Chcemy być ....". I szlag mnie jasny trafił. G... prawda, że naprotechnologia jest tania. Wizyta 15-to minutowa u jaśnie pana doktora kosztuje bagatela 250 zł. Wizyty u pani od kalendarzyka 150 zł jedna. Wszystkie badania każą wykonywać u nich w klinice (pierwsza wizyta wraz z badaniami kosztowała mnie 2000 zł).

Powtórzona beta!!

Dziewczyny właśnie odebrałam wynik powtórzonej bety...i jest aż 125,5 :)
Nie mogę uwierzyć, że się udało...mój mąż zwariował i chyba do mnie dociera, że to się dzieje ! :)

Za tydzień w środę pierwsza wizyta u ginekologa :)

Trzymajcie za "NAS" kciuki, żeby wszystko się udało :) Ja za wszystkie starające się również trzymam, jak mi się udało to innym też!:* Należy się to każdej z Nas :)

Buziaki dla Was :*

Bilans

Wolna niedziela od dawna, ostatnio ciągle, albo w pracy, albo na szkoleniu, na zebraniu (uroki pracy w korpo), po drodze klinika leczenia niepłodności, a to wszytko w odległości od siebie 300 km. Wstałam, o której mi się zamarzyło, bez pośpiechu wypiłam kawę, oglądając ulubiony program o urządzaniu mieszkań (mąż zawału dostanie jak mu powiem, że chcę ścianę w salonie zmienić). Posprzątałam, upiekłam ciasto ehhh... ale gdzieś w głowie ciągle myślę tylko o jednym, jak my wszystkie tu o dziecku. Od ostatniego nieudanego transferu, ciągle je porównuje tzn. te dwa podejścia.

życie po

W tym miesiącu mam owulację z lewej strony - to oznacza brak szans na ciążę. Przez miesiąc żyję bez leków,zastrzyków i wizyt u lekarza. Nic mnie nie pobolewa, moje ciało nie daje mi żadnych sygnałów. Nie boję się terminu miesiączki, bo wiem co mnie czeka. Uciekam w wir pracy. Podpisałam swój pierwszy wielki kontrakt. Pojechałam w delegację do Francji. Wyjeżdżając z Paryża jako nastolatka obiecałam sobie, że wrócę tam po studiach jako równy partner biznesowy,a nie opiekunka do dzieci. Moje marzenie się spełniło.

interpretacja wyników - hormony

Dzień dobry,
Staramy się o drugie dziecko od 3 lat. Mam 35 lat.
Czy mogłabym prosić o interpretację wyników badań robionych 15 dc przy cyklu 29-dniowym. Dzień wcześniej miałam usg i było widać duże pęcherzyki w obu jajnikach.

Progesteron 10,42 ng/ml lub 33,18 nmol/l - N55progesteron
LH 9,00U/L,
FSH 6,41 U/l,
Estradiol 451,4 pmol/l i 123,23 pg/ml,
Prolaktyna 335,4 mU/l

Jakie powinnam podjąć następne krok? Wyniki badań nasienia męża podobno bardzo dobre.

Pozdrawiam serdecznie
Katarzyna

Subskrybuje zawartość