ŁÓDŹ

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
anonymouse009
Posty: 164
Rejestracja: 01 mar 2008 01:00

Post autor: anonymouse009 »

treść postu usunięta na
prośbę użytkownika
koneffka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 2601
Rejestracja: 07 cze 2007 00:00

Post autor: koneffka »

Polecam Dr Sobkiewicza /Salve :-)
7 IUI, IVF

ICSI i jest :
Córeczka

Au naturel : Syneczek

crio - jedna krecha
Awatar użytkownika
rudyrudzielec
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2008 00:00

kto zna?

Post autor: rudyrudzielec »

Witam wszystkich
Czy ktoś wie coś na temat łódzkiego doktora SZALCZYŃSKIEGO ??

Dodane po: 1 minucie:
ruda
Awatar użytkownika
pola103
Posty: 71
Rejestracja: 22 maja 2008 00:00

Post autor: pola103 »

witam wszystich. Czy ktos leczył się u doktora Gontarka?
Awatar użytkownika
gadosia
Posty: 211
Rejestracja: 06 mar 2004 01:00

Post autor: gadosia »

Pola 103 ja powiem krotko odpuść sobie tego lekarza,szkoda Twojego czasu ,zdrowia i pieniazkow.To nie jest tylko moja opinia ale wielu dziewczyn ,wpisz w wyszukiwarke Gontarek i pokaza Ci sie posty w ktorych sa opinie o tym doktorku.Pozdrawiam
Kasia ,dwa aniolki ,Kuba 2006 i Martynka 2008
Awatar użytkownika
pola103
Posty: 71
Rejestracja: 22 maja 2008 00:00

Post autor: pola103 »

Gadosia dzięki za rade.u doktora Gontarka miałam niedawno robioną inseminacje (robił mi ją inny lekarz).Dok Gontarka nie znam ale personel jego gabinetu jest bardzo miły i uprzejmy i godny polecenia .jaki jest sam lekarz nie wiem
Awatar użytkownika
tulipanek27
Posty: 368
Rejestracja: 19 maja 2008 00:00

Post autor: tulipanek27 »

Witam ....
Czy ktoś się leczył u dr Kuli? gdzie on przyjmuje i co sadzicie o nim?
Awatar użytkownika
mika909
Posty: 1093
Rejestracja: 16 maja 2008 00:00

Post autor: mika909 »

Witam dziewczynki ! i melduje się :D
Pola 103 Gontarka sobie raczej daruj . Facet dużo mówi mało robi a efekt = ZERO.
Ja na początku lipca po raz pierwszy wybieram sie do Salve do dr Sobkiewicza. Mam nadzieję,że w końcu on mi pomoze zajść w upragnioną ciążę i urodzić upragnionego dzidziusia. Odezwijcie się Łodzianki ! Pozdrawiam serdecznie !
laparo ok, histero ok , 4 x IUI klapa
Salve- od 07. 08r.
I ICSI Salve 19.09.08r. :-) później :-( ,
crio 08.12.08r. :-( , II ICSI -11.04. 09r. :-(
20.06.09 r. - crio :-(
nie mam już sił...........

per aspera ad astra ...
Awatar użytkownika
dormic
Posty: 318
Rejestracja: 15 lut 2008 01:00

Post autor: dormic »

tulipanek27 Ja Prof Kuli nie polecam. Zdwecydowanie. Przez rok szprycował mnie Clo bez zadnego monitoringu i wpędził mnie w cięzka hiperprolaktynemię (przez 3 lat brałam potem bromergon). Dopiero od dwóch cykli mam prawidłowa prolaktynę. Poza tym Prof. jest przeciwnikiem in vitro, a sie do tego nie przyznaje (co w stytuacji gdy zgłaszaja sie do niego pary z problemami - nie jest najuczciwsze). Mojego m tez mamił tym, że poprawi mu morfologie nasienia (przez rok m brał hormony) - i tylko mu sie pogorszyły wyniki - podobno mozna poprawić ruchliwość plemników, ich ilość, ale rzadko morfologię... Tylko straciłam 1,5 roku ... a potem 3 lata wyłaziłam z tej hiperprolaktynemii...
6xIUI, 4xICSI (nOvum) + 2xcrio - nieudane
2 ICSI - BOCIAN Białystok - 27.I.2009 - transfer w 2-giej dobie: 4A i 4B
10dpt 84,47; 13dpt 171; 15dpt 483,9!!!
24.II.2009 - bije ukochane serduszko!! - dziękuję drM
w trakcie 33 tc BĘDZIE STEFCIA
Awatar użytkownika
HP
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2008 00:00

Post autor: HP »

gadosia pisze:Pola 103 ja powiem krotko odpuść sobie tego lekarza,szkoda Twojego czasu ,zdrowia i pieniazkow.To nie jest tylko moja opinia ale wielu dziewczyn ,wpisz w wyszukiwarke Gontarek i pokaza Ci sie posty w ktorych sa opinie o tym doktorku.Pozdrawiam
Dokładnie myślę tak samo- odpuść sobie- personel oczywiście przemiły ale to za mało by zostawiać tam swoje pieniądze- pan jest schowmenem ma mały zasób wiedzy- i przede wszystkim jest bardzo drogi-drobny przykład: za zastrzyk który kosztuje 7zł w aptece płacisz u niego 50zł
Awatar użytkownika
pola103
Posty: 71
Rejestracja: 22 maja 2008 00:00

Post autor: pola103 »

czy znacie dok Wojciech Kazimierak?
Awatar użytkownika
upsy_daisy
Posty: 6
Rejestracja: 12 lis 2008 01:00

Dobra mikrobiologia w Łodzi

Post autor: upsy_daisy »

Witam,
tym razem pod nowym pseudo, moje poprzednie na forum było oliwia1, pisłam głownie w wątku "Endometrioza i co dalej...?". a dalej zadziało się to ze jestem mamą prawie 3 letniego Antosia i na kilka lat zniknęłam z forum.
Teraz już od conajmniej pół roku moglibyśmy zacząć starania z mężem o kolejne dziecko, ale przeszkadzają nam doysc istotnie moje nieustanne bakteryjne i grzybicze infekcje pochwy, ten rok, to z wyjątkeim 2 -mcy letnich praktycznie jedna wielka infekcja. muszę w koncu raz a dobrze zrobić z tym porządek.

Dziewczyny, dajcie namiary na naprawdę rzetelne i dobre laboratorium które robi posiewy i najlepiej na lekarza w Łodzi , który zna się na tym temacie i stosuje jakieś mniej standardowe rozwiązanai typu clotrimazol i gynalgin, ja juz bralam chyba wszytsko.
Dziękuję i pozdrawiam
Antoś - ur. 15.01.2006, czekam na więcej!
she_27
Posty: 3351
Rejestracja: 26 sty 2007 01:00

Post autor: she_27 »

Ja polecam doktora Sobkiewicza z Salve
Awatar użytkownika
adaania
Posty: 3574
Rejestracja: 12 mar 2008 01:00

Post autor: adaania »

upsy_daisy polecam Ci dr.Sobkiewicza, poszłam pierwszy raz w kwietniu a dziś jestem w ciąży bliźniaczej. Jeśli chodzi o laboratorium to polecam Ci laboratorium w szpitalu Kopernika, oraz laboratorium w CZMP, wyniki masz tego samego dnia a cena bardzo przychylna.
Szczęśliwa mama małych Miśków:)))
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

Podpisuje sie pod poleceniem dr Sobkiewicza :) Napewno warto mu zaufac, za 10 dni jestli wszystko bedzie dobrze moze zobacze dzieki niemu piekne II kreseczki ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”