seks po iui - pomaga, szkodzi czy nie ma znaczenia?

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

Zablokowany
Awatar użytkownika
Beth
Posty: 6405
Rejestracja: 26 mar 2007 00:00

seks po iui - pomaga, szkodzi czy nie ma znaczenia?

Post autor: Beth »

Witam
Mam jedno krótkie pytanko - nie daje mi ono spokoju i mam blokadę psychiczną otóż
1/ czy w okresie po inseminacji do czasu miesiączki współżycie ma jakikolwiek wpływ na zagnieżdżenie a potem na utrzymanie zarodka? Spotkałam sie z opinią lekarza, który twierdził, że współżycie może bardziej pomóc w zagnieżdżeniu itd niż zaszkodzić. Jaka jest Pana opinia w tym zakresie? (tzn czy może pomóc, zaszkodzić czy nie absolutnie żadnego wpływu?)
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.
Starania od ponad 3,5 lat
10 IUI - :(
Nasz Wielki mały cud (naturalsik)...Dzięki ci Boże.... :love:
OAO Z. Góra - wrócę po Ciebie...
Wikunia ur 06/09/2009
Jan Domitrz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 15834
Rejestracja: 14 lut 2002 01:00

Post autor: Jan Domitrz »

Istniej taka hipoteza nie do konca potwierdzona ale niewatpliwie to nie szkodzi :) Z poważaniem JD
Awatar użytkownika
Beth
Posty: 6405
Rejestracja: 26 mar 2007 00:00

Post autor: Beth »

tak więc trzeba sie szybciutko odblokować :P Dziekuję Panie Doktorze za odpowiedź:)
Starania od ponad 3,5 lat
10 IUI - :(
Nasz Wielki mały cud (naturalsik)...Dzięki ci Boże.... :love:
OAO Z. Góra - wrócę po Ciebie...
Wikunia ur 06/09/2009
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”