Plamienia zamiast miesiączki po laparoskopii

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

Zablokowany
Awatar użytkownika
magdalenka81
Posty: 18
Rejestracja: 25 kwie 2006 00:00

Plamienia zamiast miesiączki po laparoskopii

Post autor: magdalenka81 »

Staramy się z mężem o dziecko.Przez 5 mies. brałam clo (bez efektów), lekarz zaproponował laparoskopię diagnostyczną.W tej chwili jestem już po. Wszystko wyszło ok, macica ruchoma, jajniki obustronnie prawidłowe ze śladami po owulacji, jajowody o kretym przebiegu z praw. aparatem strzepkowym swobodnie przepuszczają podany kontrast, w histeroskopii stwierdzono kanał szyjki prawidłowy, jama macicy regularna, endometrium wzrostowe, widoczne ujścia jajowodów. W tym cyklu dostałam plamień, trwają już one 3 dni. Nie chcę robić testu, bo napewno będzie negatywny. Wyniki męża są średnie, martwi mnie jedynie ilość plemników żyworuchliwych bo to tylko 2%,natomiast ruchliwych jest 50% .Lekarz kazał mu brać tabletki CENTRUM i odstawić wszelkie używki.
Teraz mam poczekac 3 cykle, bez żadnych leków. Martwią mnie te plamienia. Czy powinnam iść do ginekologa i powiedzieć ,że może progesteronu za mało?
Bardzo dziekuję za pomoc.Pozdrawiam.
Jan Domitrz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 15834
Rejestracja: 14 lut 2002 01:00

Post autor: Jan Domitrz »

jeżli jest to pierwszy cykl krwawien to nie ma powodów do niepokoju warto udac sie do lekarza w sytuacji kiedy będą się one powtarzały Z poważaniem JD
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”