silne osłabienie w ciąży

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

Zablokowany
Awatar użytkownika
Marzena1
Posty: 18
Rejestracja: 22 sie 2004 00:00

silne osłabienie w ciąży

Post autor: Marzena1 »

Szanowny Panie, jestem obecnie w 9 tygodniu ciąży po 3 poronieniach.Badanie USG wykazało bicie serca zarodka, od 19 dni zażywam Duphaston 3x1, acard 1x1, Clexan 4,0 1x1.Problem polega na tym,że oprócz tzw. "normalnych" objawów ciąży czuje się bardzo osłabiona, nie mam siły w nogach (bolą mnie) i cały czas mam wrazenie że za chwilę zemdleję. Bardzo proszę o odpowiedź czy zbagatelizować te objawy czy też jak najszybciej udac się do lekarza. Czy może to być skutek uboczny tych leków? Nadmieniam, że bardzo dużo leżę z powodu plamień w 7tc.Bardzo dziekuję za odpowiedź
Jan Domitrz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 15834
Rejestracja: 14 lut 2002 01:00

Post autor: Jan Domitrz »

Chyab warto udac sie do lekarza oczywiscie moga to byc objawy adaptacji lub jej braku do ciąży ale warto sprawdzic czy wszystko jest ok Z powazaniem JD
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”