zmniejszające pęcherzyki

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sylwia99
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2006 00:00

zmniejszające pęcherzyki

Post autor: sylwia99 »

Dzień dobry.
W tym miesiącu miałam monitorowany cykl. 12 dc. w lewym jajniku pęcherzyk dominujący o wymiarach 23 mm. 15 dc. w tym samym jajniku pęcherzyk o wymiarach 20 mm. Czy jest możliwe że pęcherzyk jeszcze pęknie skoro zaczął się zmiejszać. i czy w następnym cykly poprosić o coś na pękanie żeby sytuacja się nie powtórzyła.
Dziękuję Sylwia.

Jan Domitrz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 15803
Rejestracja: 14 lut 2002 01:00

Post autor: Jan Domitrz »

zmniejszanie sie pęczhrkyka moze byc wlasnie wykładnikiem tego ze pęchzryk już pękł .. i przekształca sie w ciałko krwotoczne a potem żółte.. Z poważaniem JD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”