transfer mrozaczków a przeziębienie

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kambi

transfer mrozaczków a przeziębienie

Post autor: kambi »

Panie Doktorze!!
Proszę o szybką radę gdyż dorwało mnie przeziębienie - katar i kaszel. W związku z tym mam pytanie czy powinnam odłożyć transfer mrozaczków? Zaznaczam że jestem już do niego całkowicie przygotowana i wszystko jest prawidłowe. Dziękuję

Jan Domitrz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

Re: transfer mrozaczków a przeziębienie

Post autor: Jan Domitrz »

kambi pisze:Panie Doktorze!!
Proszę o szybką radę gdyż dorwało mnie przeziębienie - katar i kaszel. W związku z tym mam pytanie czy powinnam odłożyć transfer mrozaczków? Zaznaczam że jestem już do niego całkowicie przygotowana i wszystko jest prawidłowe. Dziękuję
Jelzi jest to drobna infekcja to mozna podejsc do zabiegu jelzi ciężkja infekcja typ[u grypa lepieju odłożyć. Z poważaniem JD

Patrycjusz

Re: transfer mrozaczków a przeziębienie

Post autor: Patrycjusz »

Witam panie Doktorze!
Dopadło mnie przeziębienie dzień po transferze. Jakie moge brać leki żeby nie zaszkodziły w zagnieżdzeniu zarodka? Czy tabletki do ssania na gardło,coldrex i zawarty w nim apap,chlorowodorek fenylefryny,witamina C nie zaszkodza w zagnieżdzeniu zarodka? Z góry dziękuje za odpowiedz :)
Pata

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”