KLINIKA INVIMED W WARSZAWIE (cz.II)

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
joa29
Posty: 8872
Rejestracja: 28 cze 2004 00:00

Post autor: joa29 »

mado każdy lekarz jest na pewno dobry :wink: a kazdy pewnie specyficzny na swój sposób. Sama poczytaj opinie, bo moje niestety obiektywne nie będą bo ja u dr R. - zadowolona więc do innych nie chodzę 8) , na temat pozostalych lekarzy też sporo tu znajdziesz
jakby co pytaj :roll:
w drodze do serca Jej, jak dziecko uczę się najpiekniejszych słów....

Juleńka ur. 2 lipca 2006 roku
Awatar użytkownika
Magja
Posty: 6
Rejestracja: 15 cze 2005 00:00

Post autor: Magja »

Witajcie,

Wybieram sie do dr. R w poniedzialek, nie wiem czy mnei nie "przepedzi" bo w sumie jestem po pozamacicznej, cykl ksiazkowy, no i niby co ja robie w takiejj klinice skoro juz bylam w ciazy, ale juz tak bardzo mam dosc staran chodz nie trwaja dlugo od zabiegu .
Jak myslicie czy bedzie chcial sie mna zajac?

Pozdrawiam wszystkie starajace i juz zafasolkowane
fana
Posty: 6226
Rejestracja: 16 kwie 2004 00:00

Post autor: fana »

magja..napewno....wierz mi....ja jestem stara baba ..w grudniu 40 lat i wiele innego a mnie nie przepedził... :D
7 stymulacji.9 transferów.- nie udało się. Decyzja o zakończeniu leczenia. ALE ZA TO JESTEM BABCIĄ Aleksandra od 18 05 2014 :)
Awatar użytkownika
gorzka
Posty: 218
Rejestracja: 21 mar 2005 01:00

Post autor: gorzka »

Magja ja jestem po trzech pozamacicznych i jednym poronieniu i mam dziecko i nie przepedził ale nawet pomógł i doradził. Możesz być spokojna. Życze powodzenia.
Awatar użytkownika
Agutek
Posty: 2424
Rejestracja: 10 cze 2004 00:00

Post autor: Agutek »

Magja dopisuję sie do słów dziewczyn - chyba dr. nikogo jeszcze nie przepędził :wink: Nie obawiaj się...
<a href="http://suwaczki.maluchy.pl/li-23566.png">mój suwaczek</a>
Awatar użytkownika
Magja
Posty: 6
Rejestracja: 15 cze 2005 00:00

Post autor: Magja »

Czesc dziewczyny,

Niestety musze napisac niemila opinie o doktorze R oczywiscie nie podwazajac jego kompetencji, mysle ze ja jednak nie nadaje sie do takiej kliniki, zreszta sama nie wiem co mam myslec Ale opowiem Wam jak bylo:wizyta miala byc o 14,20, weszlam o 14,25, mialam wrazenie ze przerwalam rozmowe na gg doktorowi (widzac co ma na pulpicie), przepytal mnie szybko, na papiery z laparao nawet nie spojrzal na opis operacji tez nie, badanie usg , badanie gin, nic nie trzeba starac sie bez niczego , no a ja na to ze moze chociaz hormony a ona ok, zestaw wszystkich w 2-3 dc wszsytkie. spisal tylko badanie nasienia meza, nic nie mowiac ja pytam: czy to nasienie jest w porzadku, no bo tam nie za dobrze wyszlo, po czym on na to: zaszla Pani w ciaze, zaszla. Wyszlam o 14.35 . Przepraszam jesli kogos urazi moj post, tak wiele sie spodziewalam a tak sie rozczarowalam.
Awatar użytkownika
fioo
Posty: 1251
Rejestracja: 03 maja 2005 00:00

Post autor: fioo »

Magja Co do gg to się mylisz, w invimedzie lekarze z pielęgniarkami i recepcją kontaktują się tylko przez gg a nie prze telefony, więc się tym nie przejmuj, dr R jest znany z tego że nie zawiele mówi więc idz do niego zawsze z listą pytań, no ale może żeczywiście zachował się nie ładnie, każdy w końcu miewa kipskie dni.
Poza tym pisz na tym wątku, teraz tu jesteśmy
/phpbbforum/viewtopic.php?p=650496#650496
Awatar użytkownika
Magja
Posty: 6
Rejestracja: 15 cze 2005 00:00

Post autor: Magja »

Myslalam ze tamten watek jest do gadulek a ten do opinii na temat invimedu. No tak masz racje kazdy moze miec kiepski dzien ale moje 100 PLN za 15 minut to troche duzo dla mnie.
Awatar użytkownika
malste
Posty: 562
Rejestracja: 04 lip 2004 00:00

Post autor: malste »

magja z tym pięcio minutowym opóźnieniem to trochę przesadziłaś. Zwiedziłam już kilka klinik i tu właśnie w Invimedzie spotkałam sie z największym zainteresowaniem. Mam nadzieję, że po następnej wizycie zmienisz zdanie.Pozdr
Awatar użytkownika
Magja
Posty: 6
Rejestracja: 15 cze 2005 00:00

Post autor: Magja »

Ale ja nie mam zalu o to ze 5 minut bylo opoznienia absolutnie nie o to chodzilo.
Awatar użytkownika
aga33
Posty: 193
Rejestracja: 26 sty 2004 01:00

Post autor: aga33 »

Witam serdecznie!!!

zapisalam sie do dr Niemoczynskiego.
Teraz sie zastanawiam czy dobrze zrobilam, poniewaz jest bardzo malo opinnii na jego temat.
Piszecie wylacznie o dr Rokickim.
Ja wybrałam dr Niemoczynskiego, poniewaz specjalizuje sie rowniaz w andrologii oraz jest bardziej rozmowny niz dr Rokicki co mi ułatwi dopytania sie o szczegoly.
Ale czy to nie za malo?
Czy on jest rowniez dobrym specjalita od nieplodnosci?
Prosze o porade, bede wdzieczna o wszystkie za i przeciw.
Aga
Awatar użytkownika
gosika123
Posty: 32
Rejestracja: 01 cze 2004 00:00

Post autor: gosika123 »

Ja uwazam ze on jest bardzo dobrym specjalistą od niepłodności a mój przypadek (10 lat b trudnego leczenia u niego, troche pisalam o tym w kwietniu na Bocianie) zakonczony sukcesem!!! to potwierdza :D :D :D
Myślę że nie bedziesz zalowac ze to do niego sie zapisalas. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Monia28
Posty: 313
Rejestracja: 20 cze 2005 00:00

Post autor: Monia28 »

Aga 33 ja również leczę się u dr N i na razie jestem zadowolona i jutro podchodzę do II IVI, u nas problem z mężem i dlatego trafiliśmy od początku do niego a potem okazało się że i u mnie nie rewelacja ale dr N jest ok
pozdrawiam i życzę powodzenia
Awatar użytkownika
Jarunia
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2005 00:00

INVIMED

Post autor: Jarunia »

Witam, trafiłam na stronke Nasz Bocian niedawno i po przeczytaniu opinii nt. tej. Kliniki zapisałam sie do dr R. Jestem z Poznania. Mam 34 lata i od dłuższego czasu staramy się o bejbusia no i nic. Jastem po HSG i po laparoskopii ale nadal nic, więc skorzystam z INVIMED-u. Mam tylko pytania:
1. brakuje mi niektórych badań (mam wyniki badania jakości nasienia męża, zdjęcia z HSG wypis po laparo... i aktualną morfologię) czy jeśli dr zleci wykonanie następnych badań to czy wykonam (przynajmniej ich część) na miejscu od razu?
2. jakie zazwyczaj badania są potrzebne na początku poza tym co już posiadam?
Będę wdzięczna za wszelkie info...
Troszke się obawiam tej pierwszej wizyty
Pozdrawiam wszystkie Bocianowiczki :)
Awatar użytkownika
Ciastki
Posty: 69
Rejestracja: 24 sty 2004 01:00

Post autor: Ciastki »

Oj dawno nie pisalam na bocianie i nie tu gdzie trzeba zadałam pytanie :D

A chcialam sie dowiedziec jak w inviemedzie wyglada przygotowanie do mrozaczkow i ile ono kosztuje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”