PLAMIENIE/KRWAWIENIE W CIĄŻY

Tematy istotne dla prawidłowego przebiegu ciąży (niepokojące sygnały organizmu, zagrożenia, leki, choroby, zdarzenia mogące wpłynąć na ciążę itp.)

Moderator: Moderatorzy jestem w ciąży

ODPOWIEDZ
Vler85

Re: PLAMIENIE/KRWAWIENIE W CIĄŻY

Post autor: Vler85 »

Cały czas jest coś takiego brązowego. Pojedyncze kropelki czasami takie ciagliwe nitki... Boję się. Beta w sobotę była 8000 dziś 37 tys. Nie wiem czy to nie za mało. Chociaż lekarz mówił że może zwolnic tym bardziej że to dopiero przełom 4/5 tydzień.

Paulaaaa

Post autor: Paulaaaa »

U mnie w pierwszej ciazy, plamienie koloru brazowego zaczelo sie w 7 tygodniu nie bylo widac zywej krwi. Niestety ciaza zakonczyla sie poronieniem. Teraz w drugiej ciazy znowu pojawilo sie brazowe plamienie, jestem obecnie od 6tyg na tabletkach duphaston, zwiekszona dawke z 2x1 do 3x1 pomoglo na chwile obecna, a plamienie usapilo. Po usg lekarz nie stwierdzila zdanej logicznej przyczyny co molo to spowodowac. Glowa dp gory, nie zawsze plaminie musi oznaczac najgorsze.

Ewelina251304

Post autor: Ewelina251304 »

Hej dziewczyny. Jestem nowa. Nie byłam tu wcześniej. Mam już jedną core, ma 1.5 roku :) teraz jak się okazało zaszła w ciążę... Bliźniacza dokładniej mówiąc :p wszystko było by ok gdyby nie to że trafiłam w 7 Tc do szpitala z krwawieniem. Okazało się jest tam też i krwiak. W szpitalu leżałam tydzień, plamienie ustaliło. Teraz już jestem tydzień po szpitalu, w tym tygodniu mam iść na kontrolę. Plamie niestety od 4 dni. A jak tylko się ruszę to od razu mocniej... Boję się że przy Zuzi miałam problemy z ciąża i cudem się udało ja mieć i że przy bliźniakach mi się nie uda. Boję się że pojde na kontrolę i dowiem się że serca nie biją...

Megii5

Post autor: Megii5 »

Hej. Ja mam plamienia od 7 dpt. Czasem lekko widoczne na władcę. Czasem lutinus jest koloru różowego. Jak mam ból brzucha to po mam lekkie plamienie. Dziś 13 dpt i nadal są też się martwię. Beta 97. Lekarz mówi że czasem tak jest.

Megii5

Post autor: Megii5 »

Widzę, że nikt już tutaj nie zagląda.

iwka01761

Plamienie przed miesiączką

Post autor: iwka01761 »

Witam wraz z partnerem postanowiliśmy że chcemy być rodzicami 2tyg temu staraliśmy się i przez planowana miesiączką mam plamienie brązowe brudne nigdy tak nie miałam i nie wiem co się dzieje robiłam test ale wyszedł negatywny wpływ

Anna_ka

Post autor: Anna_ka »

Ku pokrzepieniu i pocieszeniu - 2 tygodnie po pozytywnym teście dostałam bardzo silnego krwawienia i do szpitala jechałam z przekonaniem, że już po wszystkim.

Podobnie jak u kilku z Was - to krwiak był, z dzieckiem wszystko ok. Po 3 tygodniach wchłonął się całkowicie.

Nie panikujcie (mi się to nie udało;) ).
Lipiec 2016: początek starań
Sierpień 2016: ja: podwyższone TSH, hiperprolaktynemia, terapia hormonami
Kwiecień 2017: mąż: azoospermia, początek terapii
Październik 2017: kuracja bez efektów, azoospermia. Rozpoczynamy walkę o in vitro
Listopad 2017: biopsja jąder. Są plemniki!
Kwiecień 2018: punkcja jajników, 20 komórek
Listopad 2018: 1-szy transfer. Nieudany.
Luty 2019: 2-transfer. Dwie kreski! Beta HCG 12 dzień 314!
Kwiecień 2019: zdrowy chłopak przyjdzie na świat w listopadzie :)

zenkar

Post autor: zenkar »

Niedawno dowiedziałam się, że w brzuchu noszę dziecko. Powiedzcie mi o co chodzi z tymi plamieniami? Czy to groźne dla dziecka?

aeniołek

PLAMIENIE/KRWAWIENIE W CIĄŻY

Post autor: aeniołek »

Hej...jestem tu nowa. Obecnie 10tc. Od kilku dni brazowe plamienia ale dziś bardziej z krwią bo takie czerwono brazowe. Bez żywej krwi. Mieszkam w uk a tu wszystko jest trudne. Mój polski lekarz zalezol duphaston 2x1 i leżenie. A ja pracuje na nogach 8h dziennie i nic się w tej kwestii raczej nie zmieni...jutro rano mam usg ponieważ oprócz plamienia mam bóle brzucha jak na okres...bardzo się martwię :-(. To moja 3 ciąża. Mam dwóch synków. Mam tez 37 lat i endometrioze 2 stonia, co nie ułatwia sprawy...dajcie jakaś nadzieję, że jest szansa utrzymania ciąży...bole podbrzusza razem z plamieniem mnie przerażają :(.

Roland 24.01.2011 Marek 14.01.2013 Obecnie staranka....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jestem w ciąży”