LIM Center

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
Marti1
Posty: 927
Rejestracja: 24 wrz 2003 00:00

LIM Center

Post autor: Marti1 »

Kochani,

Mam darmową opiekę w LIM Center więc chciałabym to wykorzystać. Czy ktoś może polecić dobrego gina, który tam przyjmuje? Najlepiej specjalizującego się w poronieniach i probleam z płodnością bo ja jestem "po przejściach" w trakcie 2 podejścia, które trwa już 6 miesięcy.

Będę bardzo wdzięczna za wszystkie uwagi, bo potrzebuję pomocy.

Pozdrawiam wszystkich,
Aniołek (12tc) -08.2003
Synuś, 19.05.2006
Awatar użytkownika
miranda
Posty: 933
Rejestracja: 16 gru 2003 01:00

Post autor: miranda »

czy to przychodnia w Hotelu Forum? Jeśłi tak to polecam dr Skórzewską. Lekarka świetna, endokrynolog-ginekologiczny, jest prawą reką prof. Radowieckiego i w razie koiecznych badań szpitalnych skieruje Cię na Karową. Niestety w leczeniu niepłodności specjalistycznej to ona nie pomoże, tym się zajmują już specjalne ośrodki Novum itp. Warto spróbować.
Awatar użytkownika
Mat
Administrator
Administrator
Posty: 3723
Rejestracja: 01 sie 2002 00:00

Post autor: Mat »

Marti, leczeniem niepłodności w LIM zajmują się: dr Milewczyk, dr Barcz, dr Maj (również androlog), dr Podsiadłowski (również endokrynolog). Nie wiem kogo polecić Ci jeśli chodzi o poronienia... Na pewno warto tam pójść ze względów finansowych, bo będziesz miała za darmo wizyty, USG, badania hormonów, przeciwciała na różyczkę, toxo, bakteriologię, cytologię i takie tam... Jeśli masz abonament, to można też zrobić te badania za darmo jeśli masz skierowanie od ginekologa który tam NIE pracuje...
Powodzenia!
Awatar użytkownika
Marti1
Posty: 927
Rejestracja: 24 wrz 2003 00:00

Post autor: Marti1 »

Mat,

No ja właśnie trafiłam do Dr. Podsiadłowskiego. Niby od razu wziął mnie w obroty - hormony, monitoring w niedzielę nawet ale mam wrażenie, że bagatelizuje mnóstwo spraw. Nawet się mnie nie zapytał do końca jaka jest moja sytuacja tylko od razu czy chce być w ciąży i monitoring. Nie mówiąc o tym, że w ogóle nie zapytał jak nasienie męża a to przecież może mieć ogromny wpływ.
Na razie mam mieszane uczucia i dlatego pytam bo nie chcę tracić czasu na kogoś jeżeli jest ktoś lepszy. A tam chcę chodzić bo faktycznie mam wszystko za darmo a ja już wydałam kupę pieniędzy przez rok...

Dzięki za poradę i może ktoś się jeszcze odezwie.
Pozdrawiam,
Aniołek (12tc) -08.2003
Synuś, 19.05.2006
Awatar użytkownika
monia25
Posty: 81
Rejestracja: 26 mar 2004 01:00

Post autor: monia25 »

Cześć,
Ja od roku leczę się u dr. Maja z Lim, jestem z niego zadowolona, a przede wszystkim z tego iż sam wykonuje wszystki badania i nawet w przypadku inseminacji sam przygotowuje nasienie. Ja jestem właśnie po pierwszej IUI odbyła się wczoraj, czekam na efekty. U mnie wyszedł test PCT nie dobrze. :cry:
Awatar użytkownika
Marti1
Posty: 927
Rejestracja: 24 wrz 2003 00:00

Post autor: Marti1 »

Monia,

To dla mnie cenna informacja. Chyba się do niego zapiszę, bo dr. Podsiadłowski mi tak do końca nie podpasował. Przeciera utarte schematy ale nawet nie zapytał o moją historię.

Czy dr. Maj jest cierpliwy? Bo moja historia jest dłuuuga :lol:

Dzięki,
Aniołek (12tc) -08.2003
Synuś, 19.05.2006
Awatar użytkownika
Malinka29
Posty: 37
Rejestracja: 28 gru 2003 01:00

Re: LIM Center

Post autor: Malinka29 »

Czesc Marti:)
Ja tez mam abonament w CM i tez lecze sie i dra Maja.
Jestem nim zachwycona.Jest bardzo cierpliwy, spokojny, cieply i wywazony.Wiek ok.35.
A co najwazniejsze kompetentny.
Probowalam juz kilku ginow w Centrum i dopiero
teraz jestem zadowolona.
A, pielegniarka mi jeszcze szepnela na boku, ze
doktor ma dobra reke:)
Czego I Tobie i sobie zycze:)
Naprawde polecam!
Pa
Malina
Awatar użytkownika
Marti1
Posty: 927
Rejestracja: 24 wrz 2003 00:00

Post autor: Marti1 »

Malinka,

Nawet nie wiesz..kamień z serca. Idę do niego w przyszłą środę i obiecuję napisać moje wrażenia...

A dobra ręka to jedyna o czym marzę! :D
Aniołek (12tc) -08.2003
Synuś, 19.05.2006
Awatar użytkownika
Malinka29
Posty: 37
Rejestracja: 28 gru 2003 01:00

Post autor: Malinka29 »

Ha ha ha, Marti ja tez ide w przyszla srode!!!
Mam na 10.20, a Ty?
Moze sie spotkamy?:)
Pa
Malina
Awatar użytkownika
Marti1
Posty: 927
Rejestracja: 24 wrz 2003 00:00

Post autor: Marti1 »

Malinka,

Czyli idziesz do Mariotta? Ja mam na 8:40 więc może, może...chociaż ja pewnie wyjdę z gabinetu po 9:00. Szkoda... :(

No to też koniecznie mi napisz jaka jest wasza historia po krótce. Ja jestem już prawie półtora roku po pierwszej decyzji starań o dziecko. Najpierw 6 miesięcy starań, w międzyczasie leczyliśmy paciorkowce i w końcu zaskoczyłam w 7 cyklu - WIELKA RADOŚĆ! W 11 tyg. zaczęłam plamić i w 12 tyg dzidzusiowi zatrzymało się serce. Miałam zabieg łyżeczkowania na karowej na początku sierpnia i od tej pory moja walka trwa. Najpier 3 miesiące przerwy i tony badań, które wykazały, że jesteśmy z mężem zdrowi jak byki. Niestety teraz staramy się już 6 cykl i nic. Lekarz do którego chodziłam zanim trafiłam do LIMa chciał mi już robić HSG bo mówił, że to dziwne że z takimi wynikami nie zachodzimy. Zobaczymy co powie dr. Maj.

Ściskam,
Aniołek (12tc) -08.2003
Synuś, 19.05.2006
Awatar użytkownika
Ania78
Posty: 1788
Rejestracja: 18 wrz 2003 00:00

Post autor: Ania78 »

Marti - dobrze, że rezygnujesz z dr Podsiadłowskiego (Tadeusza?).
Moja znajoma chodziła do niego prywatnie, bo oprocz tego że pracuje w Lim prowadzi też pryw. praktykę i ..... poszła do niego bo jej się okres spóźniał 2 tyg. Gin zbadał i orzekł, że ma mięśniak na macicy. Dał na wywołanie.
Dobrze, że dziewczynę coś tknęło i poszła skonsultować się z innym ginem, bo to było Maleństwo a nie żaden mięśniak :!: :!: :!:
Ania i [url=http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=47159&q=Antoś%20mój%20kochany&k=2]malutki Antoś[/url]
[url=http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10716;28/st/20051019/n/Antek/dt/6/k/5648/age.png]Jestem taaaaki duży[/url]
Awatar użytkownika
Malinka29
Posty: 37
Rejestracja: 28 gru 2003 01:00

Post autor: Malinka29 »

Marti:)
No, szkoda, nie darady sie w srode spotkac, moze nastepnym razem sie zsynchronizujemy:)
Ja probuje od ponad roku zajsc w druga ciaze (mam juz coreczke 4.5), do dra Maja trafilam w styczniu.Zrobilam badania prl, progesteronu, 2 cykle mialam monitoring owulacji.Ostatnio robilam test na wrogosd sluzu, maz robil badania.Wszystko w najlepszym, porzadku.No, biore polowke bromergonu na noc, mam lekko podwyzszona prl.Potem mam miec chyba histeroskopie, w celu wykrycia ewentualnych zrostow.
Ot, i moja historia.Ciekawe co powie doktor w srode.
Napisze i Ty napisz!
Pa:)
Malina-Ania
Awatar użytkownika
Marti1
Posty: 927
Rejestracja: 24 wrz 2003 00:00

Post autor: Marti1 »

Anusia,

Dzięki za info - to naprawdę cenne. Dla mnie Dr. Podsiadłowski wydaje się być zbyt beztroski. Najbardziej mnie zdenerwowało, że nie wypytał o moją historię i już zaczął działania, które nie miały do końca sensu.

Malina,
No właśnie szkoda, że się nie spotkamy ale napiszmy po wizytach co i jak...Jestem bardzo ciekawa co mi zleci. Podejrzewam jednak, że właśnie histeroskopię ze względu na możliwość zrostów ale to zobaczymy. Ważne, żeby coś się działo.

Wesołych Świąt dziewczyny! :D
Aniołek (12tc) -08.2003
Synuś, 19.05.2006
Awatar użytkownika
Marti1
Posty: 927
Rejestracja: 24 wrz 2003 00:00

Post autor: Marti1 »

Malinka,

Jak wizyta? Ja byłam dzisiaj u Dr. Maja pierwszy raz jak wiesz. No i jestem jak na razie zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że jest bardzo spokojny, uważnie słucha, zadaje pytania i nie wygląda jakby się gdzieś spieszył.

Tak naprawdę wprowadził wszystkie badania do komputera i powiedział, że większość już mamy a wszystko wygląda ok. Na razie w przyszłym cyklu mam mieć monitoring pełny i test PCT. Już raz miałam ten test ale wynik był graniczny bo nasienie męża było b. słabe. Teraz nasienie się poprawiło i możliwe będzie rzetelne badanie. Po wynikach ustalimy dalszą strategię jak to się Pan Doktor wypowiedział.

Jestem generalnie zadowolona więc chyba zagrzeję miejsce u tego lekarza chociaż na trochę. :wink:

Co u CIebie?

Pozdrawiam,
Aniołek (12tc) -08.2003
Synuś, 19.05.2006
Awatar użytkownika
Malinka29
Posty: 37
Rejestracja: 28 gru 2003 01:00

Post autor: Malinka29 »

Marti!
Przepraszam, ze pisze z lekkim opoznieniem, ale troche zakrecona jestem.
Dziecko mi sie rozchorowalo i musialam wizyte u dra Maja
przelozyc na 28.04 na 10.00.
Ale ciesze sie, ze Tobie sie podobalo, mam nadzieje ze zagrzejesz miejsce
u dra :D
Moj nr gg 1716369, jak bedziesz chciala poggadac to zapraszam:)
Pa :D
Ania -Malina
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”