czy mamy szansę

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
Doris
Posty: 1478
Rejestracja: 17 cze 2002 00:00

Post autor: Doris »

Agnes, Agna - no to pismo wyślę :D

I choć dziś było mi "nijak" tzn. strasznie .... nie poddam się tak łatwo (bo w naszych sercach już zadomowiła się cała adoptusiowa rodzinka - bo w tym piśmie napisaliśmy, że chcemy nawet rodzeństwo - ale by choć jedno z nich było naprawdę malutkie - bo tak bardzo chciałabym to przeżyć .... :oops: ten kontakt i przytulanie małego człowieczka - nie wiem tylko czy takie rodzeństwa się zdarzają).

Więc jeśli ten OA nas nie przyjmie - przecież jest tyle innych :D MUSIMY MIEĆ DZIECI - I BĘDZIEMY JE MIEĆ, choćby cały świat był temu przeciwny :twisted: :D :D :D NIE PODDAMY SIĘ :D
Awatar użytkownika
kala
Posty: 2262
Rejestracja: 15 kwie 2003 00:00

Post autor: kala »

Doris i tak trzymaj :!: :!: :!:
Masz dużego ducha walki :wink:
Marzenia się spełniają: Wojtek (2002) i Inga (2004)
Awatar użytkownika
rozyczko
Posty: 216
Rejestracja: 22 paź 2004 00:00

Post autor: rozyczko »

Doris :bigok: :bigok: :clap1: :clap1: I tak trzymac
Ewa
Awatar użytkownika
Doris
Posty: 1478
Rejestracja: 17 cze 2002 00:00

Post autor: Doris »

anies30 - oczywiście, że o Cibie mi chodzilo z tą "Agnes" :oops: :oops: Sorki za tę wpadkę - literówkę :cmok:
Awatar użytkownika
joa29
Posty: 8872
Rejestracja: 28 cze 2004 00:00

Post autor: joa29 »

Doris wysłać wysłać i jeszcze raz wysłać :wink: Dorisku na pewno wszystko będzie dobrze i za to cały cza strzymam kciuki, poczekam z Toba do tego wtorku :cmok:
w drodze do serca Jej, jak dziecko uczę się najpiekniejszych słów....

Juleńka ur. 2 lipca 2006 roku
Awatar użytkownika
lemonka
Posty: 2172
Rejestracja: 17 kwie 2002 00:00

Post autor: lemonka »

dorisku trzymam kciuki aby was nie zwodzili więcej :bigok:
aby wszystko sie wyjaśniło i żebyście już mogli czekać konkretnie na dzieciaki :D
Awatar użytkownika
anies30
Posty: 272
Rejestracja: 07 kwie 2004 00:00

Post autor: anies30 »

Doris tak trzymaj!!!
a rodzinka napewno się powiekszy. życzę najktutszej ciąży jaka tylko możliwa!
Awatar użytkownika
thibarine
Posty: 1639
Rejestracja: 31 sty 2004 01:00

Post autor: thibarine »

Dorisku ależ to jest oczywiste, że będziesz mamusią. Innej opcji po prostu NIE MA! Życzę Ci jak najkrótszego oczekiwania, jak najmniej biurokracji, jak najwięcej przyjaźnie nastawionych ludzi :cmok:
Thibarine
Awatar użytkownika
bella76
Posty: 5723
Rejestracja: 11 sie 2003 00:00

Post autor: bella76 »

Ja też nie mam wątpliwości. Trzymam kciuki kochana i mocno Ci kibicuję. Z całego serca :cmok:
bella i nOvumowa Laurka :love:
Awatar użytkownika
Edita
Posty: 2405
Rejestracja: 27 sty 2004 01:00

Post autor: Edita »

DORISKU-kochana i ja sie dołączam do wspólnego oczekiwania na dobrą wiadomość!!!Będziesz wspaniałą mamą................ :love:
Awatar użytkownika
thibarine
Posty: 1639
Rejestracja: 31 sty 2004 01:00

Post autor: thibarine »

Dorisku wiadomo już coś? Chyba mieli się dziś odezwać z ośrodka, tak? :bigok:
Thibarine
Awatar użytkownika
Doris
Posty: 1478
Rejestracja: 17 cze 2002 00:00

Post autor: Doris »

No i z przykrością muszę Wam powiedzieć, że chyba nie dane mi zostać mamą w ten czy inny sposób :cry2: .

Rozmawiałam dziś z OA (sama zadzwoniłam) no i niestety "nie rozpatrywana :? była nasza sprawa" ... mam zadzwonić jutro, a lepiej jeszcze później, gdyż mam "dziwnego" męża :twisted: . I OA musi zasięgnąć infrmacji .... Coś mi się zdaje, że zaczęła się ta sama taktyka "spychadełka" co poprzednio. Nie dają odpowiedzi tylko przesuwają termin ....

"Trochę" byłam dziś podłamamna ... ale postanowiłam napisać jeszcze 1 list (podanie) do OA i załączyć również nasze 3 zdjęcia (również te szaleńcze z dziećmi z rodziny) oraz zdjęcie pokoju dziecinnego (który wciąż jeszcze nie jest ukończony). Może w ten sposób staniemy się mniej anonimowi (bo powiedziano mi, że są inne pary już w trakcie procedury i na nowe nie mają czasu :mur: :cry2: ). Muszę jeszcze ponownie sprawdzić przepisy i powołać konkretne przepisy, które mówią o "rodzinie z Polski" (nie ma tam nic o obywatelstwie), która ma pierwszeństwo w adopcji krajowej.

Może ktoś ma jeszcze inne pomysły.

Muszę chyba wysłać (lub zadzwonić) do innych ośrodków ...
Ktoś może pamięta : Dyrektorki z któych OA były na bocianowym spotkaniu w Maju - na pewno z Nowogrodzkiej i Szpitalnej ... ale była jeszcze 1 ! I ona dawała nam nadzieję !

Och jakie to wszytko zbiurokratyzowane - MY PO PROSTU CHCEMY MIEĆ DZIECI i szczęśliwą, pełną rodzinę ! Czy to takie dziwne, że mieszkamy w Polsce choć mój mąż jest z inego kraju :bash: :mur: .

I na domiar złego (do OA napisaliśmy, że marzymy o 3-ce ... a teraz ... już 4-kę byśmy chcieli ). Co to będzie dalej :hihi:

Uparta Doris
Awatar użytkownika
Malina
Posty: 576
Rejestracja: 06 lut 2002 01:00

Post autor: Malina »

Kurczę Dorisku, to jakis obłęd!!!
Moja przyjaciółka, ktora ma męża Niemca (mają swoje biologiczne dziecko, ponad 10-letni staz małżeński, mąż po 40-stce, mieszkają w Polsce) była na rozmowie na Szpitalnej i z tego co dobrze pamietam to nie powiedzieli im, ze nie moga adoptowac, ale że zajmie im to "trochę" więcej czasu niż "normalnym" parom. Obiecuje dowiedzieć sie konkretów.
Przepraszam, ale nie pamiętem - czy byliście na Szpitalnej?

Wszyscy wiemy, ze jesteś niesamowicie silną osobą, ale tak BARDZO Ci życzę, abyś już nie musiala sobie i innym tego udawadniać.

Człowiek z całych sił :mur: a dostaje od losu :finger:

Malina
Awatar użytkownika
lemonka
Posty: 2172
Rejestracja: 17 kwie 2002 00:00

Post autor: lemonka »

naprawdę serce mi pęka jak widzę że znowu macie kłody pod nogami :(
nie takich wieści sie spodziewałam :(
tym bardziej że znam was i wiem jakimi jesteście cudownymi ,ciepłymi osobami pragnącymi tylko jednego :love:
myślę ze jakby te kobiety poznały was osobiście to mielibyście sprawę załatwioną :D a pomysł z wysłaniem zdjeć też bardzo dobry, moze ich serca troszke poruszy i zmobilizuje do zajecia sie troszke trudniejszą sprawą :D
dorisku - ściskam cie mocniutko, nie trac nadziei - MAMĄ będziesz na bank :D myślę ze juz teraz masz 10 innych opcji, nowych namiarów i działasz :D a te działania muszą sie zakończyc sukcesem :D
Awatar użytkownika
joa29
Posty: 8872
Rejestracja: 28 cze 2004 00:00

Post autor: joa29 »

oj Dorisku :? człowiek chce serce oddać a i tego mu nie przybliżają, ale masz rację nie dawaj się, pisz i wyślij te zdjęcia, może sprawdż jeszcze inne ośrodki adopcyjne....ja wiem że na pewno będziecie rodzicami tylko czego to musi tak długo trwać :?
w drodze do serca Jej, jak dziecko uczę się najpiekniejszych słów....

Juleńka ur. 2 lipca 2006 roku
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”