Maciek - Cud jest juz na swiecie.

Archiwum forów "muszę o tym porozmawiać"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
eliza
Posty: 106
Rejestracja: 30 kwie 2003 00:00

Post autor: eliza »

Marku! Napisz coś o swoim synku. Bardzo jestem ciekawa jak się spisuje Wasz cud :D
Awatar użytkownika
Marek
Posty: 1207
Rejestracja: 29 wrz 2002 00:00

Post autor: Marek »

Za nami pierwsza noc w domu. Maciek przenosiny ze szpitala przyjal dosc dobrze. W domku bylo fajnie do czasu az nie przyjechala pani polozna by wspolnie z nami wykapac malego i podzielic sie swoim doswiadczeniem.
Maciek wolalby sie prawdopodobnie nie kapac, ale niestety sila byla po naszej stronie i synek zostal zmuszony do zmycia z siebie brudow.
Zostalismy poinstruowani jakie sa cykle karmienia, co ile dziecko powinno siegac po piers matki, kiedy karmienie jest karmieniem, a kiedy tylko pojeniem, itd, itp.
Maciek wysluchal wszystkiego z wielkim zainteresowaniem, ale niestety nic nie zapamietal.
Powinien spac po karmieniu min. 2 godziny, a on wbrew ustalonym zasadom spi 45-60 minut i domaga sie nowej porcji.
Na jego usprawiedliwienie jest tylko to, ze Jola nie ma prawdopodbnie jeszcze wystarczajacej ilosci pokarmu.

Poniewaz ja jestem tzw. nocnym Markiem to polozylem sie spac ok. godz. 2 w nocy. Od tej pory budzilismy sie jakies 6 razy do osmej. O osmej trzeba bylo wstac i zrobic sniadanko dla mamy, ktora jest jeszcze dosc obolala po cesarce.

Nasz synek okazuje sie byc melomanem, puscilem mu dzisiaj rano Wagnera i przyjal to z duzym zadowoleniem. Co prawda woli jak lezac kolo niego dudnie niskimi tonami, ale Wagner tez jest ok.

Nie cierpi spac sam w kolysce. W zasadzie jesli nie czuje kolo siebie czegos cieplego (czytaj mnie lub zony) to sie drze, a glosik ma donosny.

Ogolnie: niewyspalismy sie za dobrze, ale pare godzin komarowania kazde z nas zaliczylo.
Jestemy szczesliwi.
Awatar użytkownika
Ziółki
Posty: 917
Rejestracja: 28 maja 2002 00:00

Post autor: Ziółki »

Marku prawda że to mile uczucie nieyspać się z powodu takiego małego szkraba. :D :D :D :D :D :D :D
Mam nadzieję że już niedługo Maciuś wpadnie w rytm karmienia i polubi kąpiele.
A może w przyszłości zostanie słynnym wirtuozem, dobra muzyka uspokaja każdego :D :D :D :D :D
Ucałuj Maciusia

Pozdrawiamy (my jeszcze musimy poczekac na te nieprzespane noce)
Ela i Robert + OLIWKA (ur. 16.07.2004 r.) - szczęśliwa rodzinka
Awatar użytkownika
celestynka
Posty: 362
Rejestracja: 11 cze 2002 00:00

Post autor: celestynka »

Marku,
dopiero dziś przeczytałam.
OGROMNIASTE GRATULACJE!!!!!!!!!
jak ten czas szybko leci ..... echhhh

a Maciek nie lubi samej kapieli, czy też zabiegów pielegnacyjnych i ubieranie po kąpieli? Jeśli to drugie to pewnie troszkę mu chłodno i jak nabierze trochę ciałka, to przestanie płakać:) Chyba, ze jest głodny:)) U nas tak było.
Awatar użytkownika
beemka1
Posty: 1471
Rejestracja: 28 lis 2002 01:00

Post autor: beemka1 »

Marku,
Lubie czytac to, co napiszesz: niby prosto, ale ile w tym czulosci :)
Ciesze sie, ze Macius ma sie dobrze, ze jest do Was tak przyzwyczajony, ze lubi sie do Was przytulac w nocy. Tylko mozna pozazdroscic :)
Beemka i Calineczka Marysia ur. 30.05.2004 plus Zosia ur. 10.06.2006
http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=42439&k=6&q=beemka1&nxt=0
Awatar użytkownika
Wioleta
Posty: 5485
Rejestracja: 24 sty 2003 01:00

Post autor: Wioleta »

beemka1 pisze:Marku,
Lubie czytac to, co napiszesz: niby prosto, ale ile w tym czulosci :)
Ja też dlatego uprasza się o częste wieści :loving:

:cmok: dla Maciusia
Szczęśliwa mama [url=http://szipszop.pl/tickers/2151.gif]JJ[/url] i [url=http://szipszop.pl/tickers/16861.gif]Kini[/url]
Awatar użytkownika
Magdalenia
Posty: 4674
Rejestracja: 13 lis 2003 01:00

Post autor: Magdalenia »

Marku,
to wspaniale że Wasz cud jest juz z Wami w domciu. :D
Ucałuj Maciusia
Magda
Mama Kubusia ur.28.03.2005 i Michałka ur.02.10.2008
Awatar użytkownika
Chaberek
Posty: 694
Rejestracja: 04 cze 2002 00:00

Post autor: Chaberek »

Gorące gratulacje i mnóstwo :cmok: dla calej trójki.
Agnieszka Mariusz i [url=http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=20034]MAŁE CHABERKI DWA[/url]
Awatar użytkownika
Anitusia
Posty: 824
Rejestracja: 02 paź 2002 00:00

Post autor: Anitusia »

:oops: a ja znowu spóżniona!!! :oops:

WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!! :D
mama Mateusza
Awatar użytkownika
Olivia
Członek Stowarzyszenia
Posty: 1187
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: Olivia »

No to Mareczku rodzinka w komplecie SUPER!!!!!!!!
Takie niewyspanki to tak jeszcze jakieś 10 miesięcy :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ale co tam to takie słodkie zmęczenie :D Maciusie są fajowe i szybko łapią swój rytm także spokojnie niedługo będzie jeszcze lepiej :D
Ogromne buziaki dla dzielnej mamusi , dumnego tatusia i cudownego MACIUSIA :kiss:
Awatar użytkownika
Marek
Posty: 1207
Rejestracja: 29 wrz 2002 00:00

Post autor: Marek »

10 minut temu Maciek skonczyl pierwszy tydzien swojego zycia. I druga noc w naszym domu.
Wczoraj zostal zbadany przez p. doktor, co zniosl dosc dzielnie, byl uprzedzajaco grzeczny (pani doktor przyszla tuz po zakonczeniu przez Macka posilku i dlatego obawiala sie ze Macius moze nieco podczas badan, hmm - zwrocic; a Macius nic nie zwrocil, ale za to p. doktor ladnie obsikal)
Martwilismy sie troszke ze nie za bardzo chce robic kupki, no i mamy za swoje. Dzisiaj w nocy Maciek nic innego nie robil tylko jadl i wydalal. Przewijalismy go 4 razy. Spac mu sie nie za bardzo chcialo, darl sie za to glosno, elegancko i donosnie.
Zmeczony usnal ok 7 i spal do teraz.
Dalej jestesmy szczesliwi, choc niewyspani.
P.S. Rodzicom blizniakow skladam ta droga wyrazy najglebszego szacunku, podziwu i admiracji.
Rodzicom trojaczkow (i wiekszej liczby pociech) nic nie skladam bo i tak nigdy nie bede mieli czasu aby to przeczytac :-D
Awatar użytkownika
maniaq
Posty: 1119
Rejestracja: 14 wrz 2003 00:00

Post autor: maniaq »

:lol: :lol: :lol:
Cudownie się czyta takie posty :D aż mi się łezki zakręciły 8)
Proszę o więcej (jak Maciek pozwoli :wink: )
Awatar użytkownika
Magdalenia
Posty: 4674
Rejestracja: 13 lis 2003 01:00

Post autor: Magdalenia »

Marku,
fantastycznie się czyta Twoje posty :D
Popieram Maniaq - pisz jak najwięcej :!: :!:
Buziaki dla Maciusia :cmok:
Magda
Mama Kubusia ur.28.03.2005 i Michałka ur.02.10.2008
Awatar użytkownika
Jewka
Posty: 2079
Rejestracja: 12 maja 2003 00:00

Post autor: Jewka »

Piękna historia!
Historia, bo dopiero teraz dokopałam sie do opowieści o początkach Maciusia.
GRATULACJE!!!
I piękna historia, którą opowiadasz teraz w odcinkach.
Dopraszam się o często i dużo!
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

Marek jesteś super :D :D :D :D
Pisz, bo jak czytam o Maćku to mi się ciepło robi :D :D :D :D :D
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Muszę o tym porozmawiać”