Adopcja w JELENIEJ GÓRZE

Dyskusje o ośrodkach adopcyjnych, panujących w nich zasadach, procedurach, szkoleniach. Nie wiesz jaki wybrać ośrodek? Jak przebiega procedura adopcyjna? To forum jest dla Ciebie.

Moderator: Moderatorzy ośrodki i procedury adopcyjne

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gabigrzes
Posty: 78
Rejestracja: 27 kwie 2006 00:00

Adopcja w JELENIEJ GÓRZE

Post autor: gabigrzes »

Czy jest ktoś tutaj, kto chce adoptować dziecko w ośrodku w Jelniej Górze? Proszę o kontakt, gyż z mężem jesteśmy właśnie w trakcie załatwiania dokumentów i chciałabym się kogoś poradzić

Dodane po: 4 minutach

Chciałabym aby tutaj mogli się spotkać ludzie z województwa jeleniogórskiego, byłego. Powymieniać między sobą zdania na temat procedur oraz czasu trwania adopcji w ośrodku jeleniogórskim, bo tego tutaj nie mogłam znaleźć
Awatar użytkownika
Narcyzek
Posty: 503
Rejestracja: 18 paź 2004 00:00

Post autor: Narcyzek »

Witajcie!
My nie adoptowaliśmy przez OAO Jelenia Góra, ale jesteśmy z okolic.
Gratulujemy decyzji i życzymy powodzenia. Oby wasza droga nie była zbyt długa.

W razie czego służymy pomocą i wsparciem.

Pozdrawiam serdecznie
Narcyzek z Rodzinką
2002 - puste jajo płodowe 2003 - wczesne poronienie, ciąża biochemiczna
2005 szczęśliwa mama adopcyjna Kubusia :flowers: i Michałka :flowers
Czekamy na biologicznego braciszka :flowers: 08.2010
Awatar użytkownika
gabigrzes
Posty: 78
Rejestracja: 27 kwie 2006 00:00

Post autor: gabigrzes »

czekam na kolejne kontalkty i informacje
Awatar użytkownika
ataszka
Posty: 61
Rejestracja: 13 sie 2005 00:00

Post autor: ataszka »

Witaj gabi,
my jesteśmy już w końcowej fazie oczekiwań w Jeleniej Górze. Wszystkie formalności są już za nami i teraz czekamy na TEN TELEFON.

Jeśli masz jakieś pytania, to chętnie na nie odpowiem (o ile będę umiała).

Serdecznie poadrawiam
[url=http://zp.prv.pl/i.php?ik=151][img]http://217.96.179.104/b/151.png[/img][/url]
Awatar użytkownika
olga721
Posty: 7
Rejestracja: 02 cze 2006 00:00

Post autor: olga721 »

Witaj, jestem z Jeleniej. Jestem w trakcie procesu adopcyjnego.
Awatar użytkownika
ataszka
Posty: 61
Rejestracja: 13 sie 2005 00:00

Post autor: ataszka »

To fajnie, już jesteśmy trzy :D . Kiedyś jak pytałam na forum o OA w JG, to nie było nikogo.

We wtorek mamy spotkanie z p. psycholog (chyba). Nie wiem dokładnie czego będzie dotyczyło to spotkanie, bo wszystkie formalności mamy już zakończone, ale poproszono nas o przyjazd, więc jedziemy. Wiem, że przed nami też jakaś para będzie miała spotkanie. Może to któraś z was?
[url=http://zp.prv.pl/i.php?ik=151][img]http://217.96.179.104/b/151.png[/img][/url]
Awatar użytkownika
olga721
Posty: 7
Rejestracja: 02 cze 2006 00:00

Post autor: olga721 »

2006-06-06 godzina 14:32

Cześć, my już jesteśmy po testach psychologicznych więc dzisiaj nie spotkamy się. Mam nadzieję, że wszystko będzie u Was OK. Widzę, że Ataszka już ma zakończone szkolenie i czeka na telefon. Wiem, że jest chyba ok 10 par czekających na telefon (pisali w Nowinach Jeleniogórskich), 7 kończy PRIDE, a Wy pewnie zaczniecie we wrześniu. Powodzenia.

2006-06-20 godzina 11:52

Hej gabi,
Jak tam spotkanie w Ośrodku? Przeszliście pomyślnie testy? Zaczynacie kurs we wrześniu?
Może odezwą się inni z JG?
Awatar użytkownika
gabigrzes
Posty: 78
Rejestracja: 27 kwie 2006 00:00

Post autor: gabigrzes »

2006-06-30 godzina 19:31

Hej My jesteśmy już po kwalifikacji, HuRAAAAAA, teraz czekamy na kurs we wrześniu. Czy kotoś z Was spotka się z nami we wrześniu? Byloby miło się znać już wcześniej. :lol:
Narazie nie chcemy bardzo się cieszyć i ekscytować, bo wtedy dłuży się bardzo oczekiwanie, ale imiona już wybraliśmy i łóżeczko jest na strychu. Pozdrawiam

2006-07-14 godzina 23:57

Czy to wszystko musi tyle trwać, gdy tyle dzieci czeka na nas?

Dodane po : 1 minucie

Nie wiem czy już się szykować? czy coś już zbierać? Bo kurs zaczynamy dopiero we wrześniu, a później podobno jeszcze się trochę czeka. Pozdrawiam

2006-09-09 godzina 21:02

Już niedługo warsztaty, nie możemy z mężem się doczekać. Bo wraz z rozpoczęciem wszystko zacznie się kręcić. A cała ta maszyna doprowadzi nas do naszego ukochanego maleństwa. Czy Was też tak męczy to czekanie?
Awatar użytkownika
ataszka
Posty: 61
Rejestracja: 13 sie 2005 00:00

Post autor: ataszka »

cześć dziewczyny,
chcę sie podzielic z Wami moim szczęściem. Równo 2 miesiące temu, 10 lipca, (ale ten czas szybko leci!) zostałam mamą cudnej 5,5 miesięcznej wtedy dziewczynki :happy:
Jesteśmy wszyscy w siódmym niebie. Czekaliśmy na nią ponad rok, ale się doczekaliśmy.

Wam też życzę takiego szczęścia, no i oczywiście krótkiego czekania.
[url=http://zp.prv.pl/i.php?ik=151][img]http://217.96.179.104/b/151.png[/img][/url]
Awatar użytkownika
Narcyzek
Posty: 503
Rejestracja: 18 paź 2004 00:00

Post autor: Narcyzek »

ataszka - najserdeczniejsze GRATULACJE!!!
Wszystkiego najlepszego dla całej rodzinki.
Niech się córcia zdrowo chowa.
:cmok:
2002 - puste jajo płodowe 2003 - wczesne poronienie, ciąża biochemiczna
2005 szczęśliwa mama adopcyjna Kubusia :flowers: i Michałka :flowers
Czekamy na biologicznego braciszka :flowers: 08.2010
Awatar użytkownika
gabigrzes
Posty: 78
Rejestracja: 27 kwie 2006 00:00

narcyzek

Post autor: gabigrzes »

Ataszka ja również gratuluje, choć już pisałyśmy o tym wspaniałym wydarzeniu. Pewnie już tak się przyzwyczailiście do swojej CÓRCI, że nie pamiętacie,że niedawno Jej nie było z Wami:):):)
Czas szybko upływa, ale ja Wam życzę, aby te chwile z maleństwem były jak najdłuższe. Kochajcie swoje maleństwo i spędzajcie z nim jak najwięcej czasu, bo jest on najcudowniejszy w całym życiu każdego dziecka.:):):)

Dodane po: 1 minucie:

Narcyzek, a co tam U Ciebie? Tak dawno z naszych regionów nikt się nie odzywał, ze aż się bałam że poznikałyście i zostałam sama.?
Awatar użytkownika
Narcyzek
Posty: 503
Rejestracja: 18 paź 2004 00:00

Post autor: Narcyzek »

gabigrzes - my to stali bywalce na bocianku. Może od początku września żadziej ale ciągle.

Marzy mi się spotkanko adoptusiów i oczekujących w Jeleniej Górze.
Może coś zorganizujemy?

Pozdrawiam
Narcyzek
2002 - puste jajo płodowe 2003 - wczesne poronienie, ciąża biochemiczna
2005 szczęśliwa mama adopcyjna Kubusia :flowers: i Michałka :flowers
Czekamy na biologicznego braciszka :flowers: 08.2010
Awatar użytkownika
gabigrzes
Posty: 78
Rejestracja: 27 kwie 2006 00:00

hej

Post autor: gabigrzes »

Narcyzek, można będzie coś zorganizować, jak zaczniemy tylko kurs, bo wówczas już kogoś będę znała z mojej grupy. Ale nie wiem dokładnie kiedy kurs się zacznie. Narazie czekamy na datę pierwszego spotkania naszej grupy.:)
Awatar użytkownika
Narcyzek
Posty: 503
Rejestracja: 18 paź 2004 00:00

Post autor: Narcyzek »

Gabigrzes - poczekamy na kurs a potem do dzieła!

Uważam, że warto nawiązywać i utrzymywać takie znajomości szczególnie na własnym terenie.
Zastanówcie się na tym.

Pozdrawiam
Narcyzek
2002 - puste jajo płodowe 2003 - wczesne poronienie, ciąża biochemiczna
2005 szczęśliwa mama adopcyjna Kubusia :flowers: i Michałka :flowers
Czekamy na biologicznego braciszka :flowers: 08.2010
Awatar użytkownika
gabigrzes
Posty: 78
Rejestracja: 27 kwie 2006 00:00

odp

Post autor: gabigrzes »

Ciągle czekam na kurs, a tak dawno już rozpoczęliśmy procedurę:(Czy ktoś też tak czeka niecierpliwie?Nie wiem czy to nie jest gorsze czekanie niż na telefon? Bo jak czeka się na telefon to już wiesz że napewno będzie dziecko, a teraz czekam na kurs i nie wiem czy otrzymam kwalifikację:()Czy oprócz mnie ktoś też się tak niecierpliwi tym czekaniem na kurs?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ośrodki i procedury adopcyjne”