KLINIKA INVIMED WROCŁAW

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
anusia32
Posty: 1115
Rejestracja: 10 sty 2006 01:00

KLINIKA INVIMED WROCŁAW

Post autor: anusia32 »

Raport finalny 2015 dot. INVIMED Europejskie Centrum Macierzyństwa Wrocław

Witajcie na wątku INVIMED WROCłAW.
W Invimedzie przyjmuje dr Gizler , który prosił o umieszczenie adresu e-mail do korespondencji. W miarę możliwości czasowych Pan Doktor będzie się starał odpowiadać na pytania.
Oto on:
[email protected]

Ku pokrzepieniu serc:

Nie płacz w liście
nie pisz, że los Ciebie kopnął
nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia
kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno
odetchnij popatrz
spadają z obłoków
małe wielkie nieszczęścia potrzebne do szczęścia
a od zwykłych rzeczy naucz sie spokoju
i zapomnij że jesteś gdy mówisz że kochasz
(ks. Twardowski)
Ostatnio zmieniony 22 sty 2007 18:19 przez anusia32, łącznie zmieniany 44 razy.
Awatar użytkownika
iwa2000
Posty: 7160
Rejestracja: 15 sty 2006 01:00

Post autor: iwa2000 »

Myślę że dużo osób jest ciekawa.Taka sama filia otwarta została w Poznaniu.Ciekawe jaką będą miały opinię i skuteczność.
Jak narazie cisza.
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

hej dziewczyny :)

mam skorzystać z konsultacji we wrocku w invimedzie, czy wy już macie jakieś doświadzenia z tym oddziałem?
Awatar użytkownika
iwa2000
Posty: 7160
Rejestracja: 15 sty 2006 01:00

Post autor: iwa2000 »

Jak będziesz miała to już za sobą to napisz jak tam jest.Kto cię tam skierował?
9milimetrow
Posty: 7870
Rejestracja: 30 gru 2004 01:00

Post autor: 9milimetrow »

3x IUI
3x ICSI= żadnego transferu
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

dziękuję za link, znam tę stronę, chodziło mi bardziej o opinie z pierwszej ręki :)

iwa- nikt mnie tam nie skierował, po złych przejściach w novum szukam jakiejś alternatywy, na konsultację wybieram się dopiero pod koniec października, a ty już odwiedziłaś wrocławski oddział?
Awatar użytkownika
KachaB
Posty: 174
Rejestracja: 09 cze 2006 00:00

Post autor: KachaB »

coś cisza o tym invimedzie we W-wiu. Dziewczyny napiszcie jeśli byłyście na pierwszej konsultacji. Ja zamierzam jutro zadzwonic i umówić się na wizytę
Awatar użytkownika
iwa2000
Posty: 7160
Rejestracja: 15 sty 2006 01:00

Post autor: iwa2000 »

Ta cisz to pewnie w związku z nową filią.Ja też czekam na info,zadzwonię tam,ale jednak wrażenia też są ważne.Mnie najbardziej ciekawi,czy z warszawskiego IM są specjaliści?Czy to nie będzie InviMed ale z wrocławskimi specjalistami.Bo na swoje informacje to widziałabym tam dr Polaka.
Pozdrawiam wszystkie oczekujące. 8O
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

hej dziewczyny

nie mam wiadomości z pierwszej ręki, bo jeszcze nie byłam w tej klinice, mogę wam przekazać to, czego się dowiedziałam od innych dziewczyn a mianowicie:
pacjentki przyjmuje dr Gizler ma 12 lat doświadczenia w leczeniu niepłodności, embriolodzy są z kliniki z Warszawy
cennik podobno taki sam jak warszawskim Invimedzie
z tego co zdążyłam zauważyć dotychczas dziewczyny były zadowolone z konsultacji u doka, natomiast jeszcze nic nie słyszałam o przebiegu in-vitro, ale pewnie z czasem...

tak więc mam nadzieję, że wątek się rozkręci w miarę nowych doświadczeń we wrocławskiej filli, i czekam na wasze opinie...
Awatar użytkownika
iwa2000
Posty: 7160
Rejestracja: 15 sty 2006 01:00

Post autor: iwa2000 »

Hej!!
Simenon fajnie że piszesz!!Wymiana doświadczeń to podstawa.Wiadomo,że ludzie są różni i mają różne wymagania,ale wiele wniosków można wyciągnąć.Uważam że jak ma to być filia o takiej renomie jak warszawska to muszą być dobrzy specjaliści.Skąd jest ten lekarz o którym piszesz?
Awatar użytkownika
owieczka
Posty: 4494
Rejestracja: 09 sty 2005 01:00

Post autor: owieczka »

Cześć:

Ja też zaczęłam chodzić do wrocławskiego Invimedu, chociaż moje starania -przynajmniej na razie- będą ograniczały sie do cylków z clo i monitoringów.

Dr Gizler jest lekarzem wrocławskim. Przygotowywał wcześniej do in vitro pacjentki Invimedu Poznańskiego i kliniki w Pradze. Natomiast embriolodzy są sprowadzeni z Warszawy.

Zapraszam do dzielenia się doświadczeniami z wrocławskiego i Invimedu i pozdrawiam wszystkie starajace się :kiss:
Awatar użytkownika
paulina28
Posty: 251
Rejestracja: 25 lip 2005 00:00

Post autor: paulina28 »

Dziewczyny co lepsze Invimed czy dr Polak?
Awatar użytkownika
owieczka
Posty: 4494
Rejestracja: 09 sty 2005 01:00

Post autor: owieczka »

Paulina Ale do czego lub w czym? Diagnostyka? IVI? In vitro?
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

paulina 28 to zależy jaki masz problem :) Polak jest bardzo dobry w diagnozowaniu niepłodności, ja po miesiącu już wiedziałam na czym stoję, i to mi zaoszczędziło dużo czasu i pieniędzy, natomiast nie potrafię nic powiedzieć o dr G. z invimedu, jeszcze tam nie byłam, się wybieram pod koniec października
Awatar użytkownika
KachaB
Posty: 174
Rejestracja: 09 cze 2006 00:00

Post autor: KachaB »

dzięki Owca za podesłanie mi linku :) Ja jestem umówiona na 9 września do dr.G w invimedzie. Pojechałabym wczesniej (nawet jutro!!) ale mąż wraca z zagranicy dopiero za tydzien, i oczywiscie moja praca... dlatego wybrałam sobote. Pewnie zacznie sie u mnie też od stymulacji owulacji i monitoringu, choć czuję że znów z hormonkami źle - po duphastonie nie dostałam @ :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”