OAO w Elblągu

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
delicja26
Posty: 815
Rejestracja: 23 kwie 2003 00:00

OAO w Elblągu

Post autor: delicja26 »

Witam wszystkich! Na forum zaglądam b. często, ale odwagę do pisania mam niewielką-najwyższy czas się przemóc. Z myślą o adopcji nosiliśmy się dosyć długo, aż wreszcie wykonaliśmy pierwszy krok i zdecydowaliśmy się na OAO w Elblągu. Pierwszą wizytę mieliśmy 29 kwietnia, na którą zresztą nie mogłam się doczekać. Było super. Bardzo miłe panie-wywarły na nas wspaniałe wrażenie. Proszę, napiszcie co wiecie o tym ośrodku, jakie są wasze wrażenia po wizycie w nim i jak długo czekaliście na kochane maleństwa zanim je tam dostaliście-bo my nie możemy się już doczekać, mimo, że to dopiero początek.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH TAM OCZEKUJĄCYCH ( i nie tylko ) !!!!!!
Awatar użytkownika
Ania71
Posty: 1194
Rejestracja: 02 lip 2002 00:00

Post autor: Ania71 »

Witaj Delicja
Napisałam do Ciebie na pw.
Miło widzieć na forum kolejną osobę oczekującą w Elblągu. Takiego fanklubu jak ze Szpitalnej nie stworzymy ale mały fanklubik mi się marzy :)
Pozdrawiam
Ania
Awatar użytkownika
Anna
Posty: 52
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

OAO

Post autor: Anna »

Witajcie Mamy, Jak miło powitać rodziców z naszego ośrodka. Pozdrawiam Was serdecznie.

Mama Sary
Awatar użytkownika
V_IOLKA
Posty: 30
Rejestracja: 30 lip 2002 00:00

Post autor: V_IOLKA »

CZEŚĆ DELICJOOOOO!!!!
NIE ZNAMY SIĘ ALE JA TEZ JESTEM ZAPRZYJAŹNIONA Z OŚRODKIEM!!!
NAPRAWDE PODJĘŁAŚ DOSKONAŁY WYBÓR!
PANIE PRACUJĄCE TAM SĄ NAPRAWDE FAJNE I ZNAJĄ SIĘ NA SWOJEJ PRACY A CO NAJWAŻNIEJSZE LUBIĄ JA!
JA JESTEM MAMĄ JUŻ OŚMIO MIESIECZNEJ AGATKI I TRZYMAM ZA CIEBIE KCIUKI!!!
POZDRAWIAM VIOLKA!
Awatar użytkownika
AgaGd
Posty: 288
Rejestracja: 06 mar 2002 01:00

Post autor: AgaGd »

Cześć dziewczyny !
Ja oczywiście równiez dołączam sie do fanklubu elbląskiego OAO, bo byłam chyba jedną z pierwszych osób na forum , które zaczęły wychwalać ten ośrodek !!!
Aniu, Violka - ciesze się, ze znowu Was "słyszę", po mojej długiej nieobecności na Bocianie :D Ciekawa jestem jak tam Wasze dziewczynki ?

Pozdrawiam i mam nadzieję dziewczyny, ze pociągniemy ten wątek.

Aga - mama Kubusia
Awatar użytkownika
delicja26
Posty: 815
Rejestracja: 23 kwie 2003 00:00

Post autor: delicja26 »

No nareszcie coś się ruszyło na naszym, wątku :!: :!: :!: HURRRRRAAAAA :flowers:
AgaGd cieszę się, że go znalazłaś. Zawsze czytałam o ośrodkach z Gdańska, Warszawy i innych i było mi trochę smutno, że Elbląski OAO nie ma takich zagorzałych "fanów" jak tamte :cry: . Ale jak widzę - nie jest tak źle.
A teraz apel: Dziewczyny Elbląskiego OAO łączcie się
Awatar użytkownika
AgaGd
Posty: 288
Rejestracja: 06 mar 2002 01:00

Post autor: AgaGd »

Delicja,
odpowiem Ci na twoje pytanie z wątku o gdańskim OAO. Napisałam tam: "na Kubusia czekalismy bardzo krótko, ale to bylo trochę jakby "po znajomosci" ".
To "po znajomosci" to tak trochę w żartach. Po prostu znajoma moich teściów znała od wielu lat ośrodek w Elblągu, poleciła go nam, bo wiedziała, że krócej tam sie czeka na Maluszka i zaprotegowała nas u Pani Dyrektor. Ten fakt raczej nie przyspieszył maszego oczekiwania na dziecko, tylko Kubuś był właśnie TYM DZIECKIEM które NA NAS czekało, a Pani Dyrektor to zauważyła.
I tym sposobem dzisiaj właśnie obchodzimy trzynastomiesięcznicę bycia rodzicami naszego Synka !!! :flowers:
Awatar użytkownika
delicja26
Posty: 815
Rejestracja: 23 kwie 2003 00:00

Post autor: delicja26 »

AgaGd, Wszystkiego najlepszego z okazji trzynastomiesięcznicy bycia razem :DDD: :flowers:
No to mnie uspokoiłaś z tymi znajomościami, bo już zaczynałam ubolewać nad tym, że ja ich nie mam :wink: A tak na serio, to mam nadzieję, że to moje dziecko też juz jest w drodze do nas :!: :!: :!:
:cmok: dla dzidzi, no i dla Ciebie.
Awatar użytkownika
AgaGd
Posty: 288
Rejestracja: 06 mar 2002 01:00

Post autor: AgaGd »

Bardzo dziękujemy za życzenia :lol:

Delicjo mam przeczucie, że jeszcze w tym roku zostaniecie rodzicami !!!
Jesli będe miała rację to stawiasz mi dobre winko :drink3: , a jeśli moje przeczucia sie nie sprawdzą - to ja stawiam :piwo: ! OK ?

Pozdrowionka
Aga
Awatar użytkownika
Ania71
Posty: 1194
Rejestracja: 02 lip 2002 00:00

Post autor: Ania71 »

Delicja nie przejmuj się brakiem znajomości, ja tam trafiłam po znajomości ... z AgąGd :D :D :D W mojej grupie najdłużej para czekała ok pół roku, a rekordziści 1,5 miesiąca :!: ale to było jeszcze przed reklamą jaką tu robimy elbląskiemu OAO. Jak rozmowy i kursy , rozpoczęte ? A pani Bożenka była już z wizytą? obiecała nas odwiedzić przy tej okazji.
Awatar użytkownika
delicja26
Posty: 815
Rejestracja: 23 kwie 2003 00:00

Post autor: delicja26 »

Cześć Dziewczyny :!:
AgaGd Ty masz przeczucie takie jak mój mąż :wink: Co do winka to umowa stoi :D .
Aniu, pani Bożenka była u nas dwa tygodnie temu i wspomniałam jej, że na Bocianie jest pewna Ania, która ma dzięki nim Agatkę, a ona od razu Cię skojarzyła i powiedziała: "szkoda, że się nie umówiliśmy wszyscy razem" - no właśnie! Testy też już były, a pani psycholog nie dała żadnego znaku - to dobrze, czy źle :?: Teraz czekamy na spotkania grupowe. Podobno są z nami tylko dwie pary na dodatek z Malborka :lol: Zastanawiam się tylko kiedy będą te spotkania i czy bez nich może się coś ruszyć (np. gdyby była jakaś dzidzia, to czy będziemy brani pod uwagę ?).
Dzięki za słowa otuchy i trzymajcie :bigok: Mam nadzieję, że już niedługo wszystkie się spotkamy, na dobrej kawie :arrow: patrz wątek Gdańsk OAO-KTO JESZCZE?
Awatar użytkownika
AgaGd
Posty: 288
Rejestracja: 06 mar 2002 01:00

Post autor: AgaGd »

Dziewczyny !!!! Znowu mówimy o elbląskim OAO na wątku gdańskim !!!

Foczka, Delicja, wracajcie "do siebie", czyli na nasz elbląski wątek :lol: :lol: :lol:

Foczka, tydzien temu byliśmy w ośrodku odebrać akt urodzenia Kuby. I rzeczywiście pani dyrektor śmiała się, że znowu robimy im reklame na Bocianie, bo mają coraz więcej pracy. Myślę sobie, że to dobrze. Tam są same pracowite kobietki, a dzieki temu więcej Maluszków szybko znajdzie swoich rodziców !!!!

My na pewno wrócimy tam kiedys po rodzeństwo dla Kuby.

Uściski dla wszystkich czekających
Aga
Awatar użytkownika
delicja26
Posty: 815
Rejestracja: 23 kwie 2003 00:00

Post autor: delicja26 »

Wiecie, co sobie myślę?? To wspaniale, że coraz więcej rodzin udaje się do Elbląga i dzieciaczki mają szanse szybko trafić do kochających rodzin, ale ja chcę JUŻ zostać mamą :!: :!: :!: RATUUUUUNKU :!: :!: :!: :wink:

Foczka-proszę w tej chwili przejść na ten wątek :wink: :hihi:

Pozdrawiam :flowers:
Szczęśliwa mama Milusi (3 latka) i Jasieńka (1, 5 roczku) ;-)
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

Ale tu fajnie!!! I nikt nie narzeka :D :clap1:
Tak jest, macie rację, Foczka meldować się i to już :!: :!: :!: :wink:
foczka
Posty: 3728
Rejestracja: 29 sty 2003 01:00

Post autor: foczka »

Jestem, jestem :lol: :lol: :lol: !

Ale tu miło :flowers: :flowers: :flowers: . Obecnie nie mam łatwego i stałego dostępu do internetu (muszę wreszcie coś z tym zrobić :mur: ). Byliśmy dopiero na pierwszej wizycie i pani dyrektor była bardzo miła. AgaGd w którym dniu byłaś? Bo my we wtorek i przed nami było małżeństwo z małą dzidzią, która nakruszyła na stole :hihi: . Może to Wy :lol: :lol: ?
Co do znajomości, to też je mam :wink: . To Ania71, a Ania zna AgęGd i co mam jakieś szanse :wink: :lol: ?
Delicja trudne te testy? Mam nadzieję, że sobie poradzimy.
Pozdrawiam wszystkich i całuję mocno!!!! :cmok:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”