Telenowela ,,Kochaj mnie,,

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
igaa
Posty: 636
Rejestracja: 06 cze 2002 00:00

Telenowela ,,Kochaj mnie,,

Post autor: igaa »

Ciekawa jestem czy oglądacie i jakie macie odczucia.Strasznie mnie ostatnio draźni ten program.Mam wraźenie,że maniupulują tam uczuciami dziećmi dla oglądalności.A może się mylę?
pozdrowionka igaa
Awatar użytkownika
Licia
Posty: 1094
Rejestracja: 17 wrz 2002 00:00

Post autor: Licia »

Lidka, mama Stasia i Basi
Awatar użytkownika
igaa
Posty: 636
Rejestracja: 06 cze 2002 00:00

Post autor: igaa »

dziekuję Liciu :lol:
Awatar użytkownika
kala
Posty: 2262
Rejestracja: 15 kwie 2003 00:00

Post autor: kala »

nie oglądam bo srasznie drażni mnie ten program :twisted: :twisted: .

Naprawdę nie wiem co było zamiarem jego autorów :roll:
Marzenia się spełniają: Wojtek (2002) i Inga (2004)
Awatar użytkownika
Hatia
Posty: 213
Rejestracja: 23 maja 2003 00:00

Post autor: Hatia »

Kobiety!

Ja dostaje szału jak to widzę - wystudiowane rozmowy, wyłapywanie sytaucji rodzinnych takich, aby wywoływały emocje widzów.... Oglądałam to trzy razy i chyba na tym poprzestanę: strasznie wkurza mnie to, że ktoś pokazuje, że adopcja to taka łatwa sprawa - pokażą dziecko, ktos sie zgłosi i od następnego odcinka ma "nowy dom". A już najbardziej zjeżyło mnie to, że chłopaka porzuciła rodzina zastęcza, on siedzi załamany, a kobieta jakaś z uśmiechem na ustach mówi teatralnym głosem: " Nie martw się, uwierz że jesteś fajnym chłopakiem".
Nie wiem kto ten program robi i nie wiem po co... naprawdę.
Awatar użytkownika
Vill
Posty: 1644
Rejestracja: 20 paź 2003 00:00

a ja wyję do księzyca

Post autor: Vill »

jak oglądam ten program wkurzam się, ale z drugiej strony pochlipuje w poduszkę zwłaszcza że zawsze wtedy jestem sama w domku a ta dziewczynka z trójką braci wpadła mi strasznie w serduszko...
Awatar użytkownika
Jarecki
Posty: 209
Rejestracja: 21 paź 2003 00:00

Post autor: Jarecki »

Ja też popłakuję. Pewnie ze to "wyciskacz łez" ale to przecież prawdziwe historie i tragedie tych dzieci niezależnie jak opowiedziane.
Kaśka
Awatar użytkownika
Tygrys
Posty: 5091
Rejestracja: 29 maja 2003 00:00

Post autor: Tygrys »

Może to są rzeczywiście manipulacje, ale ja nie zwracam na to uwagi ! Płaczę zawsze jak bóbr :cry2: :bawling: Oglądam to, bo to chyba jedyny taki program a wiadomo, że rzeczywistość jest inna i adopcja nie jest prostą sprawą!
Aniołki 10.10.2006, 11.2008,12.2010
06.2010. cb
Novumowy Maciuś ur. 17.06.2009r. i Kacperek ur. 01.08.2011r. oraz
naturalny cudzik Szymon ur. 01.10.2012r.
chica4
Posty: 2258
Rejestracja: 16 lis 2002 01:00

Post autor: chica4 »

Tygrysku, ja reaguje tak samo jak Ty :cry: . Najchetniej zabralabym te wszystkie dzieci, ktore potrzebuja wsparcia, niestety jest to niemozliwe :cry: .

Chica i Chic- szczęśliwi rodzice Oleńki:-) (ur. 16.10.03r, z nami od 24.10.03r.):-) http://foto.onet.pl/0,18279706,710070,user.html

Awatar użytkownika
mooniia
Posty: 2309
Rejestracja: 15 cze 2003 00:00

Post autor: mooniia »

to ja też się dopisuje do tych płaczacych zawsze jak to oglądam to sobie myślę jakie życie jest czasami podłe bo człowiek szedł przez nie i nie zdawał sobie sprawy z tylu istniejących nieszczęść a poza tym to ja naprawdę nie mogę zrozumieć jak można tak nie chciec i nie kochać własnych dzieci,zeby je skazywać na długie życie w domu dziecka zamiast już na starcie pozwolic by trafiło do normalnej kochajacej rodziny. Naprawdę chylę czoła przed matkami które tuz po porodzie zrzekają się praw dając tym samym swoim dzieciom szansę na normalne zycie bycie czyimś wyczekanym i ukochanym maluszkiem Wiem,ze może ten serial gra na ludzkich uczuciach ale też pokazuje itlumaczy tak zwanemu ogółowi ,że adopcja to nic złego,że nie mozna się tego wstydzić i że adoptowane dziecko jest jak najbardziej naszym PRAWDZIWYM dzieciaczkiem
szczęśliwa mama mieszana biologiczno-adopcyjna x 5 (Małgosia, Marta, Marcysia, Marysia i Milenka :) )
+
Aniołek 01.06.2003 [*]
Mikołajek 15.12.2011 [*]
Awatar użytkownika
Tygrys
Posty: 5091
Rejestracja: 29 maja 2003 00:00

Post autor: Tygrys »

Chica, dokładnie mam tak samo tzn też chciałabym te wszystkie dzieci zabrać, ale przecież nie jest to możliwe :(
Aniołki 10.10.2006, 11.2008,12.2010
06.2010. cb
Novumowy Maciuś ur. 17.06.2009r. i Kacperek ur. 01.08.2011r. oraz
naturalny cudzik Szymon ur. 01.10.2012r.
Awatar użytkownika
nataku
Posty: 3117
Rejestracja: 01 kwie 2003 00:00

Post autor: nataku »

Mnie ściska najbardziej jak widzę "dorosłość" tych malutkich dzieci. Tak jak ta dziewczynka z trzema braćmi.

Też płaczę.
Awatar użytkownika
igaa
Posty: 636
Rejestracja: 06 cze 2002 00:00

Post autor: igaa »

Każda z nas chyba płacze.
Te dzieci z Aids....
Boli mnie to,że rozgrzbuje się bolące rany.Myślę,że już dosyć przeżyły :cry: :cry: :cry:

Pozdrowionka igaa
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

A moim zdaniem ten program juz powinien się zakończyć na odcinku jak rodzina zastępcza porzuca tego dużego chłopca z puentą: narobiliśmy wiele zła :!: Dzieki nam chłopiec został nieodpowiednio dobrany, do nieodpowiedniej rodziny, bo bardzo nam się spieszyło żeby nagrac kolejny odcinek z happy endem :!: Niestety nie udało się, tragedię przeżywają rodzice zastepczy bo się nie sprawdzili, i chłopiec, który po raz kolejny doznał odrzucenia. Czy on sobie z tym poradzi :?: :?: :?:

P.S. A już doprowadzanie do płaczu 2 letniej Ewy - rumunki, powinno chyba podlegac pod jakiś paragraf. Jak można takiemu maluchowi mówić, że zaraz własnie zawieziemy Cię do pani, wiedząc, że dziecko przeżywa wtedy histerię przez całą dorgę. Boże, kto to kręci, jakieś bezduszne istoty. I naprawdę nie widzę tu nic dobrego w tym programie. Można zrobić świetny program o adopcji :!: Nie podobały mi się Adopcje na TVN - ale na pewno nie wyrządziły nikomu krzywdy :!: :!: :!:
Moim zdaniem kolejni dorośli wyrządzaja dzieciom krzywdę, tym razem tylko i wyłącznie dla pieniędzy i ogladalności. Co za........... :evil:
Awatar użytkownika
igaa
Posty: 636
Rejestracja: 06 cze 2002 00:00

Post autor: igaa »

Nata dobrze to ubrałaś w słowa.Też tak właśnie czuję. :evil:
igaa
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”