kto leczy się u dr.Kretowicza opinie

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
war_kos
Posty: 4
Rejestracja: 22 kwie 2006 00:00

Post autor: war_kos »

Kicia przejrzałaś mnie! Tak to ja: sam zainteresowany. Nie mam co robić po nocach więc bronię swojego dobrego imienia na wszystkich możliwych forach. Prawda jest taka, że jestem zboczeńcem, oblesiem, chamem, prostakiem, pedofilem i cyklistą, a każda pozytywna wypowiedź pod moim adresem tutaj i gdziekolwiek w sieci została napisana osobiście przeze mnie albo przez moją rodzinę. W ogóle nie ma ludzi zadowolonych z mojej pracy. Jestem ignorantem i celowo dążę do unieszczęśliwienia wszystkich ludzi na świecie.

Być może swoim poprzednim postem, jak twierdzi Kicia, faktycznie złamałem jakieś zasady tego forum(???) Jeśli tak to proszę o zgłoszenie tego faktu adminowi i skasowanie niedozwolonych fragmentów lub całości mojej wypowiedzi. Jeśli nie to możemy podyskutować, ale poważnie i na argumenty, a nie używając inwektyw i insynuacji.
Nie było moją intencją dogryzanie komukolwiek, tylko przedstawienie innego stanowiska, niż większości uczestników tego wątku, do czego mam prawo. Niestety widzę, że zabieranie tu głosu średni miało sens, skoro każdy, kto Kretowicza nie wdeptuje w ziemię jest Waszym wrogiem.
Co ja wam mogę powiedzieć? Ani wy mnie nie przekonacie, że korzystam z usług diabła i moje nieszczęście jest tylko kwestią czasu, ani ja Was nie przekonam, że nie w każdej sytuacji można coś zaradzić i wiele przypadków przerasta nas wszystkich, a Kretowicz tak jak inni lekarze bardzo wielu osobom pomógł i pomaga.
Nie dyskutuję z Waszymi przykrymi doświadczeniami i życzę, żeby już nigdy się nie powtórzyły i żeby jak najszybciej zastąpiły je nowe, dużo bardziej uśmiechnięte..

PS do trzech powyższych wypowiedzi:
1. „ja tak samo go odbieralam-na początku” – to już nie jest początek
2. „Gdyby to bylo klamstwem ,gdyby to bylo zmyslone” – nie twierdzę, że jest kłamstwem, nie twierdzę, że jest zmyślone
3. „W przypadku dr Kretowicza jest niestety tak, że zmierzają one w kierunku raczej pejoratywnym” – zgadzam się. Zmierzają na tym forum, w tym wątku. Zapraszam na inne fora.
4. „Jestem przerażona słowami…(współczuję)” Jak piszę „współczuję” to nie pro forma, tylko dlatego, ze naprawdę tak myślę
5. „trafiłes na to forum, aby oczyścić zszargane imię Kretowicza, niesprawiedliwie zgnębionego” – pierwsze słyszę. Ale patrząc na kolejki w jego gabinecie wnioskuję, że nie ma czego bronić. Więcej osób i tak by się tam nie zmieściło.
6. „agresywna i prostacka wypowiedz” – bez przesady. Nie odbiega od obowiązującej tu średniej
7. „Cóż istnieją jeszcze "tacy"mężczyźni jak Ty i nic się z tym nie da zrobić” – też mam taką nadzieję
8. „Jest bardzo uszczypliwy tylko dla dziewczyn, które piszą na temat dr.K wybitnie negatywnie” odpowiem tak: nie ma w tym wątku dziewczyn innych niż piszących na temat dr K. wybitnie negatywnie. No może poza osobami piszącymi: „dla mnie był ok.. Ale wy na pewno macie racje tylko ja przez przypadek niczego podejrzanego nie zauważyłam”.
9. „Zadowolony pacjent bardzo chwali,nie zadowolony krytykuje” – jestem zadowolony bardzo chwalę. Jesteście niezadowolone krytykujecie. Czyli wszystko się zgadza
10. „brak mu oglady” – brak ogłady, czyli że się z Wami nie zgadzam? Trudne słowo…
11. i zasad forum nie doczytal.” - biję się w pierś: nie przeczytałem netykiety i się wypowiedziałem. Biję się w pierś po raz drugi: znowu nie przeczytałem netykiety i znowu się wypowiadam (obawiam się, ze jak się skuszę na jeszcze jednego posta, to też mogę nie przeczytać)

Całuję Was wszystkie gorąco
Awatar użytkownika
war_kos
Posty: 4
Rejestracja: 22 kwie 2006 00:00

Post autor: war_kos »

a i jeszcze jedno: bardzo pozdrawiam mojego przyjaciela Marka, który jutro trafi na to forum poraz pierwszy.
Awatar użytkownika
malga
Posty: 7
Rejestracja: 07 mar 2006 01:00

coraz bardziej żenujące...

Post autor: malga »

To przykre war_kos, że nie jesteś w stanie samodzielnie zweryfikować tonu w jakim piszesz...to chyba jakiś totalny brak w miarę rzetelnego oglądu samego siebie. Cóż bywa, jednak wierz mi, że długość kolejek oraz cena za wizytę w zupełności nie oddają kompetencji lekarza, może tylko naiwność pacjentów. Nie drażni mnie fakt, że bronisz Kretowicza - jestem przekonana, że są pacjenci, którym pomógł, ale sposób w jaki się wyrażasz, ten prostacki sarkazm i ironia w stosunku do "niektórych" uczestników forum. Zastanów się poważnie nad podstawowymi zasadami kultury i szacunku w stosunku do innych...chociaż wracając myślą do zdania pierwszego i poziomu Twojego wglądu pewnie nic to nie zmieni...

Pozdrawiam wszystkich
m.
Awatar użytkownika
pysia77
Posty: 61
Rejestracja: 13 lip 2004 00:00

kretowicz

Post autor: pysia77 »

Jestem ciekawa czy mnie pamiętasz p Kretowicz 24-25 maj 2005 r przezciebie straciłam dziecko i do tej pory jestem na proszkach . Nie moge ciągle dojsc do siebie. To przykre że wyrządzasz tyle zła .Co z Czernakowskiej z hukiem wyleciałeś po aferze z pewną sprawą ? Pujdziesz smarzyc się w piekle . Aby twoją rodzine spotkało to co mnie.

Z powarzaniem twoja była pacjentka z GRODZISKA
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2006 15:40 przez pysia77, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
Cytrynek
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2006 00:00

Ciekawe opinie

Post autor: Cytrynek »

Witam.
Mojej żonie Kretowicza polecił epileptolog, jako fachowca od tego typu ciąży. Prowadził ją przez całą ciążę, a na koniec zrobił cesarkę i wyciągnął dzieciaka.
Jakoś nie mogę napisać wiele złego o tym człowieku. Fakt, jest dość rubaszny, ale sympatyczny. Miło nam się z nim gawędziło. Fachowość OK, cesarka OK. W szpitalu był bardzo miły. Naprawdę, jak przeczytałem ten wątek, jestem szczerze zaskoczony. Podesłałem żonie - też się zdziwiła.

Co to za afera, po której wyleciał z Czerniakowskiej? Szkoda, bo tam był właśnie oddział epileptologii, genialna lekarka (prowadząca, prywatnie, moją żonę) a na dokładkę ginekolog - chirurg (czyli Kretowicz) mający doświadczenie z takimi przypadkami. A teraz będzie problem...
Awatar użytkownika
rasmusek
Posty: 10940
Rejestracja: 29 kwie 2006 00:00

Post autor: rasmusek »

powiem Wam szczerze, że mocno się zdziwiłam czytając te wszystkie wypowiedzi
Kretowicz prowadził obie ciąże mojej qmpeli z pracy - obie doprowadzone szczęślliwie do końca
oraz trzy ciąże jej bratowej - 2 pomyślnie zakończone, jedna zakończona poronieniem.
szczerze mieszkam niedaleko grodziska mazowieckiego (9milimetrów jesteśmy sąsiadkami) nigdy co prawda nie trafiłam na tego doktora ale też nie słyszałam o nim tylu negatywów
sama nie wiem co o tym myśleć, ale jedno wiem, że znajdą się zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy tego lekarza
3mam kciuki za wszystkie walczące o upragnionego maluszka i na trafienie do odpowiedniego lekarza który w tym pomoże
Awatar użytkownika
orchidea
Posty: 164
Rejestracja: 23 cze 2004 00:00

Post autor: orchidea »

Kiedy człowiek leczy ludzi, to zawsze się znajdą zadowoleni i nie zadowoleni. Gdyby byli tylko Ci drudzy to nasz kochany Pan doktor nie byłby Panem doktorem. I chwała mu za to, że komuś pomógł. Mnie nie pomógł. Straciłam przez niego kilka lat, zanim ktoś inny postawił dobrą diagnozę.
Widzisz war-kos, zacietrzewiłeś się strasznie czytając to forum, pytam tylko po co ton Twoich wypowiedzi jest taki agresywny? I wierz mi odbiega zdecydowanie od średniej prezentowanej na tym forum. To świetnie, że Kretowicz pomógł Tobie i Twojej żonie, to świetnie, że pomógł także Twoim znajomym ale dlaczego podejrzewasz nas o zmyślanie??? To nie fair :evil:
Ja również znam kilka par , które nie wspominają miło Pana doktora i nie jest to życzliwa konkurencja.
Awatar użytkownika
war_kos
Posty: 4
Rejestracja: 22 kwie 2006 00:00

Post autor: war_kos »

przepraszam jeśli te posty kogoś obraziły.
nie taka była ich intencja.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
pysia77
Posty: 61
Rejestracja: 13 lip 2004 00:00

Post autor: pysia77 »

TAK WAR-KOS Obraziłeś nie tylko mnie ale wiele osób ja mam do ciebie żal bo straciłam ukochaną kruszyne czekałam długo wiele przeszłam żeby ją mniec ,za kilka dni minie rok był to dlamnie cięrzki rok wiele bólu i wspomnień w szpitalu którym pracowałeś.Straciłam!
JA WIECEJ DO CIEBIE NIE PUJDE
Uważam cię za lekarza który nie umie leczy !
Ajsun
Posty: 687
Rejestracja: 22 wrz 2004 00:00

Post autor: Ajsun »

Bardzo proszę pomóżcie mi w wyborze.

Z tego co czytam to jaiś horror się dzieje w gabinecie tego lekarza ale...mam iśc na USG genetyczne i nieświadoma niczego zapisałam się w Novum do K.
Nie chodzi mi o prowadzenie całej ciąży tylko jedno jedyne dobrze zrobione fachowe USG. Dla tego jednego USG jestem w stanie przeżyć parę obleśnych żartów (co oczywiście odpadałoby przy lekarzu "na stałe").

No i teraz mam dylemat zrezygnowac w ogóle i iśc w moim mieście co = o wiele gorszy sprzęt i wątpliwe doświadczenie lekarza czy jednak jechać do Novum.

Mi chodzi tylko o prawidłową diagnozę a nie o głaskanie po główce...czy chociaż w tym można mu (a tym samym Novum) zaufać?
ISCI :(

ISCI 06.04.2006r. - Widziałam dwie kreseczki...

jedna kuleczka została z nami...dziękuję...mamy synka :love:

CRIO :( CRIO :(ISCI :( CRIO :( ISCI :) niestety...koniec 20.12 (9tc) :cry2:



CRIO :( cb



ISCI - :(
Ajsun
Posty: 687
Rejestracja: 22 wrz 2004 00:00

Post autor: Ajsun »

Roszkowski już nie pracuje w Novum, fakt jest Garwoliński, ale nie ma wolnych terminów. Jest jeszcze Żołnierczyk ale o nim na bocianie też czytałam jako o "partaczu" ( i też ma już zapełniony grafik) tak, że jestem w sytuacji wóz albo przewóz :?
No to jeszcze raz ponawiam pytanie co radzicie?
ISCI :(

ISCI 06.04.2006r. - Widziałam dwie kreseczki...

jedna kuleczka została z nami...dziękuję...mamy synka :love:

CRIO :( CRIO :(ISCI :( CRIO :( ISCI :) niestety...koniec 20.12 (9tc) :cry2:



CRIO :( cb



ISCI - :(
Awatar użytkownika
misia74-32
Posty: 7
Rejestracja: 05 sie 2006 00:00

kretowicz

Post autor: misia74-32 »

witam jestem nowa ale dowiedziałam sie od kolerzanki że jest takie forum wiec naskrobie troche ostatnio byam u doktora kretowicza nadal to zboczeniec i gbur nic sie nie zmienil wszystko to prawda chodziłam do niego bo już wiecej nie pujde po tym jak jeszcze przeczytałam
Awatar użytkownika
prima
Posty: 21
Rejestracja: 14 lis 2006 01:00

Post autor: prima »

bylam u Kretowicza dwa razy i to byly najgorze wizyty ze wszystkich! stanowczo nie polecam zarowno z uwagi na zachowanie jak i jk sie wydaje nikła fachowosc - a wizyta 100zl!!
Awatar użytkownika
Olivetti26
Posty: 3869
Rejestracja: 22 wrz 2006 00:00

Post autor: Olivetti26 »

Dziewczyny, a któras z Was zna PROFESORA Kretowicza? Czyli jego ojca????
Starania od 2005r.
1. Aniołek 11tc, 2.Aniołek 13tc., 3. Aniołek 10tc.Hiperprolaktynemia,macica 2rożna(wycięta przegr.macicy),immuno:polimorfizm genotypuIFNgamma,zgodn.tkankowa,homozygota,>C3; Clexane+Acard+Encorton - ANTOŚ :D 11.10.10.cc 36tc,1.06.13.+, poronienie 10tc :(
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”