Książka "Potrzebuję rodziców od zaraz"

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Książka "Potrzebuję rodziców od zaraz"

Post autor: Madźka »

Kochani,
w związku z dużym zainteresowaniem książką "Potrzebuję rodzciów od zaraz", chciałabym napisać kilka słów na ten temat.
1. Cieszę się bardzo tym zainteresowaniem.
2. O ile to będzie możliwe (za raz napiszę dlaczego) wszystkim którzy napisali do Ośrodka w najbliższym czasie wyślę.
3. Książeczkę „Potrzebuję rodziców od zaraz!”, wydaliśmy z okazji 10-tej rocznicy powołania Ośrodka. Mówi ona o naszej pracy i jej owocach, a rodzice adopcyjni dzielą się swoimi doświadczeniami:

„... Trudno powiedzieć, jak potoczy się nasze dalsze życie, ale jesteśmy przekonani, że decyzja o adopcji była słuszna. Niektórzy przyjaciele podziwiają nas, że daliśmy tak wiele dobrego naszemu dziecku, ale my wiemy, że nie tylko daliśmy, ale że obdarzyliśmy się wzajemnie wielkim dobrem – miłością. Dużo jeszcze dzieci czeka na takie cudowne spotkanie.”

„... Zawsze myśleliśmy, że rodzicielstwo jest tylko wielkim obowiązkiem pełnym wyrzeczeń, teraz doświadczamy tego, że jest to też wielka przyjemność. Chwile, w których dziecko się do nas przytula są rekompensatą wszystkich trudów i chcielibyśmy je przedłużać w nieskończoność.”


„... Wreszcie nadeszła ta upragniona chwila. Wiadomość, że 6-tygodniowa dziewczynka może być nasza, zupełnie nas zaskoczyła. Telefon odebrał mąż i to on powiadomił mnie, że mamy córkę. Była to wspaniała chwila, której nigdy nie zapomnimy. Prawie do rana rozmawialiśmy o tym, jaka może być nasza córeczka i wybieraliśmy jej imię. Obawy, czy będziemy się sobie podobać prysły w jednej chwili, gdy Agatka na nas spojrzała i my na nią, wiedzieliśmy, że jest nasza jedyna i ukochana. Miłości do dziecka nie trzeba się uczyć, ona jest w nas – tkwi w nas samych i trzeba tylko dać możliwość uwolnienia się jej”.


4. Książkę tę bezpłatnie otrzymują pary oczekujące w naszym Ośrodku
5. Przy tak dużym zainteresowaniu nie możemy sobie pozwolić na wysyłanie jej bezpłatnie wszystkim, dlatego jeśli ktoś ma ochotę ją kupić prosimy o przesłanie wraz ze swoim adresem 10 zł i znaczka pocztowego.
ALE
6. w tym momencie nie mamy w Ośrodku wystraczającej liczby egzemplarzy, więc prosimy o chwilę cierpliwości i nie przysyłanie jeszcze pieniędzy.
7. Jutro skontaktuję sie z wydawnictwem i zapytam czy jeszczce jest w magazynie czy poszła na przemiał.

Pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
delicja26
Posty: 815
Rejestracja: 23 kwie 2003 00:00

Post autor: delicja26 »

Madźka-proszę podaj dokładny adres Waszego Ośrodka.
Pozdrawiam
Szczęśliwa mama Milusi (3 latka) i Jasieńka (1, 5 roczku) ;-)
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

Tu są wszystkie namiary Ośrodka
Awatar użytkownika
delicja26
Posty: 815
Rejestracja: 23 kwie 2003 00:00

Post autor: delicja26 »

Dzięki serdeczne Madźka-daj cynk kiedy będzie można wysłać pieniążki !
Szczęśliwa mama Milusi (3 latka) i Jasieńka (1, 5 roczku) ;-)
Dorunia
Posty: 9255
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: Dorunia »

Jak dla mnie książka jest suuuper!!!!!
Pomysł formy książki świetny!!
Daniel, Adaś i Lena - pełnia szczęścia!
Awatar użytkownika
Horacy
Posty: 58
Rejestracja: 22 wrz 2003 00:00

Post autor: Horacy »

delicja26 pisze:daj cynk kiedy będzie można wysłać pieniążki !
Też czekam na wiadomość. Ufam, ze wydawnictwo wszystkiego nie zmieliło :lol:
Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

Madźka, i co? i co??
Są jeszcze jakieś egzemplarze???????
Kasia, mama (z)mieszana, ale się porobiło...
Awatar użytkownika
dorcia33
Posty: 1058
Rejestracja: 09 cze 2003 00:00

Post autor: dorcia33 »

A w kwestii formalnej, to znaczek za ile?
Mam nadzieję, że jednak książka nie przybrała postaci biomasy :wink:
Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

To ja mam prośbę do tych, co mają książęczkę żeby chociaż pożyczyli.... pliiiiiizzzzzzz
Podam adres na priva i opłącę przesyłkę i nawet kurierem ale chciałąbym ją przeczytać........
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

Uprzejmie informuję wszystkich zainteresowanych, że książka jest w wydawnictwie i jutro ją przywieziemy do Ośrodka.
Proszę jeszcze raz chętnych, aby dali znać na adres Ośrodka: [email protected]

Jeśli ktoś wolałby inaczej to można ją kupić w Księgarni Mateusza za 7 zł +koszty przesyłki (9 zł Poczta -20 zł Kurier).
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

dorcia33 pisze: A w kwestii formalnej, to znaczek za ile?
O tym nie pomyślałam :oops: , ale książka mieści się do koperty A5 i nie jest bardzo ciężka, więc chyba wystarczy za 1,8 zł.
Ostatnio zmieniony 09 paź 2003 14:23 przez Madźka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Karina
Posty: 71
Rejestracja: 30 sty 2002 01:00

Post autor: Karina »

Ja bardzo proszę o książkę.
Czy odbiór może nastąpić na spotkaniu 11 w Łodzi??
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

Madźka to ja też bym prosiła o książkę na spotkaniu 11 - odberałabym od Kariny :D
Awatar użytkownika
kaasia
Posty: 87
Rejestracja: 09 lis 2002 01:00

Post autor: kaasia »

Nadmienię tylko, że w oparciu o wypowiedzi rodziców adopcyjnych zawartych min. w tej książce napisałam pracę mgr... Co ja się wtedy tej książki naszukałam! Kuzyn z Krakowa zrobił mi ksero w bibliotece na UJ
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

Natabocian - czy dotarła do Ciebie już książka?
Kasiavirag i Kamilla - ksiażka już wysłana !!!
Pozdrawiam.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”