będziemy RODZICAMI

Archiwum forum "Moja adopcyjna droga"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

groszek
Członek Stowarzyszenia
Posty: 568
Rejestracja: 05 mar 2002 01:00

będziemy RODZICAMI

Post autor: groszek »

Kochani!!!
Chcemy ogłosić niniejszym bardzo radosną nowinę – BĘDZIEMY MIELI DZIECKO!!! :DDD: :flowers: :DDD:
Nasza ciąża ma już tydzień, tyle minęło od naszej decyzji, która została potwierdzona we czwartek drugą wizytą w ośrodku. Co prawda pierwszą wizytę mieliśmy 8 sierpnia, ale wtedy planowaliśmy jeszcze jedno ivf, więc wizyta była raczej informacyjna. Teraz jesteśmy już zdecydowani na zakończenie leczenia i adopcję. Jesteśmy w tym samym ośrodku co Dora i Małgosik tzn. w TPD na Szpitalnej.
I wiecie co wam powiem, teraz już mogę rozmyślać o pokoiku dla dziecka, małych mebelkach, myślę jak go urządzimy, jak pomalujemy. Mogę już to wszystko planować, bo tym razem nam się uda i nie muszę się martwić o badania, stymulację, transfery, nie muszę myśleć co jeszcze można zrobić żeby się udało. A mimo to stan w którym obecnie jesteśmy nie jest pełną sielanką, w dalszym ciągu mamy różne obawy, jak to będzie, czy damy radę, czy się sprawdzimy jako rodzice adopcyjni, ale wiemy, że będziemy RODZICAMI. :love: :crazya: :love:
Awatar użytkownika
maga
Posty: 121
Rejestracja: 03 cze 2002 00:00

Post autor: maga »

Gratulacje :flowers: :flowers: :flowers: To dobrze, że kolejne bocianiatko jest w drodze i mam nadzieję, iż szybko pojawi się w Waszym gniazdku. :lol: :D :lol:
Awatar użytkownika
Hasik
Posty: 677
Rejestracja: 23 mar 2002 01:00

Post autor: Hasik »

Groszku i Michale!

Bardzo się cieszymy :bigok: :D :flowers: :loving: :D :hihi: :kiss: i życzymy ciąży owocnej w dzieciątko. Myślę, że my wszyscy przeżywamy różne obawy, ale kto ich nie odczuwa w tym błogosławionym stanie? :loving: :D :hihi: :kiss: :bigok: :D :flowers: :loving: :D Myślę, że wszyscy odpowiedzialni oczekujący rodzice martwią się jak się sprawdzą w tej nowej roli i to w pewnym senise jest miarą ich dojrzałości.
Awatar użytkownika
Aska
Posty: 1853
Rejestracja: 24 mar 2002 01:00

Post autor: Aska »

Groszku, bardzo się cieszę z Waszej decyzji (zresztą się powtarzam, bo już Ci to mówiłam na sabacie). Masz dokładnie te same odczucia co ja: nareszcie realne rodzicielstwo. Prawda, że to cudowne? :flowers:
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

agnieszko, michale,
bardzo sie ciesze razem z wami. oby ciaza trwala jak nakrocej.
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
blankaz
Członek Stowarzyszenia
Członek Stowarzyszenia
Posty: 1266
Rejestracja: 10 mar 2002 01:00

Post autor: blankaz »

groszku - to znaczy, że zbliża się chwila kiedy i Ty będziesz czytać z przyjemnością posty w kąciku "nasi milusińscy" :bigok:
Blanka
Awatar użytkownika
Misiaczek
Posty: 1635
Rejestracja: 10 cze 2002 00:00

Post autor: Misiaczek »

Groszek, Michał,
to wspaniała wiadomość, prawda, że to realne rodzicielstwo jest cudowne i te przygotowania itp.
Ciesze sie razem z wami.
Pozdrawiam serdecznie.
Misiaczek
Szczęśliwa mama Przemusia (lipiec 2002)
www.misiaczek70.bobasy.pl
Awatar użytkownika
Martyna
Posty: 388
Rejestracja: 04 sie 2002 00:00

Post autor: Martyna »

Ja też gratuluję! To wspaniała wiadomość.
Życzę jak najkrótszego oczekiwania na "ten dzień".
Martyna
Awatar użytkownika
Dora
Posty: 431
Rejestracja: 25 kwie 2002 00:00

Post autor: Dora »

Prawda jakie to faje uczucie? :lol: Chyba ¨sprywatyzujemy¨Osrodek na Szpitalnej! 8)
Awatar użytkownika
gosiaj69
Posty: 901
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: gosiaj69 »

Ale jaja 8O :D . Wiedziałam od kumpelki , że cos kombinujecie . No to sie zabójczo cieszymy i wiem bezapelacyjnie ,że bedziecie wspaniałymi rodzicami . Bo na Waszą miłosc ,aż miło patrzeć . Zyczymy , ekspresowej a nawet intersity ,ciazy. I obyscie nie napotkali zadnych trudnosci . gosiaj69 i pilot.
Awatar użytkownika
sowa
Posty: 3295
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: sowa »

Nie było mnie dwa dni na Boćku a tu taaaaaaka nowina. Bardzo bardzo się cieszę. :flowers: :flowers: :flowers:
GRATULACJE!!!!!
Krzysiek
Posty: 1540
Rejestracja: 16 sty 2002 01:00

Post autor: Krzysiek »

Groszki - gratulacje z całego serca. Życzę jak najmłodszego wcześniaka :P
groszek
Członek Stowarzyszenia
Posty: 568
Rejestracja: 05 mar 2002 01:00

Post autor: groszek »

ogromnie wam wszystkim dziękujemy, to strasznie fajnie dostawać takie posty :cmok: :DDD: :love: :DDD: :loving: :DDD: :cmok:
Awatar użytkownika
amri
Posty: 7633
Rejestracja: 08 sie 2002 00:00

Post autor: amri »

GRATULACJE!!! :flowers: :flowers: :flowers:
Życzę Wam, aby dzieciątko jak najszybciej znalazło się w Waszym domku! :bigok:
Awatar użytkownika
igaa
Posty: 636
Rejestracja: 06 cze 2002 00:00

Post autor: igaa »

Ciesze się z Wami igaa :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Moja adopcyjna droga”