Podjelismy deczyję i mam nadzieje że nas przyjmiecie

Archiwum forum "Moja adopcyjna droga"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
LALA27
Posty: 1183
Rejestracja: 07 cze 2002 00:00

Podjelismy deczyję i mam nadzieje że nas przyjmiecie

Post autor: LALA27 »

Jesteśmy najszczęśliwsi pod słońcem.Podjelismy decyzje o adopcji po kilku latach walki, po poronieniu i 6 inseminacjach świat się do nas uśmiecha.Wiem że wiele przed nami .Ale dziś kocham życie kocham mojego cudownego męża.Wszystkich kocham.Dojrzewalismy do tego bardzo długo.Jestem taka szczęśliwa.Mąż już się śmieje że nie moge dzwigać bo jestem w ciąży.Ciekawa jestem jak długo w niej bedę.
W przyszłym tygodniu zaczynamy już konkretne działania.Więc pewnie będę miała fuul pytań.Prosze o wsparcie.Pozdrawiam .LALA
Awatar użytkownika
aniuta
Posty: 139
Rejestracja: 19 kwie 2002 00:00

Post autor: aniuta »

Lala,witaj w gronie wirtualnych "ciężarówek".Ja co prawda już "urodziłam"(w grudniu 2001),ale codziennie po kilka razy zaglądam do "bociana" i jestem naprawdę szczęśliwa,że tyle małżeństw decyduje się na adopcję.Zapewniam Cię,że nie jest inny rodzaj rodzicielstwa,przeżywamy z mężem chwile radosne i smutne-dzieciaki dają nam często w kość,ale i tak jest wspaniale.Życzę Ci,by Wasza "ciąża "trwała jak najkrócej .
Z pozdrowieniami.
Ania.
Awatar użytkownika
sowa
Posty: 3295
Rejestracja: 21 lut 2002 01:00

Post autor: sowa »

Witaj! :D Doskonale wiem jak się teraz czujesz, bo sama niedawno przeżywałam coś podobnego. To niesamowita ulga kiedy człowiek wreszcie podejmie decyzję. Koniec z leczeniem, szarpaniem się i liczeniem na cud. Teraz będzie już tylko z górki.
Życzę Ci krótkiej wirtualnej ciąży. Sowa w drugim miesiącu
Awatar użytkownika
Gosiek
Posty: 699
Rejestracja: 11 maja 2002 00:00

Post autor: Gosiek »

Tak bardzo sie ciesze wraz z Wami !!!!! Kolejne "bocianiatko " w drodze :-)
Dorunia
Posty: 9255
Rejestracja: 04 kwie 2002 00:00

Post autor: Dorunia »

Myślałam że tylko mi zrobiło się tak lekko i spokojnie w momencie gdy podjeliśmy decyzję o adopcji :-), ale widze że to normalny objaw :D
Witaj!!!
Daniel, Adaś i Lena - pełnia szczęścia!
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 337
Rejestracja: 22 kwie 2002 00:00

Post autor: Mietek »

WITAJCIE !!! BARDZO RADOŚNIE WAS WITAMY I ZAPRASZAMY TWOJEGO MĘŻA DO SKROBNIĘCIA CZEGOŚ OD SIEBIE NA FORUM. WPADNIJCIE TEŻ DO WĄTKU "ZAWODY" KAŻDY MA JESZCZE SZANSĘ NA WYGRANĄ
Mietek - obrońca pryncypiów i przypalonych garnków
Awatar użytkownika
igaa
Posty: 636
Rejestracja: 06 cze 2002 00:00

Post autor: igaa »

:wink: :) :) :)
Laluś wiesz,że jestem z Wami całym sercem.Po prostu brak ni słów z radości.Odzywaj się do mnie jak najczęśniej.
A może spotkamy się na Sabacie?O ile namówię męża.Chciałabym bardzo,ale on dojrzewa hi,hi.
pozdrowionka igaa :lol:
groszek
Członek Stowarzyszenia
Posty: 568
Rejestracja: 05 mar 2002 01:00

Post autor: groszek »

LALA, to SUPER :flowers: :piwo: , cieszę się razem a wami, tym bardziej że my też.... jesteśmy w „ciąży” :DDD: :flowers: :DDD:
Awatar użytkownika
Hasik
Posty: 677
Rejestracja: 23 mar 2002 01:00

Post autor: Hasik »

Kochani, gratulacje i bardzo się cieszę. Razem będzie nam raźniej oczekiwać. :D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
Aska
Posty: 1853
Rejestracja: 24 mar 2002 01:00

Post autor: Aska »

Lala27, witaj na nowej drodze życia. Jest nas tu już całkiem spora gromadka, więc na pewno będzie Ci raźniej przez nią iść. :D
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

czesc lala,
gratuluje decyzji i sciskam przyszlych rodzicow.
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
Awatar użytkownika
Misiaczek
Posty: 1635
Rejestracja: 10 cze 2002 00:00

Post autor: Misiaczek »

Witaj Lala,
cieszę się bardzo razem z Wami. Coraz więcej nas w "wirtualnej" ciąży.
Rzyczywiście ta ulga jest wspaniała, a zobaczysz jak sie rozkręcisz w przygotowaniach, jakie to będzie wspaniałe.
Pozdrawiam i pytaj, na pewno znajdą się tacy którzy będą umieli odpowiedzieć.
Misiaczek
Szczęśliwa mama Przemusia (lipiec 2002)
www.misiaczek70.bobasy.pl
Awatar użytkownika
Martyna
Posty: 388
Rejestracja: 04 sie 2002 00:00

Post autor: Martyna »

Wiem jak piękny to dzień. My sami niedawno to przeżyliśmy. Dzień złożenia dokumentów w OAO zapamiętamy do końca życia jako jeden z ważniejszych dni.
Potem były trochę lepsze i gorsze dni oczekiwania. Teraz czuję się jakbym miała już duuuuży brzuszek i co raz większą radością napawa mnie myśl że to już tuż tuż....
Życzę wam wspaniałego i krótkiego czasu oczekiwań.
Martyna
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Moja adopcyjna droga”