In vitro

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

ODPOWIEDZ
Paula123789
Posty: 11
Rejestracja: 27 kwie 2019 15:09

In vitro

Post autor: Paula123789 »

Mam pytanie odnośnie rozpoczęcia procedury in vitro. Mąż jest po biopsji jąder i plemniki są zamrożone, ze mną ginekologicznie i hormonalnie wszystko jest ok, na razie czekamy na pierwszą wizytę odnośnie in vitro. Proszę o informacje praktyczne na temat przebiegu procedury, jaka jest szansa, że na pierwszej wizycie lekarz rozpisze stymulację ? Ile trwa stymulacja ?

Jan Domitrz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 15811
Rejestracja: 14 lut 2002 01:00

Re: In vitro

Post autor: Jan Domitrz »

Stymulacja będzie pewnie rozpisana jeśli będą skompletowane wszystkie badania dotyczące rezerwy jajnikowej jak i tzw badania bezpieczeństwa Z poważaniem JD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”