KLINIKA NOVUM W WARSZAWIE (cz.VI)

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Rnking lekarzy - kogo polecamy

Janusz Czerkwiński
8
3%
Anna Lewicka
7
3%
Lilia Obuchowska
13
5%
Iwona Sowińska
8
3%
Hanna Starosławska
22
9%
Jacek Szulc
5
2%
Ewa Taszycka
44
19%
Janusz Wojewódzki
42
18%
Piotr Zamora
53
22%
Anna Zygler
35
15%
 
Liczba głosów: 237

chlopkers
Posty: 20
Rejestracja: 10 lut 2017 11:29

Re: KLINIKA NOVUM W WARSZAWIE (cz.VI)

Post autor: chlopkers »

corinaa13 pisze:Witam wszystkich bo jestem tu po raz pierwszy...
Chlopkers zmusiłaś mnie do ujawnienia się...:)

My z podobną historią....najpierw Parens-stracone 2 lata, 4 nieudane inseminacje. Mam negatywne odczucia co do nich, bez wgłębiania się w szczegóły. W końcu zdecydowaliśmy się na jeszcze jedno podejście- w Novum. W końcu poczułam, że trafiłam we właściwe miejsce. Była nieudana inseminacja, na cyklu naturalnym (uparłam się, żeby jeszcze raz spróbować, bo in vitro było ostateczną ostatecznością)...ale w końcu z dr Zygler podeszliśmy do ISCI. Od 1,5 roku jesteśmy rodzicami.
Tak, że życzę, żeby i Wam się udało:)
A i nie pisz nic o wieku...my spoooro starsi, wiec z mojej perspektywy to Wy młodzieniaszki :) staraj się nie myśleć o uciekającym czasie, choć wiem, że to trudne, bo sama z tym walczę...;)

Teraz wróciliśmy, żeby spróbować zawalczyć o rodzeństwo. Mamy oocyty, które chcemy wykorzystać. Trochę straciłam wiarę, przyznam, bo dopiero teraz przypomniałam sobie te wszystkie "wspomagające rytuały", którym się poddawaliśmy przez 1 próbą. A teraz nic, a wyniki nasienia mamy znów katastrofalne a szanse jednak dużo mniejsze przy tym podejściu....
Ale nic to, trzeba próbować:)
Dziekuje za mile slowa otuchy :caluje
U nas sprawy wygladaja nastepujaco: w zeszly piatek punkcja ktora przeprowadzil dr Wojewodzki (w zastepstwie dr Zamory), z 15 pecherzykow udalo sie pobrac 8 komorek z czego 7 bylo dojrzalych, zaplodnily sie wszystkie :-) w poniedzialek mielismy transfer (rowniez przeprowadzony przez dr Wojewodzkiego-normalnie czlowiek aniol) zarodka 3dniowego 8smiokomorkowego, podobno dobrze rokujacy. Dr mowil zeby zrobic bete juz 10dpt i powtorke 12dpt, ale nie wiem czy ten 10dpt to nie za szybko i czy sie niepotrzebnie nie zestresuje ewentualnym negat.
Bede informowac na biezaco a poki co trzymam za Was wszystkie mocno kciuki! :caluje
czynnik męski; 2007 nowotwór jądra, 6 chemioterapii cisplatyną, morfologia 0-2%, chromatyna 30-40%.
ja: MTHFR A, C hetero, łagodna postać PCOS
01.2018 pierwsza procedura, ICSI: 7 kom.-> 7 zarodków, 6 zamroż. w 3 dobie, podano 1 -> pusty pęcherz, łyżeczkowanie..
06.2018 walczymy dalej
oluska_m
Moderator Dokarmiam bociana ;)
Posty: 9348
Rejestracja: 14 wrz 2012 21:42

Re: KLINIKA NOVUM W WARSZAWIE (cz.VI)

Post autor: oluska_m »

84karolina corinaa13 chlopkers przypominam, że jesteśmy w dziale merytorycznym, który służy wymianie informacji i opinii na temat lekarzy i ośrodków leczenia niepłodności. Nie rozmawiamy tutaj o przebiegu leczenia, na to jest miejsce w dziale Jak się leczyć. Proszę o trzymanie się tematyki działu i wątku.
Na luźne rozmowy, wzajemne wpieranie i trzymanie kciuków zapraszam do działu pogadajmy o niepłodności, np. na wątek NOVUMOWE KAROLINKI odc. 138 - marzenia się spełniają

2 IFV, 7 transferów

Aniołki [*] [*] [*] :cry2:

25.07.2016  :love: 
Piotruś


17.06.2019 :love: Michaś


chlopkers
Posty: 20
Rejestracja: 10 lut 2017 11:29

Re: KLINIKA NOVUM W WARSZAWIE (cz.VI)

Post autor: chlopkers »

oluska_m pisze: 84karolina corinaa13 chlopkers przypominam, że jesteśmy w dziale merytorycznym, który służy wymianie informacji i opinii na temat lekarzy i ośrodków leczenia niepłodności. Nie rozmawiamy tutaj o przebiegu leczenia, na to jest miejsce w dziale Jak się leczyć. Proszę o trzymanie się tematyki działu i wątku.
Na luźne rozmowy, wzajemne wpieranie i trzymanie kciuków zapraszam do działu pogadajmy o niepłodności, np. na wątek NOVUMOWE KAROLINKI odc. 138 - marzenia się spełniają
Jasne :-D juz bedziemy grzeczne :-)

-- 19 sty 2018 23:26 --

Zatem idac za uwaga Adminki:
choc na obecnym etapie nie wiem jak zakonczy sie nasze pierwsze podejscie do ivf w Novum, bardzo polecam zarowno dr Zamore jak i dr Wojewodzkiego :-)
czynnik męski; 2007 nowotwór jądra, 6 chemioterapii cisplatyną, morfologia 0-2%, chromatyna 30-40%.
ja: MTHFR A, C hetero, łagodna postać PCOS
01.2018 pierwsza procedura, ICSI: 7 kom.-> 7 zarodków, 6 zamroż. w 3 dobie, podano 1 -> pusty pęcherz, łyżeczkowanie..
06.2018 walczymy dalej
lizaM
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2018 20:17

Re: KLINIKA NOVUM W WARSZAWIE (cz.VI)

Post autor: lizaM »

Jeśli jakaś para ma kłopot z niepłodnością, to dla mnie istnieje tylko jedna klinika, która ma pełen zespół fachowców oraz rewelacyjne laboratorium embriologiczne (a to w przypadku walki o dziecko kluczowy aspekt) i to własnie jest Novum. Byłam pacjentką doktora Lewandowskiego - to nie lekarz - to cudotwórca! Po 4,5 roku walki z niepłodnością trafiliśmy do niego z polecenia znajomych, u których pierwsza próba in vitro została zwieńczona sukcesem. Już na pierwszej wizycie zdiagnozował przyczynę uniemożliwiającą nam naturalne zajście w ciążę. Posiadając olbrzymie doświadczenie zastosował procedury, dzięki którym już pierwsza próba in vitro zaowocowała bezproblemową ciążą. Mówi prosto z mostu jaki jest problem, ale również podaje jakie są możliwości jego rozwiązania. Jestem w pełni świadoma, że w innej klinice na pewno nie udałoby nam się zajść w ciążę. Wizyty w innych klinikach to strata czasu i wyrzucanie pieniędzy w błoto. Będąc pod skrzydłami doktora miałam poczucie, ze jestem w dobrych rękach, a on dokładnie wie co robi. Z czystym sumieniem polecam Novum wszystkim parom zmagającym się z problemem niepłodności. Według mnie w klinikach leczących niepłodność nie są ważne jedynie pojedyncze jednostki, ale cały zespół z genialnym embriologiem w osobie dr Kozioł na czele. Oni naprawdę wiedzą co robią i trzeba im zaufać.
Karodx
Posty: 249
Rejestracja: 02 lut 2017 16:00

Re: KLINIKA NOVUM W WARSZAWIE (cz.VI)

Post autor: Karodx »

lizaM cieszę się bardzo ze Wam się udało ! My jesteśmy po pierwszej wizycie u dr lewandowskiego ! (Novum to nasza 3 klinika leczenia niepłodności) jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu. Również na pierwszej wizycie wykrył przyczynę niedrożności jajowodow oraz potencjalna przyczyne dlaczego zagnieżdżenia kończyły się ciaza biochemiczna. Na razie czeka mnie szersza diagnostyka i ew leczenie :) Super czyta się takie wpisy jak Twoje! Dają ogromna nadzieje :)

Starania od 2014r.

XI. 2015 - słaba armia, operacja ŻPN

X.2016 - HSG - obustronna niedrożność jajowodów

XI.2016 - decyzja - IVF

I.2017 - ICSI, blastocysta 4BA. CB :(

V. 2017 - ICSI, blastocysta 5AA. "0" :(

X.2017 crio 4AA i 3BB. CB :(



2018 - nOvu


lusia198_6
Posty: 55
Rejestracja: 03 gru 2016 17:47

Re: KLINIKA NOVUM W WARSZAWIE (cz.VI)

Post autor: lusia198_6 »

Witaj Kardox,
po przeczytaniu twojego posta z marca 2018 postanowiłam do Ciebie napisać.
Planuję się skonsultować u dr Lewandowskiego. Ile czekałaś na 1 wizytę? Najpierw zadzwoniłam i kazali meila wysłać z zapytaniem jednak od paru dni nie dostałam żadnej odp. U mnie występuje brak implantacji zarodków. Raz beta była tylko 24 i spadła a pozostałe próby 0. Co u Ciebie dr zdiagnozował, że dochodziło tylko do cb? Na jakim jesteście teraz etapie? My musieliśmy skorzystać z kd a zarodki mamy w innej klinie. Będę wdzięczna za każdą wskazówkę.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Syla_Cud
Posty: 2
Rejestracja: 05 cze 2018 11:06

Re: KLINIKA NOVUM W WARSZAWIE (cz.VI)

Post autor: Syla_Cud »

Jeśli macie problem z zajściem w ciążę to nie traćcie czasu na inne kliniki tylko od razu udajcie się do Novum. Miejsce warte swoich pieniędzy. Zaangażowany zespół ludzi, którzy walczą razem z Wami o spełnienie Waszych marzeń. Na pewno zrobią wszystko by i Wam się udało. Polecam Novum, bo na własnej skórze przekonałam się, że cuda się zdarzają. Powodzenia
Syla
Dziabąk
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2018 22:23

Novum

Post autor: Dziabąk »

Kochani,
Piszę tego posta nie dla siebie ale dla innych aby skorzystali z naszych doświadczeń podczas starania się przez 10 lat o dzidziusia.
Przeszliśmy około 15 lekarzy i kilka klinik. Wydaliśmy nie tylko "kupę " kasy ale straciliśmy coś więcej - nadzieję w sercu. Ja już zwątpiłam i miałam wszystkiego dość, wtedy jedna z osób poleciła mi dr Lewandowskiego z kliniki Novum. Po kilku miesiącach się zdecydowaliśmy i umówiliśmy się z mężem na wizytę. Myślałam że będzie "jak zawsze" dużo badań bez wielkiego tłumaczenia po co i na co oraz wizyta jak w "piekarnii" szybko bo następny klient - nie pacjent.
Ale byłam od samego początku zaskoczona
Wielki spokój doktora, dużo empatii, skrupulatne przeglądanie dokumentacji itp. Po 3 nieudanych próbach w invimedzie myślałam że nic z tego nie wyjdzie a tu po okolo roku byłam w ciąży a teraz mam koło siebie śpiącego małego aniołka :love:
Nadzieja umiera ostatnia, cieszę się że się nie poddalismy i że trafiliśmy do novum do dr Piotra Lewandowskiego.
Panie doktorze dziękuję jeszcze raz, za spokój, za umiejętności i wiedzę, za doświadczenie, za to że Pan poprostu jest z nami- z tymi wszystkimi parami którzy mają w sercu nadzieję.
Jednym słowem polecam dr Lewandowskiego i klinikę Novum
G'osia
Posty: 20
Rejestracja: 02 sie 2018 12:55

Re: KLINIKA NOVUM W WARSZAWIE (cz.VI)

Post autor: G'osia »

Witam wszystkich =ooo* jestem po kilku nieudanych próbach zarówno inseminacji jak i 2 in vitro, psychicznie chyba też na wykończeniu. Chcielibyśmy zmienić klinikę i myślimy o nOvum w Warszawie. Problem chyba jest po mojej stronie bo mam słabą jakość komórek, czy ktoś się może orientuje czy któryś lekarz się w tym specjalizuje? Z góry dzięki za odpowiedź.
majkel1
Posty: 9
Rejestracja: 02 lut 2016 22:50

Re: KLINIKA NOVUM W WARSZAWIE (cz.VI)

Post autor: majkel1 »

Byliśmy w podobnej sytuacji jak Wy, a nawet gorszej. W takich przypadkach tylko dr Lewandowski - nam pomógł, świetny specjalista.
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca...
G'osia
Posty: 20
Rejestracja: 02 sie 2018 12:55

Re: KLINIKA NOVUM W WARSZAWIE (cz.VI)

Post autor: G'osia »

majkel1 pisze:Byliśmy w podobnej sytuacji jak Wy, a nawet gorszej. W takich przypadkach tylko dr Lewandowski - nam pomógł, świetny specjalista.
Dziękuję za odpowiedź =ooo* u mnie już nadziei niewiele ale może jeszcze raz spróbuję.
mother84
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2018 10:37

Re: KLINIKA NOVUM W WARSZAWIE (cz.VI)

Post autor: mother84 »

Cześć Wszystkim!
Chciałabym się przywitać i dołączyć do Waszego grona. Poszukujemy kliniki i chyba zdecydowaliśmy się na novum. Może trochę o nas. Mamy jedno dziecko - prawie 4-letniego chłopca, jednak od 1,5 roku bezskutecznie staramy się o rodzeństwo dla niego. Za nami badanie drożności (tu wszystko ok) i badanie nasienia - teratozoospermia u męża. Póki co wynik konsultowałam raz z ekspertem na forum i sugerował inseminację. Ja mam hashimoto, które leczę. Mam pytanie co do samej kliniki - czy umawiając się na pierwszą wizytę powinnam mieć wybranego już swojego lekarza, który miałby nas prowadzić i jak z moim mężem - czy osobno powinniśmy od razu zapisać go do androloga czy najpierw wizyta ogólna, wstępna? Jakieś badania podstawowe lepiej zrobić przed pierwszą wizytą? Będę wdzięczna za wszelką pomoc. Pozdrawiam
Poziomka23
Posty: 7
Rejestracja: 05 lis 2018 16:43

Re: KLINIKA NOVUM W WARSZAWIE (cz.VI)

Post autor: Poziomka23 »

Hej dziewczyny :-D jestem tu nowa pisze tutaj, aby się Was zapytać o klinikę nOvum
Ale może na początku napisze Wam swoją historie :)
Od 3 lat staramy się z mężem o maluszka niestety bez rezultatów. Lekarz wykrył u mnie PCOS, niedoczynnosc tarczycy, nie mam okresu no chyba ze wezmę luteinę :)
Owulacji brak... przez 2 lata byłam faszerowana lekami, które pomagały tylko na chwilkę czyli 3 msc, aby pojawił się okres i owulacja. Męża plemniki są w dobrej kondycji o tyle dobrze :).
Lekarz prowadzący rozłożył ręce po 2 latach i powiedział ze już więcej nic nie może zrobić i wysłał nas do kliniki w Warszawie gdzie lekarz odesłał nas nie patrząc w ogóle w kartę historii choroby bo stwierdził ze trzeba schudnąć i wszystko wróci do normy. Zrobiliśmy tak jak kazał ja schudłam -20 kg mąż -26 kg, ale nic się nie zmieniło. Podjęliśmy decyzje, ze pojedziemy po pomoc do nOvum stad moje pytanie jakie macie opinie o tej klinice i o dr Lewandowskim?
Pozdrawiam i liczę na szybka odpowiedz :)
BUNIA8479
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2019 17:24

Re: KLINIKA NOVUM W WARSZAWIE (cz.VI)

Post autor: BUNIA8479 »

Kochani,
Jestem tu zupełnie nowa i w moim przypadku po 4 latach leczenia na chybił trafił i włóczenia sie po całej Polsce trafiłam do Novum do Dr Lewandowskiego ( ksuwka Boski bo ma rękę do leczenia). Przyczyna niepłodnści jest po mojej stronie, ze wzgledu na przebyte stany zapalne jajników o których nie widziałam stwierdzono endometrioze i prawie brak komórek żeńskich... Też bylismy z mężem gotowi na wszystko (ja lat 34 i mąż 40). Novum okazało się strzałem w 10tke i opinia żadnego innego lekarza oprócz dr Lewandowskiego nie zostanie przez nas wiecej wzieta pod uwagę. Jest szczery i profesjonalny, przygotowujac sie do invitro ISCI cały czas nas uprzedzał ze bedzie cięzko, że mój organizm żle reaguje na podawane zastrzyki,ze jajniki ledwo zipią. W konsekwencji mielismy tylko jeden jedyny zarodek. Jestem w 9 tygodniu ciąży. zarodek silny serce wali. Wiem że Wasz przypadek jest inny ale naprawdę trafiliscie do dobrych fachowców. Jesteście w dobrych rękach, nie poddawajcie się!
mrq
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2019 13:15

Re: KLINIKA NOVUM W WARSZAWIE (cz.VI)

Post autor: mrq »

Postanowiłam tu napisać, żeby dodać otuchy i pomóc w podjęciu decyzji o miejscu leczenia. Po wielu latach rożnych diagnoz (a właściwie ich braku) zdecydowaliśmy się na Pana dr Lewandowskiego w Novum. Wcześniej straciliśmy kilka lat i sporo pieniędzy na pseudoleczenie (Invicta, dr Jerzak). Dopiero w Novum otrzymaliśmy diagnozę (endometrioza, mocne zgięcie macicy) i fachową pomoc. Pierwsza stymulacja u dr Lewandowskiego zakończona sukcesem - kilka zarodków i już drugi transfer zakończył się ciążą :). Jesteśmy w 13 tygodniu ciąży. Naprawdę szczerze polecam Pana dr, jest niesamowitym człowiekiem. To doskonały fachowiec i cudowny człowiek. Bardzo dobre mam też wrażenie dot. samej kliniki. Wszyscy pracownicy fachowi, sympatyczni, a cały proces i przebieg wizyt i zabiegów jest fantastycznie zorganizowany. Polecam! Naprawdę trzeba wierzyć i próbować :). Trzymam kciuki za wszystkich starających się! Naprawdę się udaje :))). Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”