Dr. Ireneusz Salata, Multi Med Łódź

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
tosia2468
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2018 10:01

Dr. Ireneusz Salata, Multi Med Łódź

Post autor: tosia2468 »

Hej wszystkimwink
Wraz z mężem staramy się o dziecko od roku. Przeglądając w internecie różne kliniki niepłodności wybraliśmy akurat Multi Med, nie przyszło nam do głowy aby poczytać opinie o panu doktorze. Myśleliśmy że wszystko będzie w porządku. Napiszę od początku... Będąc na 1 wizycie pan doktor zadawał nam wiele pytań i zlecił nam do zrobienia badania ale następne wizyty stawały się dla nas szokiem ponieważ pan doktor nie dał nam dojść do słowa, ubliżał nam, używał opryskliwych słów i mieliśmy wrażenie że chce się nas pozbyć jak najszybciej z gabinetu. Pan Doktor zlecił nam niektóre badania w Warszawie... I tak wkółko... najpierw badania krwi, potem badania w Warszawie i tak dalej i tak dalej...! Do tego jego badania niektóre to ceny z kosmosu, nie każdy ma taką możliwość aby jechać ileś km żeby robić badania... Najgorsze było dla mnie badanie piersi, owszem zgodziłam się na to ale pan Salata strasznie mocno mi je naciskał i bardzo mnie to bolało, wręcz rwący ból. Mojemu mężowi ubliża również i jego komentarz nie na miejscu do mnie; ,,że ja jestem nienormalna", lub pana doktora tekst; ,,teraz ja mówię". Jak opowiadam niektórym osobom jaki ten lekarz jest to łapią się za głowy... Jak można być lekarzem i mówić teksty; ruch...ko, bzy....kanko, piep.....yć!!! Co to ma być!!! Ten pan nie nadaje się na lekarza!!! Widać zależy mu tylko na pieniądzach!!! Nie umie wysłuchać i zrozumieć pacjenta!!! Zero szacunku i zrozumienia dla pacjenta!
W najbliższym czasie z mężem planujemy zmienić lekarza na innego bo nie będziemy się męczyć!
NIE POLECAM WAM PANA DR. IRENEUSZA SALATY! Każdemu będziemy go odradzać bo to strata czasu i pieniędzy!!! NIGDY NIE PÓJDZIEMY JUŻ DO NIEGO..

A Wy znacie tego doktora?
Czy przytrafiła wam się jakaś niemiła sytuacja z nim?

Pozdrowienia.
Kat741
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2018 08:10

Re: Dr. Ireneusz Salata, Multi Med Łódź

Post autor: Kat741 »

Hej, my byliśmy u tego lekarza w Bocianie w Warszawie i też nie mamy dobrych wspomnień... Trafiliśmy tam, bo jedynym problemem u nas jest uplynnianie nasienia. Doktor był niby dokładny, mówił faktycznie specyficznie, ale to mnie jakoś nie razilo zbytnio. Przyjelam, że taki ma styl. Natomiast zamiast skupić się na rzeczywistym problemie jakim jest brak uplynniania nasienia Męża to Pan doktor stwierdził patrząc na wyniki, że cyt. "z takimi wynikami to mógłby Pan każdej sąsiadce zrobić dziecko. Może nie od razu by się udało, ale za którymś razem na pewno". Po czym próbował mi wmówić, że to jednak u mnie jest jakiś problem. Nie przekonały go wszystkie moje dobre wyniki badań. Stwierdził, że powinnam zbadać poziom Wit. D, bo to na pewno dlatego nie mogę zajść w ciążę, bo mam niedobór. Na koniec zlecił Mężowi badania za kilkaset złotych (mimo, że niby nie widział problemu) i to do tego kazał je zrobić w konkretnym miejscu w Warszawie. Efekt jest taki, że mój Mąż się bardzo zraził i powiedział, że musi odpocząć kilka miesięcy od tych wszystkich badań i wizyt...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”