WARSZAWA

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Zochaaa
Posty: 29
Rejestracja: 01 mar 2018 00:11

Re: WARSZAWA

Post autor: Zochaaa »

dan_h pisze:Dziewczyny czy któraś z Was może polecić dobrego psychologa specjalizującego się w niepłodności?
Od kilku miesięcy leczymy się w Salve Medica w Warszawie i jesteśmy bardzo zadowolenie z kompleksowej opieki i podejścia lekarzy i w sumie całego personelu...
Przeszłam już wiele i moje doświadczenia z klinikami, lekarzami są naprawde dość traumatyczne....Tym razem trafiliśmy tam z polecenia i jesteśmy zadowoleni.

Mają też świetną psychoterapuetkę, specjalizującą się w tematyce - dr Annę Mosiołek...Polecam i tzrymam kciuki

Zocha
Myszka683
Posty: 25
Rejestracja: 14 sty 2018 18:55

Dr Marzena Żaboklicka-Kurowska/Dr Paweł Milewczyk /Warszawa

Post autor: Myszka683 »

Dzień dobry,

Czy ktoś może leczył się u dr Marzeny Żaboklickiej-Kurowskiej bądź u dr Pawła Milewczyka? Możecie podzielić się swoimi spostrzeżeniami?
kapik
Posty: 9
Rejestracja: 06 wrz 2017 14:31

Re: WARSZAWA

Post autor: kapik »

kategorska pisze:Czy polecacie taką gdzie jest bardziej indywidualne podejście do pacjenta?
My chodziliśmy na wizyty w Warszawie, ale jeździliśmy na pickupu i transfery do Gdańskiego oddziału Invicta... 2 pierwsze transfery nieudane były w Warszawie, a drugi transfer wykonany w Gdańsku się udał.

Też w pewnym momencie rozważaliśmy zmianę kliniki, ale nie zdecydowaliśmy się gdyż korzystaliśmy z diagnostyki PGD, a to znacznie zawęża możliwości. Zgadzam się, że w Warszawie jest niestety kiepsko z liczbą lekarzy i szczerze nie rozumiem czemu nie chcą z tym nic zrobić.

Znajomi przeszli z Invicty do Bociana i są zadowoleni, ale oni korzystali jedynie z in vitro, bez diagnostyki preimplantacyjnej

Pozdrawiam i powodzenia
desirre90
Posty: 24
Rejestracja: 08 lip 2018 20:40

Re: WARSZAWA

Post autor: desirre90 »

Dziewczyny jaką klinikę polecacie w Warszawie?
G'osia
Posty: 20
Rejestracja: 02 sie 2018 12:55

Re: WARSZAWA

Post autor: G'osia »

Witam wszystkich =ooo* jestem po kilku nieudanych próbach zarówno inseminacji jak i 2 in vitro, psychicznie chyba też na wykończeniu. Chcielibyśmy zmienić klinikę i myślimy o FertiMedica w Warszawie. Problem chyba jest po mojej stronie bo mam słabą jakość komórek, czy ktoś się może orientuje czy któryś lekarz się w tym specjalizuje? Z góry dzięki za odpowiedź.
MammaM
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2018 07:55

Re: WARSZAWA

Post autor: MammaM »

Witam,dziewczyny ja osobiście goraco polecam klinikę Novum w Warszawie.przez4 lata bezskutecznie leczyłam się w Poznaniu(przeszłam operacje,kilkanaście inseminacji i nieudane IVF Szpital Polna).zmarnowalam niepotrzebnie bardzo dużo cennego dla nas kobiet czasu i kosztowało mnie to mnóstwo stresu (czekanie w kolejkach,proszenie się o informacje itd).w lutym tego roku zdecydowaliśmy się na zmianę kliniki na novum czego z mężem nie żałowaliśmy ani przez chwile.trafilismy do dr Lewandowskiego-złoty człowiek i wspaniały,doświadczony lekarz.przez 2 miesiące zostałam kompleksowo przebadana i podeszliśmy do IVF.Ku naszemu zdziwieniu pierwsza próba od razu udana-dr Kozioł spisała się na medal za co jesteśmy Jej dozgonnie wdzięczni.juz teraz wiem ze trzebabylo wybrać ta klinie 4 lata temu!obsluga fantastyczna,lekarze i pielęgniarki przemili,atmosfera w klinice jak w spa,człowiek nie odczuwa w ogóle stresu nawet przed zabiegami a do tego nigdy nie czeka się dluzej w kolejce niż 10 min,wszystkie badania można zrobić na miejscu od ręki.z czystym sumieniem polecam Novum!
G'osia
Posty: 20
Rejestracja: 02 sie 2018 12:55

Re: WARSZAWA

Post autor: G'osia »

Ja też ją rozważam
mambam
Posty: 904
Rejestracja: 09 sty 2016 14:41

Re: WARSZAWA

Post autor: mambam »

desirre90 i ja polecam Novum. Obecnie jestem mamą dwumiesięcznych bliźniąt - dziewczynki i chłopca. Gorąco również polecam dr. Lewandowskiego - szefa kliniki. Zdziałał cuda z moimi kiepskimi komórkami i udało się bez adopcji komórki czy zarodka. Dzieci są w 100% nasze :love: Przeszliśmy też długą drogę, aż na jej końcu postanowiliśmy wybrać Novum. My jesteśmy z południa Polski. Początek IVF w Ostravie w Gyncentrum - żenada. Żałuję tylko straconych pieniędzy i czasu. Gdybym wiedziała wcześniej o Novum to oszczedziłabym sobie łez, stresu i nerwów.
3 ICSI, 5 transferów.

Novum pomogło mi spełnić marzenie - dwa serduszka Lenki i Piotrusia.

15.06.2018r. na świat przyszły moje skarby.
G'osia
Posty: 20
Rejestracja: 02 sie 2018 12:55

Re: WARSZAWA

Post autor: G'osia »

mambam pisze:desirre90 i ja polecam Novum. Obecnie jestem mamą dwumiesięcznych bliźniąt - dziewczynki i chłopca. Gorąco również polecam dr. Lewandowskiego - szefa kliniki. Zdziałał cuda z moimi kiepskimi komórkami i udało się bez adopcji komórki czy zarodka. Dzieci są w 100% nasze :love: Przeszliśmy też długą drogę, aż na jej końcu postanowiliśmy wybrać Novum. My jesteśmy z południa Polski. Początek IVF w Ostravie w Gyncentrum - żenada. Żałuję tylko straconych pieniędzy i czasu. Gdybym wiedziała wcześniej o Novum to oszczedziłabym sobie łez, stresu i nerwów.
O kurczę z tymi komórkami brzmi podobnie do mnie
mambam
Posty: 904
Rejestracja: 09 sty 2016 14:41

Re: WARSZAWA

Post autor: mambam »

G’osia ja mam endometriozę i moje komórki z definicji są słabe. Miałam pobieranych kilka i zazwyczaj np. z 9 zapłodnionych tylko 4 lub 5 rokowało, ale były zawsze z defragmentacjami. Oprócz tego miałam problem z zagnieżdżeniem. Procedura w Gyncentrum to była totalna klapa.
W Novum przy procedurze byłam dwa razy w ciąży, ale poroniłam. Dopiero moja druga procedura i zmiana lekarza doprowadziły do tego, że z 7 pobranych komórek, 7 zapłodniło się i z 2 z nich mam moje szkraby.
Ze swojej strony mogę polecić Ci coś, co być może też jakiś % miało wpływ na poprawę jakości moich komórek:
https://natural-fertility-info.com/increase-egg-health
3 ICSI, 5 transferów.

Novum pomogło mi spełnić marzenie - dwa serduszka Lenki i Piotrusia.

15.06.2018r. na świat przyszły moje skarby.
G'osia
Posty: 20
Rejestracja: 02 sie 2018 12:55

Re: WARSZAWA

Post autor: G'osia »

mambam Dziękuję bardzo :) u mnie nie mogłam się dopytać o endometriozę, lekarz zrobił tylko głupią minę. Komórki mam słabe przy pierwszym ivf (7 komórek) żadna nie doszła do blastocysty, przy drugiej z 11 tylko (aż) 1, śnieżynek nie było, reszta się nie nadawała. Załamałam się. A lekarz jeszcze zachowywał się tak jakby niepłodność to była wszystko moja wina. No i postanowiłam zmienić klinikę.

Długo stosowałaś tę dietę? Mówiłaś o niej lekarzowi czy któryś sam Ci zlecił?
mambam
Posty: 904
Rejestracja: 09 sty 2016 14:41

Re: WARSZAWA

Post autor: mambam »

G’osia to nie dziwię Ci się, że chcesz zmienić klinikę. Zero empatii, a w naszym przypadku dobrze postawiona diagnostyka to podstawa!
Dietkę sama znalazłam, jako element desperackiego poszukiwania sposobu na poprawę jakości komórek. Stosowałam dokładnie 90 dni przed kolejną procedurą. Wcześniej jednak zrezygnowałam z cukru, gdyż borykałam się z bakteriami i z kawy, gdyż przy endometriozie nie jest wskazana. Zamiast mleczka pszczelego używałam pyłek. Oczywiście lekarzowi mówiłam o diecie i powiedział, że dobrze robię, bo zdrowe odżywianie się i przede wszystkim regularne na pewno nie zaszkodzi.
3 ICSI, 5 transferów.

Novum pomogło mi spełnić marzenie - dwa serduszka Lenki i Piotrusia.

15.06.2018r. na świat przyszły moje skarby.
G'osia
Posty: 20
Rejestracja: 02 sie 2018 12:55

Re: WARSZAWA

Post autor: G'osia »

Ja przed drugim in vitro, bo też szperałam, brałam kwasy omega 3-6-9, koenzym Q10, wit E, C, B kompleks i DHEA eljot (choć to chyba było zbędne) i jakaś poprawa była. I też to sama znalazłam. Człowiek się wszystkiego chwyta, no to i ja spróbuję twoją dietkę :flowers: a mi lekarz powiedział, że na jakość komórek u kobiety nic nie da się zrobić, że z takimi się rodzimy i koniec :mur: no ja wymiękam.
mambam
Posty: 904
Rejestracja: 09 sty 2016 14:41

Re: WARSZAWA

Post autor: mambam »

Widzę, że podobny zestaw suplementów brałyśmy. Ja Q10 miałam w wersji ubiquinol, a vit. E piłam olej z pszenicy. Witaminy C przyjmowałam 2500 wraz z bioflanoidami ( lepiej wchłania się). Jeszcze do tego magnez w wersji cytrynianu lub jabłczanu. Na B- complex miałam uczulenie, ale łykałam femibion Natal 1 i kwas foliowy metylowany 5g.
3 ICSI, 5 transferów.

Novum pomogło mi spełnić marzenie - dwa serduszka Lenki i Piotrusia.

15.06.2018r. na świat przyszły moje skarby.
G'osia
Posty: 20
Rejestracja: 02 sie 2018 12:55

Re: WARSZAWA

Post autor: G'osia »

Widzę, że same naturalne, ja brałam w tabletkach. To lekarz Ci zalecił czy też sama brałaś?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”