Wysokie nk

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

Zablokowany
meg25
Posty: 196
Rejestracja: 12 lip 2011 11:02

Wysokie nk

Post autor: meg25 »

Witam.Mam pytanie do dr.
Czy oprócz sterydow doustnych jest jakaś inna możliwość zmniejszenia wysokich komórek nk(nk 20%) ?
Dodam od razu ze zle zareagowalam na sterydy (problemy ze strony ukl pokarmowego depresja złamanie dwukrotne stopy) dlatego już się nie zdecyduje na sterydy a moja dr immunolog twierdzi ze wlewy z intralipidu także nie pomogą bo wynik nk jest za duży
Czy to już koniec mojej drogi do macierzyństwa
:cry2:
Czy jest jakaś inna droga?
Z góry dziękuję za odpowiedz
może zdarzy sie cud...
19.01-HSG-oba jajowody drożne
02.2015 IUI- :( Gameta Gdynia
Jacek Szamatowicz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 17324
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Re: Wysokie nk

Post autor: Jacek Szamatowicz »

Szanowna Pani
To może się zmienić trzeba powtórzyć wyniki za 3 miesiące
Jacek Szamatowicz
meg25
Posty: 196
Rejestracja: 12 lip 2011 11:02

Re: Wysokie nk

Post autor: meg25 »

Slicznie dziękuję Panie dr za odpowiedz.W takim razie czekam na rozwój sytuacji.
A jeśli mogę spytać jeszcze co Pan dr myśli o colostrum? Czytałam na różnych stronach ze ten suplement pomagał zbijac te komórki,co Pan dr myśli o tym?
może zdarzy sie cud...
19.01-HSG-oba jajowody drożne
02.2015 IUI- :( Gameta Gdynia
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”