KLINIKA NA POLNEJ W POZNANIU/LEKARZE Z POLNEJ PRYWATNIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
Dziesiątka
Posty: 439
Rejestracja: 20 mar 2017 11:19

Re: KLINIKA NA POLNEJ W POZNANIU/LEKARZE Z POLNEJ PRYWATNIE

Post autor: Dziesiątka »

Z polecenia. Do dr S. Skoro jesteś z Poznania to pamiętaj że od połowy lipca będzie refundacja samorządu. Właśnie Invimed dostał największy kontrakt.
Dla mnie liczy się komfort, profesjonalizm, intymność. Mam duże zaufanie do personelu w tej klinice. Stałam przed tym samym dylematem co ty. Kilka postów wyżej w kwietniu sama zdawałam w tym wątku pytanie, Invimed czy Polna.
Starania od V 2016
Niedrożne jajowody
Nasienie po leczeniu witaminami w granicach normy
Hormony, histero i kariotypy ok
03.2017 - decyzja o IVF
I ICSI start 26.05.2017: ET 3bb 12.06.2017 :( CT 3bb 14.08.2017 :(
II IMSI start 2.10.2017: ET 4aa i 4bb 18.10.2017 :love: 9dpt 276, 12dpt 812, 16 dpt 3356, 26 dpt ❤❤

Mamy jeszcze 2 zamrożone blastocysty 3ba.
Joanna_aas
Posty: 7
Rejestracja: 07 cze 2017 09:05

Re: KLINIKA NA POLNEJ W POZNANIU/LEKARZE Z POLNEJ PRYWATNIE

Post autor: Joanna_aas »

Jak dzwoniłam na Polną, ok 2 tyg temu, to Panie nic w sprawie refundowanego invitro nie potrafiły powiedzieć. Zero dat, zapisywana itp. Kazały zorientować się w Urzędzie Miasta.
Ok, dzięki za informacje.
Trzymam kciuki za was.
andzia810
Posty: 261
Rejestracja: 29 kwie 2017 20:12

Re: KLINIKA NA POLNEJ W POZNANIU/LEKARZE Z POLNEJ PRYWATNIE

Post autor: andzia810 »

Joanna_aas ja miałam 8 maja transfer na Polnej. Jestem pacjentką profesora Jędrzejczaka. Jeśli masz jakieś pytania to pisz, bo strasznie dużo wrażeń :)

Dziesiątka witaj na tym forum :) ja zaczynałam przygodę z Invimedem jeszcze jak miał siedzibę na starym miejscu gdzieś koło Cytadelii ( nie pamiętam ulicy bo nie jestem z Poznania) i kilku wizytach zrezygnowałam przez lekarza. Wiem, że teraz już tam nie pracuje. W mojej miejscowości przyjmuje dr Sroka na nfz i mam od kilku lat chodzę do niego na kontrolne wizyty. Namawiał mnie w styczniu na powrót do Invimedu, ale tak na mnie na koniec wizyty naskoczył, że wyszłam z płaczem i podjęłam decyzję o Polnej. Nie załuję :)
starania od 2008
5 IUI :(
05.2017 IVF Wiktoria 9tc[*]
25.08.2017 dwie kreski, naturalny cud :) beta 30 dc - 224,8, 32 dc- 458,9, 36 dc- pęcherzyk, 50dc- serduszko <3
Proszę, zostań już na zawsze...
Mamy Zuzannę
Joanna_aas
Posty: 7
Rejestracja: 07 cze 2017 09:05

Re: KLINIKA NA POLNEJ W POZNANIU/LEKARZE Z POLNEJ PRYWATNIE

Post autor: Joanna_aas »

andzia810
Hej wszystko mnie interesuje ;-)
Jak wyglada sam początek, tzn prof Jędrzejczak kierował Cię z prywatnego gabinetu na Polną?
Ile razy do niego chodziłaś prywatnie, zanim miałaś transfer?
Czy tylko sam zabieg jest na Polnej reszta prywatnie?
Komu płaci się za procedurę?

Czy już można Ci gratulować? :-)
andzia810
Posty: 261
Rejestracja: 29 kwie 2017 20:12

Re: KLINIKA NA POLNEJ W POZNANIU/LEKARZE Z POLNEJ PRYWATNIE

Post autor: andzia810 »

Joanna_aas leczę się u niego jakieś 2-3 lata z przerwami. Miałam u niego 3 inseminacje, jeszcze jak można było robić w gabinetach, potem dwie juz na polnej (skierowania z gabinetu prywatnego) Niestety efektów nie było. W międzyczasie dostałam skierowanie na laparoskopię na Polną. Po zabiegu przyszedł do mnie, wszystko powiedział, pocieszył.
Jeśli chodzi o in vitro, to profesor daje skierowanie na Polną. Tam na dzień dobry płacisz za badanie krwi ( jakieś 30 zł) i robią usg. Ja jeździłam co dwa, trzy dni na kontrolę ( na każdej masz badanie krwi, badanie usg i konsultację za nic już nie płacisz). W dniu punkcji płacisz w kasie szpitala opłatę za transfer na konto szpitala.
starania od 2008
5 IUI :(
05.2017 IVF Wiktoria 9tc[*]
25.08.2017 dwie kreski, naturalny cud :) beta 30 dc - 224,8, 32 dc- 458,9, 36 dc- pęcherzyk, 50dc- serduszko <3
Proszę, zostań już na zawsze...
Mamy Zuzannę
Joanna_aas
Posty: 7
Rejestracja: 07 cze 2017 09:05

Re: KLINIKA NA POLNEJ W POZNANIU/LEKARZE Z POLNEJ PRYWATNIE

Post autor: Joanna_aas »

andzia810

A ile kosztował cie transfer, wizyty prywatne i leki?
Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na to pytanie?
andzia810
Posty: 261
Rejestracja: 29 kwie 2017 20:12

Re: KLINIKA NA POLNEJ W POZNANIU/LEKARZE Z POLNEJ PRYWATNIE

Post autor: andzia810 »

Joanna_aas cennik masz na stronie szpitala. 7510 transfer + 500 zł przelewasz na status szpitala. Wizyty prywatne w tym czasie miałam dwie. Jedną przed miesiaczką gdzie dostałam receptę na hormony( na która szłam z wynikiem AMH), drugą w 6dc gdzie miałam usg,dostałam skierowanie na ivf i wyjasnione miałam całą procedurę. W tym czasie juz nie masz innych wizyt prywatnych, bo wszystko odbywa się na Polnej. Wizyty przy ivf są droższe ( 150/170 zł). Leki mnie wyniosły około 1000
starania od 2008
5 IUI :(
05.2017 IVF Wiktoria 9tc[*]
25.08.2017 dwie kreski, naturalny cud :) beta 30 dc - 224,8, 32 dc- 458,9, 36 dc- pęcherzyk, 50dc- serduszko <3
Proszę, zostań już na zawsze...
Mamy Zuzannę
hope2018
Posty: 7
Rejestracja: 22 gru 2017 16:29

Poznan Inseminacja

Post autor: hope2018 »

hej Dziewczyny.

wybieram sie za kilka dni na inseminacje na Polna w Poznaniu.
czy sa osoby ktore chodzily tama na inseminacje niedawno?
jak czasowo to wyglada?
czy Maz moze byc w trakcie inseminacji?
komu sie udalo?

serdecznie pozdrawiam w 2018:)
hope2018
Posty: 7
Rejestracja: 22 gru 2017 16:29

Re: KLINIKA NA POLNEJ W POZNANIU/LEKARZE Z POLNEJ PRYWATNIE

Post autor: hope2018 »

hope2018 pisze:hej Dziewczyny.

wybieram sie za kilka dni na inseminacje na Polna w Poznaniu.
czy sa osoby ktore chodzily tama na inseminacje niedawno?
jak czasowo to wyglada?
czy Maz moze byc w trakcie inseminacji?
komu sie udalo?

serdecznie pozdrawiam w 2018:)

ktos coś podpowie?
będę barrdzo wdzieczna:)
Awatar użytkownika
Dziesiątka
Posty: 439
Rejestracja: 20 mar 2017 11:19

Re: KLINIKA NA POLNEJ W POZNANIU/LEKARZE Z POLNEJ PRYWATNIE

Post autor: Dziesiątka »

hope2018 Ja niestety nie korzystałam z inseminacji ale wydaje mi się, że to trwa kilka minut - w końcu to tylko podanie nasienia. Może czekanie w kolejce wam trochę zająć ale nie wiem... A czy mąż może być też nie wiem - przy transferze w Invimedzie nie mógł być.
Starania od V 2016
Niedrożne jajowody
Nasienie po leczeniu witaminami w granicach normy
Hormony, histero i kariotypy ok
03.2017 - decyzja o IVF
I ICSI start 26.05.2017: ET 3bb 12.06.2017 :( CT 3bb 14.08.2017 :(
II IMSI start 2.10.2017: ET 4aa i 4bb 18.10.2017 :love: 9dpt 276, 12dpt 812, 16 dpt 3356, 26 dpt ❤❤

Mamy jeszcze 2 zamrożone blastocysty 3ba.
Asian1205
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2018 19:10

Re: KLINIKA NA POLNEJ W POZNANIU/LEKARZE Z POLNEJ PRYWATNIE

Post autor: Asian1205 »

Hej,

Nie wiem czy ten temat jeszcze "żyje", ale fajnie by było jakby osoby korzystające z usług na Polnej w Poznaniu się wypowiedziały na temat lekarzy, wizyt i zabiegów w poradni niepłodności.

Ja, ze swojej strony muszę powiedzieć, że mam mieszane uczucia. Wizyty są bardzo rzadko - praktycznie raz na miesiąc lub na dwa - bo poradnia przyjmuje tylko w PT.
Jestem po jednej - nieudanej inseminacji, która chyba była nie do końca przemyślana ze strony lekarza kierującego, bo nasz problem nie leży w podaniu nasienia, czy jego jakości, a raczej problemów z owulacją.

**Podczas samego podania nasienia - partnera nie ma. Za to jest muzyczka relaksująca z laptopa i zaciemnione pomieszczenie - że niby klimacik. Wszystko trwa max. 15min. Dłużej oczekuje się na wykonanie inseminacji.

Dajcie znać jak to wygląda u Was, jak macie pytania - chętnie odpowiem ;)
Awatar użytkownika
majeczka83
Posty: 6689
Rejestracja: 31 sie 2007 00:00

Re: KLINIKA NA POLNEJ W POZNANIU/LEKARZE Z POLNEJ PRYWATNIE

Post autor: majeczka83 »

hej...jak teraz wygląda procedura iui jak masz skierowanie z prywatnego gabinetu? a jak z poradni niepłodności?
dużo sie pozmieniało odkąd byłam tam ostatni raz...
wyczekany, wymarzony malutki człowieczek rósł pod moim sercem :love:
kilka lat czekaliśmy na Ciebie Syneczku :love:
MICHAŚ 12.09.2011 Największy Skarb Na Świecie :love:

może życie mnie zaskoczy..
j_justyna
Posty: 23
Rejestracja: 19 lut 2010 01:00

Re: KLINIKA NA POLNEJ W POZNANIU/LEKARZE Z POLNEJ PRYWATNIE

Post autor: j_justyna »

Witajcie.Poszukuje osoby która pokieruje mnie gdzie mam się udać oraz jak to wszystko wygląda na polnej jeżeli chodzi o inseminację.u nas akurat niestety nasieniem dawcy,mam dość daleko do Poznania dlatego chciałabym się was poradzić aby jak najmniej mieć wyjazdów
Awatar użytkownika
majeczka83
Posty: 6689
Rejestracja: 31 sie 2007 00:00

Re: KLINIKA NA POLNEJ W POZNANIU/LEKARZE Z POLNEJ PRYWATNIE

Post autor: majeczka83 »

j_justyna zależy u kogo sie leczysz. Nie wiem jak to teraz wygląda, sama zadałam to pytanie ale bez odzewu. Na pewno musisz miec skierowanie na oddział. Kto sie orientuje - pomóżcie laseczki!!!
wyczekany, wymarzony malutki człowieczek rósł pod moim sercem :love:
kilka lat czekaliśmy na Ciebie Syneczku :love:
MICHAŚ 12.09.2011 Największy Skarb Na Świecie :love:

może życie mnie zaskoczy..
goplana89
Posty: 27
Rejestracja: 11 cze 2013 14:41

endokrynologia na Polnej w Poznaniu

Post autor: goplana89 »

Cześć,
Czy jest na forum ktoś kto mógłby mi udzielić informacji jak wygląda pobyt na endokrynologii na Polnej w Poznaniu?
Opinie w Internecie są straszne....
Jak długo czeka się na termin w szpitalu po uzyskaniu skierowania z poradni?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”