Adopcja w ŁODZI

Dyskusje o ośrodkach adopcyjnych, panujących w nich zasadach, procedurach, szkoleniach. Nie wiesz jaki wybrać ośrodek? Jak przebiega procedura adopcyjna? To forum jest dla Ciebie.

Moderator: Moderatorzy ośrodki i procedury adopcyjne

Zuza-82
Posty: 6
Rejestracja: 17 paź 2017 23:24

Re: Adopcja w ŁODZI

Post autor: Zuza-82 »

madzia_29 pisze:Zuza-82 my jesteśmy w TPD :-)
Pytanie było do Akimonki oczywiście .
akinomka
Posty: 19
Rejestracja: 23 kwie 2014 07:36

Re: Adopcja w ŁODZI

Post autor: akinomka »

.

Niech zgadnę Waszym psychologiem w ROA była pani Małgorzata...[/quote]


Tak
Zuza-82
Posty: 6
Rejestracja: 17 paź 2017 23:24

Re: Adopcja w ŁODZI

Post autor: Zuza-82 »

akinomka pisze:.

Niech zgadnę Waszym psychologiem w ROA była pani Małgorzata...

Tak[/quote]

No to nie jesteście pierwsi i nie ostatni... polecam zmianę ośrodka... nam to wyszło ma dobre...
akinomka
Posty: 19
Rejestracja: 23 kwie 2014 07:36

Re: Adopcja w ŁODZI

Post autor: akinomka »

Eh, to wszystko mnie pprzerasta. Żałuje, ze nie wybraliśmy TPD wcześniej, lata zleca i 1,5roku psu w d.... .
Zuza-82
Posty: 6
Rejestracja: 17 paź 2017 23:24

Re: Adopcja w ŁODZI

Post autor: Zuza-82 »

[quote="akinomka"]Eh, to wszystko mnie pprzerasta. Żałuje, ze nie wybraliśmy TPD wcześniej, lata zleca i 1,5roku psu w d.... .[/quot

W TPD ta pani tez pracuje... Poszukajcie innego ośrodka... My znaleźliśmy taki, gdzie cała kadra jest z powołania i robi naprawdę dużo dla dzieci i dla nas... My tam wszystko załatwiliśmy w rok... nie ma co się załamywać ...
tulipanowa
Posty: 29
Rejestracja: 05 kwie 2017 17:03

Re: Adopcja w ŁODZI

Post autor: tulipanowa »

Zuza-82 a w jakim ośrodku i na jakim etapie jesteście ?
WiolaWu
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2017 12:28

Re: Adopcja w ŁODZI

Post autor: WiolaWu »

Witam jestem tu nowa, decyzja już podjęta, teraz pytanie do Was kochani.
Który ośrodek w Łodz wybrać, aby móc z godnością przejść całą procedurę?
Jak długo czekacie na adopcję? Dziękuję za sugestie

-- 20 paź 2017 13:37 --

Zuza-82 Witaj, w którym ośrodku jesteście?
Yaba
Posty: 6
Rejestracja: 05 paź 2017 01:16

Re: Adopcja w ŁODZI

Post autor: Yaba »

madzia_29 pisze:Zuza-82 my jesteśmy w TPD :-)
madzia_29 A ile spotkań z psychologiem mieliście? Bo my w poniedziałek już 3 i końca nie widać :-(
Zuza-82
Posty: 6
Rejestracja: 17 paź 2017 23:24

Re: Adopcja w ŁODZI

Post autor: Zuza-82 »

WiolaWu pisze:Witam jestem tu nowa, decyzja już podjęta, teraz pytanie do Was kochani.
Który ośrodek w Łodz wybrać, aby móc z godnością przejść całą procedurę?
Jak długo czekacie na adopcję? Dziękuję za sugestie

-- 20 paź 2017 13:37 --

Zuza-82 Witaj, w którym ośrodku jesteście?
My nie jesteśmy w Łodzi, tam byliśmy, ale przez przedłużające się procedury .... Zmieniliśmy ośrodek na inne województwo... I całe szczeście....
WiolaWu
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2017 12:28

Re: Adopcja w ŁODZI

Post autor: WiolaWu »

Rozumiem, że nikt głośno nie wyrazi swoich opinii tudzież nie chce podzielić się doświadczeniem z ośrodkami? Zuza_ 82 jeśli w innym województwie, to jaki ośrodek?
tulipanowa
Posty: 29
Rejestracja: 05 kwie 2017 17:03

Re: Adopcja w ŁODZI

Post autor: tulipanowa »

A ja jestem zadowolona :) 2 spotkania z pedagogiem, jedno z psychologiem, wizyta, kurs i po 16 miesiacach kwalifikacje. Mila atmosfera, ludzkie podejscie, kompetentni ludzie :)Nie zaluje wyboru. Teraz z nadzieja i zaufaniem czekamy na telefon.
Yaba
Posty: 6
Rejestracja: 05 paź 2017 01:16

Re: Adopcja w ŁODZI

Post autor: Yaba »

Tulipanowa , a Ty w którym ośrodku?

-- 21 paź 2017 18:57 --

WiolaWu napisz do mnie na Priv, chętnie pogadam :-)
madzia_29
Posty: 2262
Rejestracja: 19 sty 2010 01:00

Re: Adopcja w ŁODZI

Post autor: madzia_29 »

Yaba witaj , my w piątek mieliśmy pierwsze spotkanie z psychologiem i testy następne 28 listopada lub może wcześniej .... a ile tych spotkań to nawet nie wiem .... z tego co podejrzewam pewnie może być tak że będziemy razem na tych szkoleniach ciach/emot w przyszłym roku
akinomka
Posty: 19
Rejestracja: 23 kwie 2014 07:36

Re: Adopcja w ŁODZI

Post autor: akinomka »

Hej,pisałam ostatnio o tym,ze jesteśmy wstrzymani na rok- z powodu przejściowego mieszkania. Poszliśmy dowiedzieć się co i jak,z zapałem do działania.Teraz czuje się jakbym mieszkała w ruderze- wszystko na nie, kolory ścian złe, meble złe -wchodzi się jak do domu starych ludzi- tak powiedziały panie. Meble stare (chyba mam starczy gust bo kuchnia na wymiar nowa(6mcy), meble w małym pokoju nowe (2lata ),jadalnia dwie jasne komody(2lata) i stół stary (w trakcie szukania).W największym pokoju mam, meble stare ale ładne i stylowe pasuja do pokoju.

-- 26 paź 2017 19:49 --

)W największym pokoju mam, meble stare ale ładne i stylowe pasuja do pokoju 50mkw ,bo są duże i masywne- takich już nie robią,ale mi się podoba. Jedyne wyjście to zamiana tak zasugerowano .Stare budownictwo,przejściowe mieszkanie,dwa okna północ południe na 80mkw i nasz gust,to nas zatrzymalo na rok.

-- 26 paź 2017 20:34 --

Główny problem to przejściowe i rozkładowe mieszkanie.
łosica
Posty: 24
Rejestracja: 17 lip 2017 00:35

Re: Adopcja w ŁODZI

Post autor: łosica »

ciach/emot
To chyba jakiś żart. Jak można kogoś zawiesić z powodu wystroju mieszkania, czy też jego układu? Uciekajcie z tego ośrodka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ośrodki i procedury adopcyjne”