in vitro przy endometriozie - poszukiwanie lekarza

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
NymeriaMag
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2015 23:28

in vitro przy endometriozie - poszukiwanie lekarza

Post autor: NymeriaMag »

Witam
Jestem 28 letnia kobietą, w styczniu 2014 przeszłam laparoskopie torbieli endometrialnych (na obu jajnikach). Niestety po zakończeniu leczenia i naturalnej próbie zajścia w ciąże okazało się ze torbiele powróciły. Biorąc pod uwagę małą rezerwę jajeczek (AMH ok 1,2) i wielkość torbieli chcielibyśmy zdecydować się na podejście do zabiegu in vitro bez ponownej laparoskopii.
Do tej pory nie byłam nigdy w ciąży.

Mam prośbę do osób, które przechodziły zabieg in vitro w podobnej sytuacji jak moja, chciałabym poprosić o polecenie lekarza/embriologa, który jest wyspecjalizowany w tego rodzaju przypadkach i który jest godny polecenia. W dowolnym miejscu na terenie Polski.
Zależy mi na konkretnym nazwisku (może być w wiadomości prywatnej) gdyż moja choroba dosyć agresywnie się rozwija więc bardzo zależy mi na czasie.
Jeśli byłaby na forum jakaś osoba, która przeszła podobną drogę jaka mnie czeka będę wdzięczna za każdą pomoc, poradę czy przemyślenie.
oluska_m
Moderator Dokarmiam bociana ;)
Posty: 9348
Rejestracja: 14 wrz 2012 21:42

Re: in vitro przy endometriozie - poszukiwanie lekarza

Post autor: oluska_m »


Zapewne jesteście już na finiszu składania zeznań podatkowych za rok 2016. Nie zapomnijcie o Bocianie i pozwólcie mu latać!
Niezmiennie liczymy na Was i Wasze wsparcie. 1% Waszych podatków pozwala nam działać na rzecz niepłodnych nieprzerwanie od 14 lat.

http://jedenprocent.nasz-bocian.pl/

2 IFV, 7 transferów

Aniołki [*] [*] [*] :cry2:

25.07.2016  :love: 
Piotruś


17.06.2019 :love: Michaś


Lidia86
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2017 12:15

Re: in vitro przy endometriozie - poszukiwanie lekarza

Post autor: Lidia86 »

Polecam dr Aleksandrę Baryłę. Specjalizuje się ona w leczeniu endometriozy. W zeszłym miesiącu przeprowadziła u mnie laparoskopię. Przyjmuje w Instytucie Rodziny w Warszawie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”