KLINIKA OLIMED W GLIWICACH

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

ODPOWIEDZ
leokadia09
Posty: 3
Rejestracja: 14 mar 2016 17:13

KLINIKA OLIMED W GLIWICACH

Post autor: leokadia09 »

Czy któraś z Was leczy się w Gliwicach przy ul. Wielkiej Niedźwiedzicy?w Olimedzie?w ramach funduszu?wybębniłam informację od NFZ że mają z nimi kontrakt i umówiłam wizytę na przyszły tydzień.Chodzi mi głównie o informację na temat tego czy warto tam marnować czas czy lepiej skorzystać od razu z prywatnej kliniki.Do tej pory wszystkie wyniki moje i męża są dobre,miałam też laparoskopię i wyszło że jajowody mam drożne więc brak tak na prawdę przyczyny jak do tej pory....
leokadia09
Posty: 3
Rejestracja: 14 mar 2016 17:13

Re: Olimed Gliwice-opinie

Post autor: leokadia09 »

Szkoda że zadna forumowiczka nie mogla mi pomoc :( po dzisiejszej wizycie z pewnoscia dodam post o wizycie, moze komus kiedys sie przyda...
Weronikawmajtkisika
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2016 19:11

Re: Olimed Gliwice-opinie

Post autor: Weronikawmajtkisika »

Czy mogłabyś napisać jak minęła wizyta? Szukam kliniki i jestem ciekawa Twojej opinii.
Weronikawmajtkisika
leokadia09
Posty: 3
Rejestracja: 14 mar 2016 17:13

Re: Olimed Gliwice-opinie

Post autor: leokadia09 »

To jest normalna poradnia K, w której przyjmuje Pan Dr Monzer Masri,który ma także dyżury w klinice leczenia niepłodności Olimed w Zabrzu(oczywiście prywatnie).Na tej wizycie zrobił mi badanie ginekologiczne i usg.Wizyty w Gliwicach sa w ramach funduszu i ustaliliśmy z panem dr, że ile będzie można to zrobimy na fundusz tzn badania i może do inseminacji uda się zdobyć chociaż część pokrycia kosztów.Dostałam Encorton 5mg,mam zleconych kilka badań hormonów i z wynikami w 5dniu cyklu mam się zgłosić na kolejną wizytę.Mam ze sobą zabrać męża bo podejrzewam, że też otrzyma jakieś skierowanie na badania.
Weronikawmajtkisika
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2016 19:11

Re: Olimed Gliwice-opinie

Post autor: Weronikawmajtkisika »

Dzięki, powodzenia :-)
Weronikawmajtkisika
oluska_m
Moderator Dokarmiam bociana ;)
Posty: 9348
Rejestracja: 14 wrz 2012 21:42

Re: Olimed Gliwice-opinie

Post autor: oluska_m »


Zapewne jesteście już na finiszu składania zeznań podatkowych za rok 2016. Nie zapomnijcie o Bocianie i pozwólcie mu latać!
Niezmiennie liczymy na Was i Wasze wsparcie. 1% Waszych podatków pozwala nam działać na rzecz niepłodnych nieprzerwanie od 14 lat.

http://jedenprocent.nasz-bocian.pl/

2 IFV, 7 transferów

Aniołki [*] [*] [*] :cry2:

25.07.2016  :love: 
Piotruś


17.06.2019 :love: Michaś


ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”