Gonapeptyl Daily a starania

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

ODPOWIEDZ
howdoyoudo
Posty: 580
Rejestracja: 06 sty 2016 19:06

Gonapeptyl Daily a starania

Post autor: howdoyoudo »

Jako przygotowanie do długiego protokołu przypisano mi Gonapeptyl Daily od 22dc (bez środków antykoncepcyjnych w poprzednich dniach). Czy to oznacza, że w tym cyklu można jeszcze podjąć naturalne starania? Jeżeli tak, to jakie może mieć konsekwencje zajście w ciążę i jednoczesne (bez świadomości ciąży) wstrzykiwanie Gonapeptylu?
4x ICSI
2x crio
1x cb [*]
histeroskopia OK
walczymy dalej...

5 ICSI... 11dpt 482 13dpt 1294 26dpt <3 <3 nadzieja wciąż trwa [-o< TP XII.2017

Moje dwa małe cuda są już na świecie :D

Jacek Szamatowicz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 17270
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Re: Gonapeptyl Daily a starania

Post autor: Jacek Szamatowicz »

Szanowna Pani
Zdarza się że na gonapeptylu pacjentki zachodzą w ciążę Jeżeli nie dochodzi do poronienia to rozwijają się one prawidłowo
Jacek Szamatowicz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”