Dylemat

Dyskusje o ośrodkach adopcyjnych, panujących w nich zasadach, procedurach, szkoleniach. Nie wiesz jaki wybrać ośrodek? Jak przebiega procedura adopcyjna? To forum jest dla Ciebie.

Moderator: Moderatorzy ośrodki i procedury adopcyjne

ODPOWIEDZ
Magdalena8686
Posty: 2
Rejestracja: 27 sty 2017 12:45

Dylemat

Post autor: Magdalena8686 »

Witam,
Jestem mężatką od 7 lat, niestety nie mamy dzieci z mojego powodu, kiedy miałam 6-mcy wykryto u mnie sarkome narządów rodnych (wycięto mi macice), potem były przerzuty, ale dzięki uporowi moich rodziców wyszłam z tego. :cry2: Bardzo marze o dziecku, chciałabym być kochającą mamą. Mój mąż nie do końca jest przekonany, czy chciałby adoptować dziecko, chociaż przed ślubem znał moją sytuację i zgodził się na to, że adoptujemy dziecko i otoczymy go miłością. Dlatego postanowiłam zadać kilka pytań:
1) Czy mam szanse po rozwodzie sama adoptować dziecko??
2) Czy zarobek 2000 zł jest wystarczający?
Ps. Dużo w życiu przeżyłam, ale chce dać dziecku miłość, wsparcie, bezpieczeństwo i możliwość lepszego jutra, wszystko to, co dostałam od moich rodziców. :caluje
Go30
Moderator Członek Stowarzyszenia
Posty: 4144
Rejestracja: 21 sie 2009 00:00

Re: Dylemat

Post autor: Go30 »

Witaj Magdalena8686 =ooo* bardzo mi przykro z powodu Twoich przeżyć i relacji z mężem. Odpowiadając na Twoje pytania to osoba samotna może w Polsce adoptować dziecko. Co do zarobków to ustawa nie okresla ich wysokości. Jednak musi to byc kwota, ktora wystarczy na zycie dla dwojga. Poczytaj wypowiedzi naszego eksperta w tym temacie. Mozesz także sama zadać pytanie http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewforum.php?f=25

09.2013 serduszkowa córeczka

01.2017 zaczynamy po raz drugi


Awatar użytkownika
Sonia14
Posty: 121
Rejestracja: 19 paź 2016 12:36

Re: Dylemat

Post autor: Sonia14 »

Witaj :caluje

znam dwie osoby co jako samotne adoptowały dzieci, więc jest taka możliwość jak najbardziej

zarobki się jakoś przelicza, musi być odpowiedni dochód na osobę , nie pamietam ile to jest

a co do sytuacji rodzinnej to przykro mi, ech życie :glaszcze
Czym byłby świat bez miłości...
Miniula
Posty: 755
Rejestracja: 16 kwie 2012 19:38

Re: Dylemat

Post autor: Miniula »

Magdalena8686 odbierz wiadomość prywatną.

Cuda czasami przybierają formę, jakiej się nie spodziewaliśmy, o jaką nie prosiliśmy, jaka może nas niekiedy przerażać. Ale nadal są cudami, odpowiedzią na nasze modlitwy... A może po prostu wynikiem naszej pracy...

Miniek już Miniulowy :love:

Nela8


ODPOWIEDZ

Wróć do „Ośrodki i procedury adopcyjne”