KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

karina81
Posty: 15
Rejestracja: 01 paź 2015 13:26

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: karina81 »

kostraczek, dzięki za info :) Dam znać, jak uda mi się zapisać na konsultację bo jednak spróbujemy, na pewno nie zaszkodzi a może pomoże :)
Awatar użytkownika
kostraczek
Posty: 1134
Rejestracja: 27 lip 2014 14:53

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: kostraczek »

karina81 powodzenia :)
9 cykli stym.(c), (l)
Problemy hormonalne
D :love:
joasia_mi
Posty: 9
Rejestracja: 02 kwie 2012 23:02

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: joasia_mi »

karina81, ja kiedyś korzystałam z takiej samej promocji, miałam konsultację u prof. Łukaszuka i byłam bardzo zadowolona, pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, jest rzeczowy i odpowiada na wszystkie wątpliwości także jak najbardziej polecam Ci spróbować. Tak jak piszesz na pewno nie zaszkodzi, z tego co widziałam to Invicta powtarza te promocje co jakiś czas
regiskowa
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2015 11:13

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: regiskowa »

Ja tu nowa ... więc witam wszystkich.

Trzymajcie kciuki... mamy dr. Niemoszewskiego 28 października. Będę już (mam nadzieję) po HSG (Karowa - drugie podejście ale to kuriozalna i długa historia o lekarzu który nie zna łacińskiego określenia bakterii beztlenowych) i coś będę więcej wiedziała. Mąż ma nieciekawe wyniki (17 % ruchliwych reszta się opiernicza) więc wesoło nie będzie. Ale może się uda.

Na Starynkiewicza bywam u dr. Zyguły - ale terminy takie że... chyba zaciągnę jakieś kredyty i najwyżej małe będzie pomagało mi się spłacać.
AMH 0.03 ;(
Drożna
FSH norma
LH norma
reszta - norma
chłop - norma


decyzja o poczekaniu z in vitro (pozdrawiamy "serdecznie" MZ)
Stymulacja owulacji Bromek, clo i luteina...
Awatar użytkownika
Gość

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: Gość »

Ta klinika jest cienka jak przysłowiowa dupa węża.Nastawieni są głównie na zysk i czuje się żądzę pieniądza.Zresztą personel też nie jest zbyt sympatyczny,udając zainteresowanych i życzliwych.Nie ma się co dziwić skoro podobno trudno im nawet wyegzekwować wynagrodzenia.Wszystko jest robione w pośpiechu,przez ciągle zmieniających się lekarzy,którzy ledwie kojarzą twarz pacjenta.Realizowane są ciągle 3 protokoły niezależnie od przypadku.
Przeszłam tam raz in vitro i czułam się jak owieczka idąca na rzeż.Nie polecam.
Awatar użytkownika
kostraczek
Posty: 1134
Rejestracja: 27 lip 2014 14:53

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: kostraczek »

regiskowa Niemoczynski jest srednio miły wiec nalezy sie nastawic ze raczej sympatyczny za bardzo nie bedzie, powodzenia :)


Mariolka82 ja przeszłam z innej kliniki gdzie w w ogole do niczego nie podeszłam -wiec dla mnie to juz plus, ze tutaj sie udało.
9 cykli stym.(c), (l)
Problemy hormonalne
D :love:
motylek11
Posty: 9
Rejestracja: 11 cze 2012 21:40

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: motylek11 »

Mariolka82 pisze:Ta klinika jest cienka jak przysłowiowa dupa węża.Nastawieni są głównie na zysk i czuje się żądzę pieniądza.Zresztą personel też nie jest zbyt sympatyczny,udając zainteresowanych i życzliwych.Nie ma się co dziwić skoro podobno trudno im nawet wyegzekwować wynagrodzenia.Wszystko jest robione w pośpiechu,przez ciągle zmieniających się lekarzy,którzy ledwie kojarzą twarz pacjenta.Realizowane są ciągle 3 protokoły niezależnie od przypadku.
Przeszłam tam raz in vitro i czułam się jak owieczka idąca na rzeż.Nie polecam.
Ciekawe, że jest to twój jedyny post, a konto założone w dniu opublikowania postu.. Może coś więcej na ten temat?
Awatar użytkownika
Gość

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: Gość »

Owszem,założyłam konto żeby wyrazić swoje NIEZADOWOLENIE.A ty jeśli chcesz się przekonać,czy moja opinia jest słuszna,zawsze możesz sprawdzić na własnej skórze.
Awatar użytkownika
kostraczek
Posty: 1134
Rejestracja: 27 lip 2014 14:53

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: kostraczek »

Każdy ma swoje za i przeciw. Ja odeszłam z kliniki ktora jest chwalona przez niektore osoby, ale nie z powodu tego ze nie udało mi sie, tylko z pwoodu ze w ogole mnie olewali, a w tej przynajmniej czyli w Invikcie sie zajeli, zaleyz jak ktos trafi i na jakiego lekarza.
9 cykli stym.(c), (l)
Problemy hormonalne
D :love:
karina81
Posty: 15
Rejestracja: 01 paź 2015 13:26

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: karina81 »

Obiecałam że napiszę jak było więc odpisuję.. dostałam się na wizytę do dr Kunickiego, ogólne wrażenie pozytywne, chociaż przez to że byłam trochę spięta to rozmowa się nie kleiła ale myślę że na kolejnej będzie lepiej.. ale mimo to pan doktor sam wypunktował wszystkie najważniejsze kwestie, w dodatku widział że jestem zdenerwowana więc nie starał się na siłę ciągnąć mnie za język.. zlecił dodatkowe badania i zdziwił się że wcześniej ich nie miałam robionych.. ogólnie na plus, wyszliśmy z kliniki chyba trochę bardziej uspokojeni niż wcześniej ale wiadomo, to dopiero pierwsza wizyta, wszystko przed nami..
regiskowa
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2015 11:13

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: regiskowa »

Kostraczek - dokładnie takie miałam wrazenia co do dr. N - ale nie oczekuje bycia miłym. Tylko skutecznym (Mili już byli i dzieci z tego nie ma).

Mam koszmarne AMH. Koszmarne to znaczy 0.03. No i nie łudzę się że będzie jakiś cud. teraz szukam SKUTECZNEj szansy.

Zobaczymy co usłysze po wizycie... Do tej pory słyszałam jest ok, owulacje miałam, FSh ładne, progesterony prolaktyny etc w normie, drożna jak ta lala ..., cykl miesięczny idealny co do dnia, wyglądam o 10 lat młodziej niż koleżanki ..i tu taki babol ;-/ nie ma dzieci bo nie ma z czego ich być. Ale wieku nie oszukam. Wiedziałam ze 38 lat to dużo - ale że taka masakra...ech.

Próbuje się pozbierać (bo jakoś zwątpiłam w to ze jestem jeszcze kobietą) i szykuję się na mega wydatki. Tylko teraz gdzie?

aaa okazało się że małżonek wcale takich złych nie ma - przynajmniej zanim chłopinę skazali i zaczęli leczyć - to N zapytał się o parę spraw i misiek musi badania poprawiać...

Na razie Invicta zrobiła na mnie pozytywne wrażenie.
AMH 0.03 ;(
Drożna
FSH norma
LH norma
reszta - norma
chłop - norma


decyzja o poczekaniu z in vitro (pozdrawiamy "serdecznie" MZ)
Stymulacja owulacji Bromek, clo i luteina...
Awatar użytkownika
kostraczek
Posty: 1134
Rejestracja: 27 lip 2014 14:53

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: kostraczek »

regiskowa juz widziałam na forum dziewczyny ktore i przy AMH 0,3 zaskakiwały po invitro, takze nadzieja jest, tym bardziej ze facet tez ma dobre wyniki jak napisałas. Tyle, ze niestety czekac nie mozna, trzeba działac.

-- 11 lis 2015 18:51 --

karina81 to teraz do przodu :)
9 cykli stym.(c), (l)
Problemy hormonalne
D :love:
regiskowa
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2015 11:13

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: regiskowa »

kostraczek pisze:regiskowa juz widziałam na forum dziewczyny ktore i przy AMH 0,3 zaskakiwały po invitro, takze nadzieja jest, tym bardziej ze facet tez ma dobre wyniki jak napisałas. Tyle, ze niestety czekac nie mozna, trzeba działac.

-- 11 lis 2015 18:51 --

karina81 to teraz do przodu :)
tyle ze u mnie 0,03. Z 0.3 bym aż tak załamana nie była. zero po przecinku robi róznice. N sugerował poczatkowo inseminacje - tylko ze co tu inseminować? Ale - może się uda. nie ma co się denerwowac. Poczekam na @ i zasuwam w 4 dniu cyklu. Chyba ze zdarzy się cud @ nie nadejdzie.
AMH 0.03 ;(
Drożna
FSH norma
LH norma
reszta - norma
chłop - norma


decyzja o poczekaniu z in vitro (pozdrawiamy "serdecznie" MZ)
Stymulacja owulacji Bromek, clo i luteina...
Awatar użytkownika
kostraczek
Posty: 1134
Rejestracja: 27 lip 2014 14:53

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: kostraczek »

regiskowa niby lepiej jak babka ma gorzej z badaniami niz facet. Musicie przemyslec. Lepiej zrobic invitro bo niby wiekszy % powodzenia.
9 cykli stym.(c), (l)
Problemy hormonalne
D :love:
regiskowa
Posty: 14
Rejestracja: 16 kwie 2015 11:13

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: regiskowa »

No to chyba "przerobię" wszystkich. Jutro dr. Kunicki - bo dr Niemoczyński nie miał terminów - a miałam byc na 4 dzień cyklu to będę grzeczna. Stres mi opadł nieco. To moje 0,03 to nie 0.00. Więc może coś tam urośnie własnego.

Na marginesie - zetknęłyście się z kimś komu AMH się zmieniło? Albo było z błędem? Bo ja chyba za jakiś czas zrobię ponownie. No ciężko mi uwierzyć w aż taki wynik... pozostałe fsh i lh w normie, no i na paskach owulacyjnych też 2 kreski... cały czas nie mogę uwierzyć...


zegar biologiczny mi tykał...ale odkąd odczytałam to AMH moje - to wyje nie tyka. Jak budzik w poniedziałkowy poranek...
AMH 0.03 ;(
Drożna
FSH norma
LH norma
reszta - norma
chłop - norma


decyzja o poczekaniu z in vitro (pozdrawiamy "serdecznie" MZ)
Stymulacja owulacji Bromek, clo i luteina...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”