KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Tu wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności, a także cenach badań, zabiegów.

Moderator: Moderatorzy gdzie się leczyć

Awatar użytkownika
kostraczek
Posty: 1134
Rejestracja: 27 lip 2014 14:53

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: kostraczek »

gust no ja tez zmieniłam Invimed na Invicta i było o niebo lepiej.Do Jeżaka chodze odkad zaczał pracowac w Invikcie, ja odeszłam z Invimedu jak mi zwalili wyniki badan itd. W ogole miałam stycznosc ze wszystkimi lekarzami i oceniam wysoko.
9 cykli stym.(c), (l)
Problemy hormonalne
D :love:
gust
Posty: 592
Rejestracja: 26 lip 2013 19:07

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: gust »

Ja dziś miałam AID u dr Jeżaka. Oczywiście jak zwykle porozmawiał , zagadywał , pytał czy mam jakieś wątpliwości i pytania. Powiedział też że ogólnie w klinice póki co przeprowadził mało inseminacji ( ok. 30) ale że sporo było udanych.
Okaże się. Nie nastawiam się ale czuję się tutaj dopieszczona przez lekarza i traktowana z należytym szacunkiem i uwagą. A nie tak jak w Invimedzie gdzie wysyłali non stop na badania krwi, nie robili usg przed ani po IUI i naciągali na kasę. Totalna masówka i pośpiech. Tutaj póki co dużo czekania ale wszystko odbywa się bez pośpiechu.
Awatar użytkownika
kostraczek
Posty: 1134
Rejestracja: 27 lip 2014 14:53

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: kostraczek »

gust ja bylam jedna z jego pacjentek i udana, polecilam 3 babkom i tez udane, wiec albo ma dobra reke;) albo co :D

-- 18 wrz 2015 17:17 --

gust :bigok:
9 cykli stym.(c), (l)
Problemy hormonalne
D :love:
gust
Posty: 592
Rejestracja: 26 lip 2013 19:07

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: gust »

dzięki ;)
Mam nadzieję że i do mnie będzie miał szczęśliwą rękę i przełamie tą złą passę . Pozdrawiam i wszystkiego dobrego.
Awatar użytkownika
kostraczek
Posty: 1134
Rejestracja: 27 lip 2014 14:53

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: kostraczek »

gust ja chodzilam do R, w invimedzie i tragedia. Szkoda pisac. Byłam tez u Z. i D. i to samo, żenada.


Powodzenia :)
9 cykli stym.(c), (l)
Problemy hormonalne
D :love:
ivanka80
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2015 12:47

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: ivanka80 »

Ja przechodziłam podobnie jak Ty w Invimedzie zabieg inseminacji. Nie spotkałam się nigdy z jakimiś przykrościami czy niekompetencją. Przez cały proces leczenia przeprowadził mnie jeden lekarz do tego miałam opiekuna - koordynatora medycznego, który wspierał mnie podczas leczenia. Wszystko co było dla mnie niezrozumiałe wyjaśniał koordynator, pomagał też przy całej formalności do której nie miałam głowy przez stres związany z sytuacją. Który lekarz zajmował się Tobą w Invimedzie?
oluska_m
Moderator Dokarmiam bociana ;)
Posty: 9348
Rejestracja: 14 wrz 2012 21:42

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: oluska_m »

Dziewczyny, przypominam że ten wątek poświęcony jest klinice INVICTA ;)
Na rozmowy na temat Invimedu zapraszam na wątek http://www.nasz-bocian.pl/bb/viewtopic.php?t=27627

2 IFV, 7 transferów

Aniołki [*] [*] [*] :cry2:

25.07.2016  :love: 
Piotruś


17.06.2019 :love: Michaś


Awatar użytkownika
kostraczek
Posty: 1134
Rejestracja: 27 lip 2014 14:53

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: kostraczek »

oluska_m :ukłon:
9 cykli stym.(c), (l)
Problemy hormonalne
D :love:
karina81
Posty: 15
Rejestracja: 01 paź 2015 13:26

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: karina81 »

Hej dziewczyny, ja miałam dwie nieudane inseminacje w Salvemedica i nic z tego nie wyszło, zastanawiamy się nad konsultacją w innej klinice. Ostatnio widziałam że w Invikcie jest promocja na bezplatne konsultacje, myślicie że warto skorzystać i skonsultować się z innym lekarzem czy na razie wstrzymać się ?
Awatar użytkownika
kostraczek
Posty: 1134
Rejestracja: 27 lip 2014 14:53

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: kostraczek »

karina81 mozesz skonsultowac ale zalezy na jakiego trafisz. P. namawia na invitro, a K. i J. ok.
9 cykli stym.(c), (l)
Problemy hormonalne
D :love:
oluska_m
Moderator Dokarmiam bociana ;)
Posty: 9348
Rejestracja: 14 wrz 2012 21:42

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: oluska_m »

W najbliższy poniedziałek specjalnie dla Was organizujemy konferencje on-line !!! Niebawem udostępnimy link do relacji ze studia. Liczymy na Wasz udział w dyskusji i komentarze na czacie.
A o czym będziemy rozmawiać..? Oczywiście o RAPORCIE :)
Już dziś serdecznie ZAPRASZAMY !!!

2 IFV, 7 transferów

Aniołki [*] [*] [*] :cry2:

25.07.2016  :love: 
Piotruś


17.06.2019 :love: Michaś


oluska_m
Moderator Dokarmiam bociana ;)
Posty: 9348
Rejestracja: 14 wrz 2012 21:42

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: oluska_m »

Zachęcam do zapoznania się z Raportem finalnym z 2015r. dot. Klinika Leczenia Niepłodności INVICTA w Warszawie

2 IFV, 7 transferów

Aniołki [*] [*] [*] :cry2:

25.07.2016  :love: 
Piotruś


17.06.2019 :love: Michaś


karina81
Posty: 15
Rejestracja: 01 paź 2015 13:26

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: karina81 »

kostraczek pisze:karina81 mozesz skonsultowac ale zalezy na jakiego trafisz. P. namawia na invitro, a K. i J. ok.
kostraczek, możesz coś więcej powiedzieć o lekarzach ? Nie leczyłam się tam jeszcze i nie wiem jacy lekarze kryją się pod Tymi inicjałami :)
Awatar użytkownika
kostraczek
Posty: 1134
Rejestracja: 27 lip 2014 14:53

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: kostraczek »

karina81 ja bylam u wszystkich sa jeszcze dwaj doktorzy na Niemoczynski i Neuberg. Ale wg mnie jezeli chcesz rozmawiac o inseminacji to najlepiej do lekarza na Jeżak. i do drugiego ktory ma na nazwisko Kunicki. Jak zadzownisz w recepcji to powiedzą. K i J sa empatycznymi bardzo fajnymi lekarzami a do tego kompetentnymi, (dwaj panowie na N. profesjonalni ale malo empatyczni, Pałaszewski. gadatliwy ale jego konik to invitro). Jak przyjdzesz to pewnie powiedza zeby pokazac wyniki itd i podejma decyzje co i jak, najwyzej zleca badania. Co do bezplatnych konsultacji to pewnie przydziela jakiegos byc moze innego. Była tez babka na Szpetnar. srednio miła, ale dobra tez, teraz jej nie widzialam wiec nie wiem czy przyjmuje czy nie. Ogolnie ja mam wrazenia na plus a przeszłam z innej kliniki.
Ostatnio zmieniony 08 paź 2015 12:00 przez kostraczek, łącznie zmieniany 1 raz.
9 cykli stym.(c), (l)
Problemy hormonalne
D :love:
oluska_m
Moderator Dokarmiam bociana ;)
Posty: 9348
Rejestracja: 14 wrz 2012 21:42

Re: KLINIKA INVICTA W WARSZAWIE

Post autor: oluska_m »

Kostraczek pisz proszę pełne nazwiska lekarzy, ten dział temu służy.
A na pewno ułatwi to życie tym, które dopiero szukają miejsca dla siebie i nie są obeznane w klinikach i lekarzach :)

2 IFV, 7 transferów

Aniołki [*] [*] [*] :cry2:

25.07.2016  :love: 
Piotruś


17.06.2019 :love: Michaś


ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdzie się leczyć?”