Wieża z klocków

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

husmus
Posty: 94
Rejestracja: 23 cze 2003 00:00

Wieża z klocków

Post autor: husmus »

Przeczytaliśmy jednym tchem i z paczką chusteczek. Sponatniczność, prawdziwa miłość i wszechobecne szczęście.
Ale kilka sytuacji mnie przeraziło - co odpowiedzieć "uczynnej" sąsiadce, która ma czelnośc powiedzieć do małego Piotrusia - "ta pani nie jest twoją mamą".
Zaczęliśmy o tym rozmawiać i zastanawialiśmy się jak się zachować gdyby ...... Ale nie doszliśmy do żadnych sensownych wniosków.
buniek
Posty: 482
Rejestracja: 18 sty 2003 01:00

Post autor: buniek »

Husmus, na stronie głównej bociana są trudne pytania, zajżyj nadrugą zakładkę, pyt. 7: "W naszej obecności do naszego adoptowanego dziecka:
To nie są twoi prawdziwi rodzice!" :wink:
Awatar użytkownika
LALA27
Posty: 1183
Rejestracja: 07 cze 2002 00:00

Post autor: LALA27 »

Ja "wierzę" przeczytała w jednej sekundzie .Dopiero potem czytałam drugi raz i trzeci i kolejny.Za każdym razem odnajdywałam tam inne problemy i inne odpowiedzi na moje pytania .Książka jest super tak samo jak Jeż i Dom Malowany.Polecam jako lekturke prawie obowiązkową!
Szczęśliwa mama Zosi i Frania:):)
ket
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2003 00:00

Weża z klocków

Post autor: ket »

"Wieża", "Dom" i "Jeż" to nie "prawie" ale absolutnie obowiązkowa lektura. Polecam ja moim znajomym, których to (na szczęście) bezpośrednio nie dotyczy.
Awatar użytkownika
mufka121
Posty: 79
Rejestracja: 19 maja 2003 00:00

Post autor: mufka121 »

Zgadzam sie - to lektury obowiazkowe. Szkoda, ze nie ma wiecej takich ksiazek
Awatar użytkownika
Marek
Posty: 1207
Rejestracja: 29 wrz 2002 00:00

Post autor: Marek »

Ja bardzo przepraszam, ze sie tu wcinam, ale chcialem zadac takie pytanko:
Jak Wam sie podoba "Dom Malowany" ale jako ksiazka (nie chodzi mi o tresc, bo tresc jak wszyscy wiemy jest fantastyczna).
Chodzi mi o to jak Wam sie podoba wydanie, i wogole Wasze opinie?
Awatar użytkownika
Ilona
Posty: 492
Rejestracja: 23 paź 2002 00:00

Post autor: Ilona »

Jeżeli pozwolicie, to dorzucę jeszcze jedną książkę do listy lektur obowiązkowych, ktorą rozprowadza KOAO Łódź (w którym pracuje Nasza Nieoceniona Madźka): "Potrzebuję rodziców od zaraz."
Awatar użytkownika
Horacy
Posty: 58
Rejestracja: 22 wrz 2003 00:00

Post autor: Horacy »

Ilona pisze:Jeżeli pozwolicie, to dorzucę jeszcze jedną książkę do listy lektur obowiązkowych, ktorą rozprowadza KOAO Łódź (w którym pracuje Nasza Nieoceniona Madźka): "Potrzebuję rodziców od zaraz."
Przed chwilą Maźka obiecała mi wysłać. Czy to nir Ty, Ilonko, wspominałaś na "adoptuj" o tej książce? :lol: Madźka pytała skąd wiem :lol:
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

:hihi: nie ma to jak anonimowość w internecie! Świat jest taki mały...
Awatar użytkownika
Horacy
Posty: 58
Rejestracja: 22 wrz 2003 00:00

Post autor: Horacy »

Madżka, nie darmo nasz admin wyświetla prawa Murphy'ego na początku. Któreś napewno o tym zjawisku traktuje :DD: Ale efekt osiągnięty (książka) :lol:
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2003 14:42 przez Horacy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Horacy
Posty: 58
Rejestracja: 22 wrz 2003 00:00

Post autor: Horacy »

Marek pisze:Ja bardzo przepraszam, ze sie tu wcinam, ale chcialem zadac takie pytanko:
Jak Wam sie podoba "Dom Malowany" ale jako ksiazka (nie chodzi mi o tresc, bo tresc jak wszyscy wiemy jest fantastyczna).
Chodzi mi o to jak Wam sie podoba wydanie, i wogole Wasze opinie?
Może poligraf albo introligator sie do czegoś przyczrpi, dla mnie jest super :lol:
Awatar użytkownika
Coco
Posty: 67
Rejestracja: 20 lis 2002 01:00

Post autor: Coco »

Madźka pisze::hihi: nie ma to jak anonimowość w internecie! Świat jest taki mały...
8) 8) 8)
No cóż mam powiedzieć, Horacy i Madźka???? :D :D :D :roll:
Awatar użytkownika
kasiavirag
Posty: 4121
Rejestracja: 24 lip 2002 00:00

Post autor: kasiavirag »

Wieża z klocków dla Nas i rodziny...

Jeż - dla naszego biologicznego synka, tylko dobrze, że mu wytłumaczyłam, że to nie o niego chodzi bo po przeczytaniu bajki wzruszony pytałczy tak z nim było???

DOM - najpiękniej wydana książka o prawdzie i bardzo mi bliska a teraz Magda piszę na bocianie dalej. Drukuję i wklejam kolejne kartki. To jest życie!


Tych rodziców co od zaraz potrzeba to też bym chętnie poczytała!!!! Madźka, czy to da się gdzieś kupić???? (sorki bo trochę niedoinformowana jestem...)


Pa
Kasia, mama (z)mieszana, ale się porobiło...
Awatar użytkownika
Horacy
Posty: 58
Rejestracja: 22 wrz 2003 00:00

Wieża z klocków

Post autor: Horacy »

Narobiłem zamieszania, ale podobno od śmiechu przepona sie ćwiczy :lol:
Awatar użytkownika
Doris
Posty: 1478
Rejestracja: 17 cze 2002 00:00

Post autor: Doris »

Wiem, że na tym wątku dawno już nikt nie pisał ... ale ja nie mogę znaleźć, gdzie można kupić:

"Dom Malowany"
"Jeż"
"Wieża z klocków"
"Poszukuję rodziców od zaraz"
i może coś więcej.

Może ktoś znalazł jakiś adres internetowy lub jakieś inne źródło ? :help:
Będę bardzo wdzięczna :love:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”