CO TO Z TĄ CIĄŻĄ? PROSZĘ O RADĘ

dr n. med. Jan Domitrz
Od 1989 roku pracuje w Zakładzie Endokrynologii Ginekologicznej AM w Białymstoku kierowanym przez dr hab. Sławomira Wołczyńskiego. Od 1991 roku jest członkiem Zespołu IVF ET kierowanego przez prof. Mariana Szamatowicza. Zajmuje się szeroko rozumianą medycyną rozrodu a w szczególności endokrynologią rozrodu oraz embriologią. Przyjaciel Naszego Bociana.

Prof. dr hab. Jacek Szamatowicz
Od 1990 roku pracuje w Klinice Ginekologii AM w Białymstoku kierownej przez prof. Mariana Szamatowicza. Od 1993 czynnie uczestniczy w pracach zespołu pozaustrojowego zapłodnienia. Tematem szczególnego zainteresowania jest medycyna rozrodu oraz endoskopia.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
spragniona

CO TO Z TĄ CIĄŻĄ? PROSZĘ O RADĘ

Post autor: spragniona »

Dzień dobry.
Mam takie nurtujące mnie pytanie. Od dwóch już tygodni nie mam miesiączki, robiłam trzy razy test ciążowy sikany i wyszły wszystkie pozytywnie, nawet robiłam dwa razy test z krwi na hcg i wyszły następująco:
372,7
po trzech dobach 1216,2
Na początku trochę mnie bolały jajniki a teraz już nic mnie nie boli prócz troszeczkę piersi. Boję się że coś jest nie tak, że to nie jest ciaża. Moja pani doktor nastraszyła mnie że to może być torbiel w macicy i wogóle że jak ja biorę duphaston to nie robi się testów na hcg.
Teraz jestem skołowana bo niewiem co mam robić. Tak długo czekam na tę ciążę że niewiem co zrobię jak się okaże że.... aż starch pomyśleć.
Nigdy mi się okres nie spoźniał.
Proszę mi coś poradzić.

Jan Domitrz
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana

Re: CO TO Z TĄ CIĄŻĄ? PROSZĘ O RADĘ

Post autor: Jan Domitrz »

spragniona pisze:Dzień dobry.
Mam takie nurtujące mnie pytanie. Od dwóch już tygodni nie mam miesiączki, robiłam trzy razy test ciążowy sikany i wyszły wszystkie pozytywnie, nawet robiłam dwa razy test z krwi na hcg i wyszły następująco:
372,7
po trzech dobach 1216,2
Na początku trochę mnie bolały jajniki a teraz już nic mnie nie boli prócz troszeczkę piersi. Boję się że coś jest nie tak, że to nie jest ciaża. Moja pani doktor nastraszyła mnie że to może być torbiel w macicy i wogóle że jak ja biorę duphaston to nie robi się testów na hcg.
Teraz jestem skołowana bo niewiem co mam robić. Tak długo czekam na tę ciążę że niewiem co zrobię jak się okaże że.... aż starch pomyśleć.
Nigdy mi się okres nie spoźniał.
Proszę mi coś poradzić.
Dufaston nie wpływa na wyniki testu ....!!!! prawdopdobnie jest wszytko ok za tydzien warto zrobic usg z POWAZANIEM jd

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niepłodność - pytania do eksperta z Białegostoku”