Matka biologiczna złożyła wniosek o przywrócenie praw

W oczekiwaniu na ten telefon... i pierwsze dni po nim.

Moderator: Moderatorzy moja adopcyjna droga

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gość

Re: Matka biologiczna złożyła wniosek o przywrócenie praw

Post autor: Gość »

niestety rozprawa dopiero przed świętami.... czekamy. Czekam na Bożonarodzeniowy cud ;-)
alexa79
Dokarmiam bociana ;)
Posty: 24877
Rejestracja: 31 paź 2009 01:00

Re: Matka biologiczna złożyła wniosek o przywrócenie praw

Post autor: alexa79 »

asikczek mocno zaciskam :bigok:
tati-ana
Posty: 365
Rejestracja: 06 sty 2012 15:36

Re: Matka biologiczna złożyła wniosek o przywrócenie praw

Post autor: tati-ana »

O matko i córko, litości nie ma... Co za terminy :(

Za ten Wasz cud z całej siły trzymam :bigok: Niech rodzina w końcu będzie w komplecie!!!
Zuzuzela
Posty: 53
Rejestracja: 09 paź 2014 20:45

Re: Matka biologiczna złożyła wniosek o przywrócenie praw

Post autor: Zuzuzela »

Asikczek
Trzymamy kciuki :bigok: i modlimy się o Wasz Bożonarodzeniowy Cud
Kocham Cię Księżniczko-Alkaidko (locznikowo sześć i pół loku)
trnado12
Posty: 300
Rejestracja: 24 lip 2013 22:13

Re: Matka biologiczna złożyła wniosek o przywrócenie praw

Post autor: trnado12 »

Sady mi rozkladaja konstrukcje pisze rozkladaja bo nie bede brzydko pisac na forum:D super data rozprawy naorawde gratulacje dla sedzi!!! Ludżie serca nie maja!!!
trnado12

"Wczoraj, kiedy twoje imię ktoś wymówił przy mnie głośno, tak mi było jakby róża przez otwarte wpadła okno..."
Leeleeth
Posty: 905
Rejestracja: 06 sie 2013 16:59

Re: Matka biologiczna złożyła wniosek o przywrócenie praw

Post autor: Leeleeth »

Tak sobie myślę o tym malutkim chłopczyku i serce pęka tak jak i na myśl o Waszej udręce. Takie działanie jest na szkodę dziecka.
Mam pytanie czy mb odwiedza Małego?
Pozdrawiam Was serdecznie, często o Was myślę. Zaciskam kciuki z całej mocy aby świąteczny termin przyniósł rozwiązanie.
Dużo siły życzę.
16.07.2013 pierwsza wizyta w OA

19.09.2014 Małpka jest nasz

29.08.2015 złożenie podania o córeczkę

Czekamy. . .
Awatar użytkownika
Gość

Re: Matka biologiczna złożyła wniosek o przywrócenie praw

Post autor: Gość »

Nie odwiedza... od połowy ubiegłego roku. Dopiero w marcu br upomniała się o widzenia, ale wtedy już byliśmy my i dyrektorka DD się nie zgodziła, potem były badania w RODKu gdzie tym bardziej wyszło, że kontakty nie są wskazane.
tati-ana
Posty: 365
Rejestracja: 06 sty 2012 15:36

Re: Matka biologiczna złożyła wniosek o przywrócenie praw

Post autor: tati-ana »

To naprawdę woła o pomstę do nieba... :firing:
dana6
Posty: 525
Rejestracja: 23 lip 2009 00:00

Re: Matka biologiczna złożyła wniosek o przywrócenie praw

Post autor: dana6 »

asikczek pisze:Nie odwiedza... od połowy ubiegłego roku. Dopiero w marcu br upomniała się o widzenia,
i to się w Polsce nazywa "dobro dziecka"...KOSZMAR.
asikczek a za pozytywne zakończenie sprawy na korzyść dziecka i Waszą trzymam kciuki już od dawna. =ooo*
candace
Posty: 23
Rejestracja: 10 kwie 2012 18:05

Re: Matka biologiczna złożyła wniosek o przywrócenie praw

Post autor: candace »

Ja również czytam, regularnie zaglądam i z niecierpliwością czekam na pozytywne dla Was rozstrzygnięcie. Trzymam mocno kciuki i przesyłam serdeczne pozdrowienia. Wierzę, że wszystko dobrze się ułoży!
Kalka58
Posty: 148
Rejestracja: 19 maja 2011 22:15

Re: Matka biologiczna złożyła wniosek o przywrócenie praw

Post autor: Kalka58 »

i... czekam od wigilii na wieści
Leeleeth
Posty: 905
Rejestracja: 06 sie 2013 16:59

Re: Matka biologiczna złożyła wniosek o przywrócenie praw

Post autor: Leeleeth »

Wszyscy czekamy :neutral:
16.07.2013 pierwsza wizyta w OA

19.09.2014 Małpka jest nasz

29.08.2015 złożenie podania o córeczkę

Czekamy. . .
Miniula
Posty: 755
Rejestracja: 16 kwie 2012 19:38

Re: Matka biologiczna złożyła wniosek o przywrócenie praw

Post autor: Miniula »

Czytam i mnie trafia. Ta sprawa pokazuje czarno nq białym KTO liczy się dla sąduc/ systemu. Nie jest to dziecko.
Dziecko spędza Święta bez rodziców. Kolejne święta bez rodziców.
W tym wieku dla dziecka każdy miesiąc bez rodziców to nieodwracalne szkody emocjonalne. Ale dla systemu to bez znaczenia. To jest przerażające. Trzymam kciuki mocno.

Cuda czasami przybierają formę, jakiej się nie spodziewaliśmy, o jaką nie prosiliśmy, jaka może nas niekiedy przerażać. Ale nadal są cudami, odpowiedzią na nasze modlitwy... A może po prostu wynikiem naszej pracy...

Miniek już Miniulowy :love:

Nela8


Awatar użytkownika
Gość

Re: Matka biologiczna złożyła wniosek o przywrócenie praw

Post autor: Gość »

no cóż.... kolejna rozprawa za nami i kolejna klapa.Mb znowu się nie stawiła, tym razem doniosła L4 i sprawa przeniesiona na luty. Z naszej strony 21.11 poszedł do sądu wniosek, sędzia go nie rozpatrzyła. :twisted: Mogła go po prostu odrzucić, a ona nawet nie rozpatrzyła, czekaliśmy miesiąc :mur: , dzwoniliśmy. Najpierw było wszystko ok,a potem po 2 tyg okazało się, że nie wpłaciliśmy 40zł za wniosek.Zaraz tego samego dnia zrobiliśmy przelew, znowu dzwoniliśmy. Sędzia nie raczyła nawet spojrzeć na nasz wniosek.
U Małego pojawił się regres zachowań, znowu piszczy i wali głową o podłogę.... KOSZMAR. Święta były smutne, wigilię spędziliśmy sami w domu, nie chcielismy iść do mojej siostry, która z całą swoją rodziną i moimi rodzicami spędzali Wigilię razem.
po ostatniej sprawie mam wrażenie, że nawet w DD tracą nadzieję, że zostaniemy rodzicami Małego. Rozmawialiśmy z opiekunką prawną i zadaliśmy jej pytanie wprost, czy mamy się wycofać. Powiedziała, że ona sama już nie wie co robić.
natalek75
Posty: 378
Rejestracja: 31 sie 2011 10:39

Re: Matka biologiczna złożyła wniosek o przywrócenie praw

Post autor: natalek75 »

asikczek naprawde współczuję wam i nie dziwie sie waszego pytania do OP nie jedna osoba juz by się wycofała. Życzę wam dużo mądrości i sily w podejmowaniu dalszych decyzji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moja adopcyjna droga”