OROZ "NASZ DOM" na Bielanach (WARSZAWA)

Dyskusje o ośrodkach adopcyjnych, panujących w nich zasadach, procedurach, szkoleniach. Nie wiesz jaki wybrać ośrodek? Jak przebiega procedura adopcyjna? To forum jest dla Ciebie.

Moderator: Moderatorzy ośrodki i procedury adopcyjne

Awatar użytkownika
Natis
Posty: 68
Rejestracja: 30 mar 2005 00:00

Post autor: Natis »

Czesc Malgosik mam nadzieje ze ktorko bedziecie czekali. Nasi znajomi czekaja w tym osrodku i narazie zdobyli kwalifikacje i nie wiedza jeszcze ile beda czekali ale wrazenia maja bardzo pozytywne i mowia ze ludzie pracujacy w osrodku sa bardzo przyjazni.......
A jak wyglada okres oczekiwania - czy jest rownie dlugi jak u nas na Szpitalnej?
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

Natis pisze: A jak wyglada okres oczekiwania - czy jest rownie dlugi jak u nas na Szpitalnej?
z pewnoscia krotszy!!!. nic nie pobije szpitalnej. :twisted:
natis, namow znajomych zeby sie ujawnili.
ja tez widze ze ludzie tam pracujacy pracuja z powolania, z nie z obowiazku.
pozdrawiam.
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
Żaba
Posty: 2484
Rejestracja: 20 kwie 2002 00:00

Post autor: Żaba »

Gosia Ty wiesz co :wink: :cmok:

trzymam kciuki za krótkie czekanie :D
Piotrek 2004r. i Ola 2006r.
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

zaba, natis, deliza, sowa, aga - dzieki.
jutro jeden osrodek ma odebrac papiery z drugiego (za nasza zgoda oczywiscie). a w polowie tygodnia chcemy sie wybrac osobiscie na szpitalna " z pozegnaniem" :twisted:
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
Awatar użytkownika
Chaberek
Posty: 694
Rejestracja: 04 cze 2002 00:00

Post autor: Chaberek »

Gosia jesteśmy z Wami i trzymamy :bigok:
a zresztą sama wiesz co chę powiedzieć :wink: :cmok:
Agnieszka Mariusz i [url=http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=20034]MAŁE CHABERKI DWA[/url]
Awatar użytkownika
sgi
Posty: 15
Rejestracja: 09 sty 2006 01:00

Post autor: sgi »

Witam Wszystkich serdecznie :flowers:
Od paru miesięcy podczytuję wątki na "Bocianie" ale do tej pory się nie ujawniałam. Może dlatego, że nie należałam do żadnego ośrodka.
Dzięki mojej kochanej szwagierce ( nick: Haniulek) :cmok: zdecydowaliśmy się w końcu na jakiś ośrodek. Został nim "Nasz Dom". Od środy zaczynamy spotkania :D Jesteśmy bardzo podekscytowani. Na bieżąco będziemy śledzić wątek i oczywiście uczestniczyć w dyskusjach :happy:
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i mocno trzymama kciuki za wszytkich :!:
Awatar użytkownika
Haniulek
Posty: 1705
Rejestracja: 03 mar 2005 01:00

Post autor: Haniulek »

Witaj sgi :cmok:
Nareszcie :DDD:

Oczywiście mocno trzymam kciukaski za Was :bigok: abyście jak najkrócej czekali na Wasze dzieciątko, żeby szybko zadzwonił TEN upragniony :telefon:

I koniecznie dajcie znać jak było na pierwszym spotkanku :D
Szymon (04.2006)
Matylda (05.2011)
:love:
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

sgi,
NARESZCIE SIE UJAWNILISCIE! WITAMY SERDECZNIE. :clown:
prawda ze to mile i ekstytujace wiedziec ze w koncu sie bedzie rodzicami???
w srode zaczynacie warsztaty czy spotkanie z psychologiem?
kto was prowadzi?
===================
nasze osrodki (byly i obecny) wymienily dzis uklony grzecznosciowe. umowily sie, ze szpiatalna przygotuje nasze papiery i opinie o nas, lacznie z wizyta domowa, a bielany dadza kwalifikacje.
pozdrawiam wszystkich.
kto jeszcze czeka w naszym osorodku?
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
Awatar użytkownika
sgi
Posty: 15
Rejestracja: 09 sty 2006 01:00

Post autor: sgi »

Malgosik,
Dzięki za miłe powitanie :D Ciesze sie że będę mogła dzielić sie z Wami radościami, obawami i oczywiście informacjami na temat przebiegu naszych starań o ukochaną córeczkę :flowers:
W środe zaczynamy warsztaty. Nie wiem kto nas będzie prowadził dalej. Pierwsze spotkanie mieliśmy z przesympatycznym Panem, który nam opowiadał o Ośrodku i kryteriach , które powinniśmy spełniać. Jesteśmy pełni nadziei na przyszłość i bardzo szczesliwi :lov2:
Jestem ciekawa czy jeszcze ktoś z tego wątku zaczyna razem z nami?
Byłoby fajnie :D

Haniulku mój kochany,
Wiesz że bedziesz pierwszą, której bedziemy przekazywać wszystkie więści dotyczące Twojej bratanicy :D
Awatar użytkownika
Chaberek
Posty: 694
Rejestracja: 04 cze 2002 00:00

Post autor: Chaberek »

Gosia to już bliżej niż dalej :D
Agnieszka Mariusz i [url=http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=20034]MAŁE CHABERKI DWA[/url]
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

sgi pisze: Jestem ciekawa czy jeszcze ktoś z tego wątku zaczyna razem z nami?
Byłoby fajnie :D

:D
oooooooooooooo, na pewno.
sgi, coreczki sa suuuuper 8) .
chaberku, dziekujemy. ja tez wreszcie czuje "wiatr w zaglach".
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
Awatar użytkownika
LALA27
Posty: 1183
Rejestracja: 07 cze 2002 00:00

Post autor: LALA27 »

JA też podpisuję się pod Agą.
Gocha będzie dobrze , teraz czekamy na telefon:):):):)
Szczęśliwa mama Zosi i Frania:):)
Awatar użytkownika
Haniulek
Posty: 1705
Rejestracja: 03 mar 2005 01:00

Post autor: Haniulek »

sgi :bigok: za dzisiejsze spotkanie!

No i oczywiście niecierpliwie czekam na relację 8)
Szymon (04.2006)
Matylda (05.2011)
:love:
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

sgi,
my tez :bigok: bardzo goraco w ten mrozny dzien. zawsze wspominam takie spotkania jako cos milego - mozna "zajrzec ws siebie"
jesli chodzi o nas, to jutrzejsze spotkanie odwolano, poniewaz "nie ma takie potrzeby". i to dobra wiadomosc - jeszcze tylko spotkanie w domu. rownoczesnie w panice zbieramy wszystkie dokumenty (wczoraj bylam u lekarza i od reki dostalam zaswiadczenie, ale chyba na zasadzie "po znajomosci", poniewaz ta sama pani wydawala mi zaswiadczenie 3 lata temu przy nikicie). :lol: . musimy sie wyrobic do 21 stycznia, poniewaz wtedy prowadzaca nas pani lidka ze szpitalnej wyjezdza na ferie, a przedtem wpadnie do nas na wizyte domowa, zeby wystawic opienie. wiec bedziemy miec dwie wizyty domowe - ze starego i nowego osrodka. zagmatwane to wszystko... :roll: , ale przynajmniej czuje przez skore ze wreszcie zbliza sie do szczesliwego juniorowego finalu.
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
Awatar użytkownika
sgi
Posty: 15
Rejestracja: 09 sty 2006 01:00

Post autor: sgi »

Witam
Dziękuję za :bigok: Szczerze mówiąc trochę sie denerwuję. Wiem że na takich spotkaniach dużo sie opowiada o sobie, o swoich odczuciach, obawach itp. Nie wiem czy potrafie sie otworzyć przed innymi i opowiadać o tym wszystkim. Nigdy tego nie robiłam w szerszym gronie.
Zobaczymy jak będzie :D
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ośrodki i procedury adopcyjne”