informacje o dr sanockiej/poznan

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
elfi
Posty: 31
Rejestracja: 04 mar 2004 01:00

informacje o dr sanockiej/poznan

Post autor: elfi »

powiedzcie czy mialyscie kontakt z ta pania doktor i co myslicie o wizycie u niej, dla mnie to bardzo wazne czekam :cry:
Awatar użytkownika
Wafel
Posty: 7455
Rejestracja: 06 lis 2003 01:00

Post autor: Wafel »

Elfi, ja się u niej nie leczę, ale znam osoby, które ją sobie bardzo chwalą. Również tu na forum znajdziesz o niej dobre opinie.
Rozumiem, że też jesteś z Poznania??????
Oluś 2006 Alicja 2008 i 3 Aniołki
Awatar użytkownika
Ola1232
Posty: 607
Rejestracja: 01 maja 2003 00:00

Post autor: Ola1232 »

Dr. Sanocka odzywa się na naszym forum. Choć osobiscie jej nie znam po wymianie kilku maili muszę stwierdzić, że na pewno jest zaangażowana w to co robi a to bardzo ważne. Ludziska ją chwalą- także myślę, ze to dobry wybór. Pozdrawiam równiez z Poznania;-)
Antos(ia)
Posty: 1201
Rejestracja: 10 gru 2003 01:00

Post autor: Antos(ia) »

ja jestem bardzo zadowolona :D i polecam (Wafelkowi na spotkaniu o niej caly czas nawijalam hihi)
anonymouse026
Posty: 933
Rejestracja: 04 mar 2002 01:00

Post autor: anonymouse026 »

Ja też polecam Panią dr Sanocką. Jest zaangazowana i zawsze znajdzie czas dla pacjenta nawet takiego jak ja poza Poznaniem. Pozdrawiam i polecam. :D
Awatar użytkownika
Iwona26
Posty: 197
Rejestracja: 11 sty 2002 01:00

Post autor: Iwona26 »

Dla mnie to najlepszy lekarz pod słońcem, dzięki niej mam córkę. Leczenie u niej dawało nadzieję, na pewno nie było eksperymentowaniem. To prawdziwy fachowiec i przede wszystkim osoba, która traktuje każdy przypadek bardzo indywidualnie.
Awatar użytkownika
cysia
Posty: 1223
Rejestracja: 20 wrz 2005 00:00

Post autor: cysia »

Sanosia leczy teraz na Podgórnej.Byliśmy zadowoleni,ale proponowała już inseminację,a my jeszcze nie chcemy.Trochę obskurny gabinecik.Tel. do rejestracji:8528108
Awatar użytkownika
actina
Posty: 171
Rejestracja: 08 lut 2004 01:00

Post autor: actina »

cysia pisze:Trochę obskurny gabinecik.
:roll: ty chyba w obskurnym gabinecie kobieto nie bylas :lol: jezeli ten gabinet jest obskurny to ja jestem...
ot zwykly gabinet nie to co w intermedice
Awatar użytkownika
cysia
Posty: 1223
Rejestracja: 20 wrz 2005 00:00

Post autor: cysia »

Może masz rację...Ten gabinet był najmniejszy,ale to nie problem.Czy nadal fotelik stoi przodem do drzwi wejściowych?I to bez namiastki prywatności?
netka
Posty: 3615
Rejestracja: 26 paź 2003 00:00

Post autor: netka »

Ja mam niestety odmienne zdanie o pani dr...Owszem co do wiedzy "plemnikowej" specjalistka, ale mi nie zaproponowała nic poza stymulacjami i żadnego planu co do dalszego leczenia- ot tak z cyklu na cykl...No i strasznie "roztrzepana" i wiecznie w pośpiechu...
Dwoje Rozrabiaków :-)
Awatar użytkownika
actina
Posty: 171
Rejestracja: 08 lut 2004 01:00

Post autor: actina »

cysiu nie wiem kiedy ty tam bylas ale ja chodze od paru lat i fotel zawsze byl z boku a nie na przeciw drzwi a po dwa nigdy nikt nie wchodzil do gabinetu - raz na mojej wizycie zapukano i czekano grzecznie za drzwiami dr powiedziala -nie. nikt nie wchodzil na sile ani nic.
zauwazylas jaki dobre nowe usg tam maja?
nie wiem czy wiesz ale zmienil sie tez wlasciciel tej kliniki i zaszlo tam pare zmian

cysiu stwierdzam po twoich wypowiedziach ze nigdy nie bylas np. u lekarzy z polnej (znanych) gdzie ich gabinety - to 20 letnie fotele i stare szafy z narzedziami i lekami - to dla mnie jest obskurne boje sie takich gabinetow gdzie brak techniki, a wzierniki metalowe...naprawde boje
sam gabinet nie jest rewelacyjny bo to nie ta klasa klinik nastaviona na drogie programy typu ivf czy icsi - invitromedica czy vital medica gdzie fotele wygladaja jak z filmow s-f, po namysle stwierdzam ze sama korvite (poki dzialala ginekologia na 5 pietrze a nie wiem czy dziala od 4 lat) tez moglabys nazwac obskurna jak i klinike na glogowskiej - medima, pewnie wiele innych gabinetow pywatnych
to po prostu zwykly gabinet

moge sie zgodzic z netka itd ale gabinetu bym sie nie czepiala naprawde :)
poza tym watek mowi o lekarzu a nie o tym jak wyglada gabinet Smile
Awatar użytkownika
cysia
Posty: 1223
Rejestracja: 20 wrz 2005 00:00

Post autor: cysia »

No cześć Actina! Masz rację-wątek jest o lekarzach.Jędrzejczak jest z Polnej,a u niego się leczyliśmy i nigdy już tam nie wrócimy,choćby miał nie wiem jaki gabinet.Zgadzam się z Netką,że Sanosia szybka(za szybka) do stymulacji.Kądziołka miał w zanadrzu jeszcze kilka podstawowych badań.A tak w ogóle myślę,że on zasługuje na swoje miejsce,a nie tak kątem u J...Kto zacznie?Może ty,Netka,masz już przecie śliczną Zosię...
Awatar użytkownika
lilka1
Posty: 227
Rejestracja: 25 lut 2004 01:00

Post autor: lilka1 »

netka pisze:Ja mam niestety odmienne zdanie o pani dr...Owszem co do wiedzy "plemnikowej" specjalistka, ale mi nie zaproponowała nic poza stymulacjami i żadnego planu co do dalszego leczenia- ot tak z cyklu na cykl...No i strasznie "roztrzepana" i wiecznie w pośpiechu...
mogę się podpisać
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”