Nie ma kwalifikacji

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Żaba
Posty: 2484
Rejestracja: 20 kwie 2002 00:00

Post autor: Żaba »

Moniczko dzięki
Awatar użytkownika
bella76
Posty: 5723
Rejestracja: 11 sie 2003 00:00

Post autor: bella76 »

Żabka :cmok: Trzymaj się dzielna kobieto. Wszystko musi się ułozyć, wierzę w to.
Awatar użytkownika
gosh
Posty: 1854
Rejestracja: 01 kwie 2004 00:00

Post autor: gosh »

Żaba znalazlam dzis ten watek szukajac dla kogos z Boćka linkow a propos braku kwalifikacji. I się zdziwilam. Bo wiem, ze masz synka Piotrusia i nawet znalazlam watek, ze juz w maju 2004 r. byl z Wami. Ale nie znalazlam (za dlugo musialabym szukac) o Waszych dalszych perypetiach... I jak w koncu udalo Wam sie odnalezc synka i czy w tym samym osrodku, ktory nie udzielil Wam najpierw kwalifikacji?? Napisz ze dwa słowa tu, proszę. Bo ten watek tak sie smutno konczy, a przeciez ma szczesliwe zakonczenie :D

Pozdrawiam!
Gosh, szczęśliwa mama Stasia Żołnierza :love:
Żaba
Posty: 2484
Rejestracja: 20 kwie 2002 00:00

Post autor: Żaba »

Ojej jak to dawno było. trudno mi do tego wracać :cry: Pani wizytujaca nas w domu powiedziała, że być może nasza kwalifikacja będzie przesunięta w czasie. Miesiąc później ta sama kobieta zadzwoniła do nas informując , że nie mamy kwalifikacji. później po burzy wywołanej niniejszym wątkiem Ośrodek wycofywał się i twierdził , że kwalifikacja jest. nie mniej nigdy nie dostaliśmy jasnej odpowiedzi pt. "jesteście państwo zakwalifikowania jako przyszli rodzice" co było dalej pozwolisz Gosh, że nie będe pisać (za dużo sie działo 8) ) fakt jest taki, że po czterech miesiącach od tej historii poznalismy Piotrka :D Dziwne to wszystko. teraz z perspektywy czasu wiem, że ja popełniłam jeden duży bląd. niepotrzebnie zgodziłam się aby Ośrodek próbował naprawiać moją rodzinę. ot tyle. Pozdrawiam
Piotrek 2004r. i Ola 2006r.
Żaba
Posty: 2484
Rejestracja: 20 kwie 2002 00:00

Post autor: Żaba »

Żaba pisze:Eee Wieloraczku moje dzieciątko to się chyba jeszcze nie urodziło :( Ale może wkrótce :lol:
hm.. Piotrek miał już dwa dni :D

przeczytałam cały wątek, smutne to wszystko było :cry:
Piotrek 2004r. i Ola 2006r.
Awatar użytkownika
Olus
Posty: 2083
Rejestracja: 22 wrz 2003 00:00

Post autor: Olus »

Ale za to Żabko jakie zakończenie :lol: Buziak dla Piotrusia :kiss:
Oluś z Filipkiem
[url=http://zp.prv.pl/i.php?ik=33][img]http://217.96.179.104/b/33.png[/img][/url]
Żaba
Posty: 2484
Rejestracja: 20 kwie 2002 00:00

Post autor: Żaba »

Oluś dzięki :cmok:

właśnie ze względu na zakończenie staram sie nie pamiętać tamtych chwil.
Piotrek 2004r. i Ola 2006r.
Bea_7
Posty: 4196
Rejestracja: 18 sty 2005 01:00

Post autor: Bea_7 »

Żaba :kiss:
Dużo przeszliście, cieszę się, że teraz juz jest dobrze!
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
gosh
Posty: 1854
Rejestracja: 01 kwie 2004 00:00

Post autor: gosh »

Dzięki Żaba za wyjaśnienie :cmok:
Przepraszam za przypomnienie tych smutnych przejsć, ale najważniejsze, ze zakoncoznych happy-endem :clap1:
No i skoro szczęsliwie się skończyło to chciałam żebyś coś niecoś opisała - tak dla czytajacych coby w czarną rozpacz nie wpadli ;) Bo link do tego wątku jest w Linkowni więc pewnie troche osób go czytało i moglo sie przestraszyc...

Jeszcze raz dzięki i życzę samych szczęśliwych rodzicielskich dni :):):)
Gosh, szczęśliwa mama Stasia Żołnierza :love:
Ula-la
Posty: 2557
Rejestracja: 13 sie 2002 00:00

Post autor: Ula-la »

aż ciarki mnie przechodzą, jak to sobie przypomnę...

ważnie, że skończyło się tak szcześliwie i cd będzie ;) !!!!

Mamusia Bartusia (kwiecień 2005) i Kasieńki (październik 2006) --> Bartek Pogromca i Kasia Zaskakiwanka


marta2004
Posty: 851
Rejestracja: 06 paź 2005 00:00

Post autor: marta2004 »

Bardzo się cieszę z tak dobrego zakończenia sprawy.
Awatar użytkownika
katavia
Posty: 378
Rejestracja: 25 maja 2004 00:00

Post autor: katavia »

Żabko,
Dziękuję Ci za odwagę z jaką napisałaś o Waszych przejściach...dzięki Tobie mam odwagę walczyć dalej :cmok:
Witaj CÓREŃKO!!!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”