genogram

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
mika18
Posty: 275
Rejestracja: 16 kwie 2004 00:00

genogram

Post autor: mika18 »

Cześć.W związku z kolejną sesją PRIDE mamy narysować genogram.Podpowiedzcie mi w takiej kwestii:jestem ja i mąż nie mamy dzieci to czy ten genogram to mamy byc tylko my dwoje czy nasze rodziny tzn.rodzice, rodzeństwo, dziadkowie itp. :?: Za każdą podpowiedź z góry bardzo dziękuję.Pozdrowionka... :?: :argue: :mur: :flowers:
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

Wasze rodziny - rodzice i rodzeństwo (ich dzieci), dziadkowie. Równiez Wasze ciąże, jeśli były.
W razie wątpliwości i pytań - służę pomocą. :)
Awatar użytkownika
mika18
Posty: 275
Rejestracja: 16 kwie 2004 00:00

dzięki

Post autor: mika18 »

Dziękuję Ci bardzo za podpowiedź.Gorąco pozdrawiam :D :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :piwo:
Jak by mi coś nie wychodzilo to sie odezwę PAAAAAAAA :roll:
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

morri pisze:Czy w geneogramie umieszczamy też rodzeństwo rodziców (czyli ciocie i wójkowie) oraz ich dzieci? Przyznam że rodzina mojego męża to chyba jakieś 60 osób już teraz. Powiedzcie czy imiona i nazwiska wpisywać czy tylko imiona. (mam na myśli panie wchodzące do rodziny i ich nazwiska panieńskie. I może macie jeszcze jakieś uwagi.
Prosze korzystajcie z wyszukiwarki. :)
morri
Posty: 98
Rejestracja: 22 maja 2003 00:00

Post autor: morri »

Madźka pisze:Wasze rodziny - rodzice i rodzeństwo (ich dzieci), dziadkowie. Równiez Wasze ciąże, jeśli były.
W razie wątpliwości i pytań - służę pomocą. :)
Czytałam to bo mam zwyczaj przegladać archiwa. :) Powiedz mi czy mówiąc
"Wasze rodziny - rodzice i rodzeństwo" - masz na myśli moje rodzeństwo czy rodzeństwo rodziców?
Pozdrawiam
Morri
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

Wszystko zależy od Was, ile chcecie w genogramie pokazać i czy chcecie się napracować. :D :roll:
Awatar użytkownika
maaj
Posty: 30
Rejestracja: 05 maja 2005 00:00

Post autor: maaj »

No właśnie to była robota :) . Przepytaliśmy nasze rodziny - poruszenie uzyskaliśmy niezłe.
Ruszyły się troszkę pordzewiałe kontakty. Okazało się, że ktoś miał narysować drzewo przodków w szkole, inny chce drzewo zaprezentować na swojej rodzinnej stronce. Praca okazała się trochę zbiorowa. Warto było, bo rodzina wysoka i szeroka.
Madźka - pozdrawiam.
morri
Posty: 98
Rejestracja: 22 maja 2003 00:00

Post autor: morri »

Oj tak tak
Dziękuję Ci Madźka bardzo. Napracowałam sie przy tym ale chyba było warto. :)
Pozdrawiam
Morri
Awatar użytkownika
mika18
Posty: 275
Rejestracja: 16 kwie 2004 00:00

Post autor: mika18 »

Witajcie!!!U mnie już od genogramu minął ponad rok a ciągle go pamiętam. Nieźle się napracowałam(było to ładnych parę godzin) ale warto było nie tylko ze względu na to, że nasz genogram był wzorcowy ale również dlatego że jeszcze bardziej przybliżyliśmy sobie nasze rodziny, nasze drzewo genealogiczne i teraz łatwiej bedzie nam wytłumaczyć wszystko naszemu synkowi jak trochę podrośnie.
POZDRAWIAM!!!!!
Cud jest najukochańszym dzieckiem wiary
a Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
MAMY CÓRECZKĘ!!!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”