Sprawa w sądzie

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
misienka
Posty: 2583
Rejestracja: 25 cze 2004 00:00

Post autor: misienka »

dzięki księciu, byłam wkurzona po wizycie lekarza i zapomniałam, że jest linkownia :?
poprostu facet doczepia się wszystkiego, ostatnio że hemoglobina (12,8 ) mogłaby być wyższa (!!) i po co 4 lata temu brałam coaxil i że miałam uraz nogi w 2003 (stłuczenie kolana) . nie wiem co mam zrobić, jestem zdrowa (jak narazie przynajmniej) ale mam takiego pecha do lekarzy...
Poryczałam się dzisiaj, niedość że sąs nie chce wydać preadopcji to jeszcze takie jaja mi lekarz domowy robi.
Wiem, zę to może śmieszne, ale jestem wkuta na maksa.
misienka zakochana bez pamięci w pulpeciku i loli
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

.....
Ostatnio zmieniony 26 sie 2010 13:24 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

JustynaW pisze:4. 10 wysłaliśmy wniosek do sądu o przysposobienie. Do tej pory nie dostaliśmy odpowiedzi. Czy jest jakiś określony czas na przysłanie przez sąd wezwania na sprawe??
Justyna, może trwac długo... w zaleznosci ile spraw ma sędzia i kiedy ma ławnicze sesje.
4 padziernika... to dopiero tydzień .... :(
Zadzwońcie, zapytajcie jaka jest sygnatura akt sprawy, u jakiego sędziego w referacie i czy nie ma wyznaczonego terminu i czy wszystko z dokumentami jest w porządku - zeby nie przesuwali terminu zewzględu na braki formalne.
A Osrodek nie wie nic?
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

........
Ostatnio zmieniony 26 sie 2010 13:26 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
haniaaa
Posty: 859
Rejestracja: 02 cze 2003 00:00

Post autor: haniaaa »

A my wniosek o przysposobienie złożyliśmy w lipcu, a sprawę mamy... jutro. 8O Mam nadzieję, że przeżyjemy i jutro będzie nasz wielki dzień. Pozdrawiam :)
Najszczęśliwsza mama Olusi (IV 2005 r.) i Zuzi (X 2006 r.)
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

Haniaaa, no i ??? :D
Awatar użytkownika
haniaaa
Posty: 859
Rejestracja: 02 cze 2003 00:00

Post autor: haniaaa »

Madźko, miałaś rację - to była formalność, w dodatku przyjemna! Dziękuję za wsparcie kilka tygodni temu, bo dzięki Tobie czekałam na ten dzień w miarę spokojnie. :cmok: Od dzisiaj nasza Ola jest nasza w 100%, a ja wciąż nie moge uwierzyć, że to już koniec - czego życzę wszystkim oczekującym na dzidzie lub mającym je w pieczy.
Najszczęśliwsza mama Olusi (IV 2005 r.) i Zuzi (X 2006 r.)
Ula-la
Posty: 2557
Rejestracja: 13 sie 2002 00:00

Post autor: Ula-la »

:lol: Haniaa - wielkie gratulacje !!!
strach ma wielkie oczy, co ? ;)

Mamusia Bartusia (kwiecień 2005) i Kasieńki (październik 2006) --> Bartek Pogromca i Kasia Zaskakiwanka


Awatar użytkownika
haniaaa
Posty: 859
Rejestracja: 02 cze 2003 00:00

Post autor: haniaaa »

Ula-lu, tak. :) Tymczasem było naprawdę miło, potwierdza się zdanie, które słyszałam przed sprawą, że dla sędziów adopcja to odpoczynek i przyjemność - tak to odebrałam. Dziwnie się czułam, będąc przesłuchiwana, nawet trochę chciało mi się śmiać, jak stanęłam przed tą "amboną". :oops: Parę razy też się wzruszyłam, np. przy pytaniach o to, czy nawiązałyśmy z Olą więź i czy - jeśli pojawi się potomstwo biologiczne - wciąż będzie naszą córką? Jejku, ta adopcja zrobiła ze mnie jakiegoś "rozklejucha" :bawling:. Dziękuję za gratulacje. :) Pędzę świętować naszą radość z mężulkiem. :) Pozdrawiam! :D
Najszczęśliwsza mama Olusi (IV 2005 r.) i Zuzi (X 2006 r.)
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

haniaaa pisze: Od dzisiaj nasza Ola jest nasza w 100%, a ja wciąż nie moge uwierzyć, że to już koniec.
Haniuuu, gratuluję 100%-wa Mamo!!! :D To nie koniec - to początek!!! Mam nadzieję i życze z całego serca - najpiękniejszej drogi dla Was i dla Oli! :cmok:

a teraz to już normalka... :wink:
Awatar użytkownika
haniaaa
Posty: 859
Rejestracja: 02 cze 2003 00:00

Post autor: haniaaa »

Magdo, z całego serca dziękuję. A co do normalki, to właśnie na nią chyba wszyscy czekamy. :D Pozdrawiam serdecznie!!
Najszczęśliwsza mama Olusi (IV 2005 r.) i Zuzi (X 2006 r.)
natabocian
Posty: 10956
Rejestracja: 08 gru 2002 01:00

Post autor: natabocian »

Gratulacje :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Karolka, Monika i Krzyś - trójka rozbójników :) :) :)
Awatar użytkownika
haniaaa
Posty: 859
Rejestracja: 02 cze 2003 00:00

Post autor: haniaaa »

Dziękuję, Nato!! :)
Najszczęśliwsza mama Olusi (IV 2005 r.) i Zuzi (X 2006 r.)
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

........
Ostatnio zmieniony 26 sie 2010 13:26 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

To zależy jakie postanowienie wyda Sąd.
Jeśli wyda, że od "dziś" to od dziś :) Postanowienie o powierzeniu pieczy nie musi się uprawomacniać (jak postanowienie o przysposobieniu), tylko jest natychmiast wykonalne.

Powodzenia! :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”