Sprawa w sądzie

Archiwum forum "Ośrodki i procedury adopcyjne"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

chica4
Posty: 2258
Rejestracja: 16 lis 2002 01:00

Post autor: chica4 »

Jestem pewn, ze wszystko potoczyło się pomyślnie, ale koniecznie napisz jeszcze dzisiaj jak było!!! Wszyscy czekamy z niecierpliwością!!!
Awatar użytkownika
Bear
Posty: 769
Rejestracja: 07 cze 2002 00:00

Post autor: Bear »

Moja cierpliwosc tez jest wystawiona na wielka probe, a raczej jestem spokojny mis i byle co mnie z rownowagi nie wyprowadza. Rozmawialismy z roznymi znajomymi i dowiedzielismy sie ze jest po jednym sedzim (?) przypisanym do miejsca zamieszkania - no i mielismy pecha bo ten "nasz" ma dlugi ogon i tak dlugo wszystki ciagnie, inni w tym samym sadzie zalatwiaja sprawy szybciej. Myslalby kto ze stary jest ale gdzie tam, tak gdzies kolo 30 :roll:
Pozdrawiam Bear
Awatar użytkownika
Ania71
Posty: 1194
Rejestracja: 02 lip 2002 00:00

Post autor: Ania71 »

Hasiku Sławku i Mateuszku
Kolejny bardzo ważny dzień za Wami. To miłe, że sprawa w sądzie może być taka przyjemna. I Pani sędzina taka życiowa. Może na naszą sprawę zabiorę dyktafon nagram pewne deklaracje :D :D :D na wszelki wypadek :wink: :wink: :wink:
A teraz całkiem serio: GRATULUJEMY I CIESZYMY SIĘ OGROMNIE
groszek
Członek Stowarzyszenia
Posty: 568
Rejestracja: 05 mar 2002 01:00

Post autor: groszek »

Misiaczki, Hasiczki!!! OGROMNE GRATULACJE!!!
teraz to już na zawsze razem!!! bardzo się cieszę!!!
Misiaczki, troszkę cierpliwości musicie wykazać, ale teraz tylko na papier czekacie! :cmok:
Awatar użytkownika
Martyna
Posty: 388
Rejestracja: 04 sie 2002 00:00

Post autor: Martyna »

Misiaczki i Hasiki!
Cieszę się że wszystko juz za wami. Myślę że ten nadgrorliwy 30 letni sędzia trzyma się jakiś sobie znanych tylko procedur, dajcie mu szansę, tak na prawdę to juz tylko papierek!!! Co najważniejsze, za wami!!!
GRATULUJĘ!!!!
A odpowiadając na twoje pytanie, Hasiku, może dobrze byłoby gdybyś zadzwoniła do tego USC i zapytała o ich procedury. Wydaje mi się że powinni wysłać akt urodzenia pocztą ale gdyby mieli jakieś wątpliwości do danych (tak się podobno zdarza) lub po prostu natłok spraw to wszystko będzie się przedłużało.
My pojechaliśmy do USC zaraz po sprawie i panie były bardzo miłe, obiecały, że postarają się sporządzić nowy akt urodzenia na miejscu, gdy dostarczymy im uprawomocniony juz wyrok sądu. Jest to bardzo wygodne dla nas gdyz wszystko dzieje się poza naszym miejscem zamieszkania i wymaga dojazdów. Także do sądu zadzwoniliśmy aby powaidomić sekretariat że sami odbierzemy dokumenty i dostarczymy do USC. Na pewno wszystko będzie trwało krócej.
Martyna
Awatar użytkownika
malgosik
Posty: 5259
Rejestracja: 13 sty 2002 01:00

Post autor: malgosik »

MISIACZKI gratulacje. juz mozemy otworzyc szampana
malgosik- mama
NIKI ( 11. 2002) i
TUSI (11. 2007)
Awatar użytkownika
martaP
Posty: 138
Rejestracja: 05 paź 2002 00:00

Post autor: martaP »

HASIKOWA RODZINKO-GRATULACJE!!!!!!!!Nam przesłano akt urodzenia pocztą z USC.
Awatar użytkownika
Axela
Posty: 254
Rejestracja: 25 lut 2002 01:00

Post autor: Axela »

Ogromne gratulacje ! :)
Mama Ignasia
Awatar użytkownika
ksieciu
Posty: 1897
Rejestracja: 21 sty 2003 01:00

Post autor: ksieciu »

szrawa pisze:W przyszłym tygodniu mamy sprawę adopcyjną. Powiedzcie jakich pytań możemy się spodziewać?
dorcia33 pisze:Szrawo, nas pytano o podstawowe rzeczy, tak jak przygotowała do tego Cecylka: o warunki mieszkaniowe, pracę męża, dlaczego podjęlismy decyzję o adopcji i jak wygląda nasze nowe życie z maluchem. I czy chcemy zrezygnować, bo to ostatni moment :wink:
A na koniec sedzina wraz z ławniczkami porozczulały sie nad albumem ze zdjęciami
Adas - 29.04.2003r.

Patrysia - 26.01.2006r.
Madźka
Posty: 6214
Rejestracja: 25 paź 2002 00:00

Post autor: Madźka »

Szrawa, zajrzyj też tutaj: /phpbbforum/viewtopic.php?t=11712&start=15&postdays=0&postorder=asc&
Awatar użytkownika
lucja34
Posty: 263
Rejestracja: 17 paź 2004 00:00

Post autor: lucja34 »

jestem po sprawie , od wczoraj KRZYŚ jest już NASZ i nikt nam go nie odbierze ,
kochani , sprawa była poprostu super , sędzina też , wszystko trwało 20 minut ,
i warto zabrać zdjęcia , bardzo się wszystkim podobały
pozdrowienia
chica
Posty: 189
Rejestracja: 13 wrz 2004 00:00

Post autor: chica »

Lucja34, gratulacje!!!! :clap1:
Ula-la
Posty: 2557
Rejestracja: 13 sie 2002 00:00

Post autor: Ula-la »

Gratulacje !!! Oj tak - fotki są bardzo mile widziane :lol:

Mamusia Bartusia (kwiecień 2005) i Kasieńki (październik 2006) --> Bartek Pogromca i Kasia Zaskakiwanka


Awatar użytkownika
misienka
Posty: 2583
Rejestracja: 25 cze 2004 00:00

zaświadczenie lekarskie

Post autor: misienka »

Dziewczyny, mam pytanie
jakiej treści zaświadczenie lekarskie przedłożyłyście?
lekarze strasznie boją się odpowiedzialności :cry: Czy ktoś we wrocławiu zna lekarza który nie szuka dziury w całym? w sensie pani w 1993 brała coaxil
albo pani miała IVF a to strasznie niezdrowe?
ręce mi opadają :?
misienka zakochana bez pamięci w pulpeciku i loli
Awatar użytkownika
ksieciu
Posty: 1897
Rejestracja: 21 sty 2003 01:00

Post autor: ksieciu »

Misienko w sprawie zaswiadczenia lekarskiego moze dopiszesz sie w tym watku "zaswiadczenie od lekarza rodzinnego"
I poczytaj sobie moze watek "jakie papiery do sadu?" moze cos ci pomoze ta lektura :lol:
Adas - 29.04.2003r.

Patrysia - 26.01.2006r.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Ośrodki i procedury adopcyjne”